Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Цікаво чи справді податок може вплинути на народжуваність. Як на мене, це дурня.
 
Але люди пишуть, що такий податок був в СРСР. Тобто хтось вважав, що є сенс.
Він мав під собою мету заповнювати бюджет. Як і той, що хотіли зараз пропихнути Звісно ж, що не заради народжуваності, то тільки привід. Можна б було назвати податок на повітря чи на сонячні промені, але ж це звучить ще більш дурнувато

Як можна податком на бездітність, який становить копійки, спонукати людину завести дітей, які обходитимуться в більшу частину доходу?
 
Подивилася "Шугар". Усього 4 години займає. Було цікаво, сюжет не провисав, не затягнуто, живенько так Сюжетний хід, про який попереджали, особисто для мене був цілком норм
 
Якщо я правильно пам'ятаю, під податок підпадали усі одружені чоловіки з першого дня шлюбу
 
Я ще у тому прибалтійському. Пансіон в маєтку
 
Ти не так давно дивилася серіал "Молода".
Зараз стала дивитися випадковий молодіжний серіал "Макстон-холл" (Лондон, коледж, студенти..) - і вирішила, шо головну героїню грає та сама актриса. Виявилося, ні, просто дуже схожа. Буває ж таке. Втім, стало ясно, що це різні актриси, коли з'ясувалося, що це зовсім новий серіал, 2024 року. Є в українському дубляжі.

 
Але люди пишуть, що такий податок був в СРСР. Тобто хтось вважав, що є сенс.
Подивитися шо робить зе команда, це не тільки податок як в СРСР, їх уже можна називати зеленими більшовиками. Декомунізація благополучно обернулася комунізацією.
 
Начебто зараз цей податок пропонували не від Слуг. Усі вони там одним миром мазані. Хто при владі - нікому довіряти не можна, ІМХО.