Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Книга сподобалася. Ннеді Окорафор "Хто боїться смерті".
Приємно здивувала, дуже якісно написано. Фентезі, я б сказала, з ухилом в езотерику. Весь час згадувала Кастанеду. Вона зовсім не схожа на Вчення дона Хуана, але чомусь згадувалося.
 
А ви знаєте, що назву "буряти" вигадала рашка? Це я з Морозенка дізналася. Виявляється, там були маленькі народності, а їх усіх об'єднали назвою "буряти".
 
Нікого нема. Ну, гаразд, буду спілкуватися сама :-)
Натрапила на ще одного цікавого блогера-діалогера. Андрій Попик. Прикол, що його сьогодні згадали у відео Морозенка, і тут мені його ютуб підкинув. І він розмовляв не про політику та історію, а про пісні і танці. Росіянин (з музичною освітою!) не зміг пригадати жодної рос народної пісні. А пісня "Ой, мороз, мороз, не морозь меня" виявилася перекладеною з української.

А тепер у мене до вас усіх питання. Назвіть(не гугліть) п'ять українських народних пісень :)
 
Нікого нема. Ну, гаразд, буду спілкуватися сама :-)
Натрапила на ще одного цікавого блогера-діалогера. Андрій Попик. Прикол, що його сьогодні згадали у відео Морозенка, і тут мені його ютуб підкинув. І він розмовляв не про політику та історію, а про пісні і танці. Росіянин (з музичною освітою!) не зміг пригадати жодної рос народної пісні. А пісня "Ой, мороз, мороз, не морозь меня" виявилася перекладеною з української.

А тепер у мене до вас усіх питання. Назвіть(не гугліть) п'ять українських народних пісень :)
Несе Галя воду
Ой там, на горі
Ой, у вишневому саду ( не впевнена, що народна)
Ой, мамо люблю Гриця...:кінь2:
 
Ой, у вишневому саду ( не впевнена, що народна)
Пишуть, що невідомо коли створена, і нібито у радянські часи.
Ну, три пісні - це вже добре :)
Хоча для нашого віку не дивно. От цікаво чи молодь знає народні. Тобто хоча б назви. Ну, Несе Галя воду мають знати усі.
 
Доброго ранку! Нам добра!:кава:
(а вилупки нехай світла не бачать, нехай їм поперек стане, нутро роздавить та очі вичавить)
 
Пишуть, що невідомо коли створена, і нібито у радянські часи.
Ну, три пісні - це вже добре :)
Хоча для нашого віку не дивно. От цікаво чи молодь знає народні. Тобто хоча б назви. Ну, Несе Галя воду мають знати усі.
Та чого ж не знают. В школах є урок музики. Там не як раніше пісні кричать:)
Вивчають всяке про музичні напрями та музичну історію. А якщо дитина ще й у музичну школу ходила, то там само собою знає (бо історія мистецтва та хор обов'язкові)

OIG3465.jpg
 
Та чого ж не знают. В школах є урок музики. Там не як раніше пісні кричать:)
Вивчають всяке про музичні напрями та музичну історію.
А я не знаю як там навчання проходить. Якщо в оглядовому порядку - перерахували назви, та й усе, то забудуть. Ми у школі ті пісні співали )) Не так щоб дуже активно, але якісь вивчали, якусь змушували вивчити і співати у хорі, інші просто співали однокласниці, ті, що мали гарні голоси, на якихось заходах. Тобто хоч-не-хоч, а знати довелося :-)
 
Останнє редагування:
А я не знаю як там навчання проходить. Якщо в оглядовому порядку - перерахували назви, та й усе, то забудуть. Ми у школі ті пісні співали )) Не так щоб дуже активно, але якісь вивчали, якусь змушували вивчити і співати у хорі, інші просто співали однокласниці, ті, що мали гарні голоси, на якихось заходах. Тобто хоч-не-хоч, а знати довелося :-)
Ну співають, авжеж. Принаймні у школі дитини так було. Вони взагалі завжди спивали, по кожному поводу - директорка музикантка :D
 
Мені так побралися книги Деніела Кіза Квіти для Елджернона і Таємнича історія Біллі Міллігана, але ось зараз почала читати Притулок пророцтв і розчарувалася. Погано написано. Це наскільки я люблю дії і часто пропускаю описи у книгах, але тут воно нагадує п'єсу. Оповідь не л'ється, а ніби-то обрубані фрази.
 
Трохи хлопців в тему :ги:

 
Несе Галя воду
Ой там, на горі
Ой, у вишневому саду ( не впевнена, що народна)
Ой, мамо люблю Гриця...
Я б теж 1, 2, 4-ту :) А ще "Підманула, підвела" і "Рідна мати моя, ти ночей не доспала". А ще "Гей, соколи, оминайте гори, ліси, доли.." - хоча взагалі-то у неї є автор, тільки точно невідомо, хто саме, там 3 автори претендують на авторство. Тож, може, просто вважати народною :)
 
А я, крім названих, знаю такі:

Ой, на горі два дубки
Ой, Марічко, чичері
Ой, мій милий вареничків хоче
Ой, чорна я си чорна (з улюблених)
Ой, чий то кінь стоїть
Чом ти не прийшов (улюблена)
Ой, на горі та й женці жнуть (цю вчили на співах:-) )
Ой, лопнув обруч (це з хора)
Ішла дівча лучками
Висить ябко, висить
Хлопці кучеряві, не ходіть до нас
Їхали козаки
Горіла сосна, палала (знаю лише два рядки)
Била мене мати

Може і ще якісь, швидко не згадаю.
 
Чом ти не прийшов (улюблена)
О! точно, ця теж подобається :любов: "найменша сестра, бодай не зросла, сідельце сховала" - і все таке інше співається з непередаваним страдницьим виразом облич і голосів :)
 
Може, тому, що вона не чисто українська, а україно-польська. Я її частенько затягую :) Дуже подобається :)
Ось конкретно ця співачка вирішла проспівати і вашим, і нашим, обомами мовами.

 
Назад
Зверху Знизу