Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Дівчатка, що у вас є з смаколиків? Я ось думаю - треба шарлотку пекти.. Бо щось нема нічого. Печиво не подобається, конфети з'ли, джем до чаю нецікаво..
Варення, цукерки... Печиво щойно доїла.
 
Хоспідя.. :) ну треба ж таке. Але це смішно тільки тим, хто знає :) А пиріжок повинен бути загальнозрозумілим :мораль: :)
Я не те щоб добре знала, крутилося десь на краю пам'яті. Мені навіть здавалося піп-гора чи якось так. Але з закінчення зрозуміло було, що не помилилася. Погуглила ось тільки коли ти спитала :)
Незнання не звільняє від відповідальності :-) Мені он теж шкода, що мій вірш про кота шредингера набрав не так вже й багато лайків, хоча він шикарний.
 
Хоча ні. Зараз подивилася - у #ностальжі він набрав близько 90 лайків - це норм. З іншого боку - переглядів аж 800.
 
Дивлюся дурний ситком Копи на роботі. Але іноді сміюся :)
 
1613999970_39.png

Напрапила і трохи почитала.

Королева у подарунок. Кр.Асецька.jpg



Ти ба який! покірних йому подавай, милих! :-) І це ж усім чоловікам таких би хотілося, а? :-) З такими дуже зручно :ги: - ніякого клопоту.

(замість покірних, сором'язливих, милих можна написати простіше: "з низькою самооцінкою" :ги: )
 
Доброго ранку! Приємностей та добра :кава:
OIG4.jpg
 
1613999970_39.png

Напрапила і трохи почитала.

Королева у подарунок. Кр.Асецька.jpg



Ти ба який! покірних йому подавай, милих! :-) І це ж усім чоловікам таких би хотілося, а? :-) З такими дуже зручно :ги: - ніякого клопоту.

(замість покірних, сором'язливих, милих можна написати простіше: "з низькою самооцінкою" :ги: )
Зважаючи на все, знову наречений без королівства квартири:D
Але вимоги, вимоги вже напоготові! :D
 
Як мені подобається це прекрасне видовище :любов:
Кава з корицею.
Лена, ти коли-небудь додавала корицю? Як вона, не затьмарює кавоаромат? :)

 
Як мені подобається це прекрасне видовище :любов:
Кава з корицею.
Лена, ти коли-небудь додавала корицю? Як вона, не затьмарює кавоаромат? :)

Це магія:love:

Ці аромати добре поєднуються, щось таке східне-східне :кава:
 
Назад
Зверху Знизу