Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

В тому-то й справа. В когось мета - дати дитині освіту, а в когось - покурити, понюхати... Питання: хто відчуватиме себе більш непотрібним у цьому житті?
Для чого мета давати дитині освіту?

Тут немає більше ніякої мети крім як робити прямо зараз те що ти хочеш.

Так ненавʼязливо спитаю черговий раз - в езотеричній школі не говорили про це?

Дітвора без клепки в голові. В юності схильність до драматизму взагалі буває зашкалює + не віра в те, що ти помреш і що смерть це назавжди
Так, підлітковий суіцид. Це окреме явище серед усіх.

Запам'ятався колись випадок, в журналі писали. Талановитий юний поет 13 років покінчив з собою, залишивши вірші. Виглядав дуже доросло, симпатичний, був закоханим в якусь дівчину. Може, вона не відповідала взаємністю.

Це нам, звичайним нормальним, - ну то й що??! ще 100500 кохань буде. А їм, таким - інакше :)

Я не про те, що вона багато базікає, а що вона обурюється і відчитує його, тобто в цей час він їй точно не має змоги відповідати. Так що справа не в тому, що я його не чую, а в тому, що свариться вона.
Хто незадоволений, той і бухтить. Його влаштовує, її - ні.

Думала, після шлюбу-то й почнеться щасливе життя! :) А воно чогось не товой..

Тут на форумі тема була, хто найчастіше ініціює розлучення. Ну ясно, хто! :-)

Чорт забирай цю освіту, особливо школу.. (бурчу). Але, знов же таки чорт забирай, воно таки потрібно. Просто щоб дати маленьким людям час подорослішати, чимось відволікти від того, щоб вони робити прямо зараз те, що хочеться і більш нічого крім того, що хочеться :) Пити виключно кока-колу, істи чипси, - а потім пити алко, курити травку, вживати транки, лазити десь, потрапляючи в небезпечні ситуації.

Так, підлітковий суіцид. Це окреме явище серед усіх.

Запам'ятався колись випадок, в журналі писали. Талановитий юний поет 13 років покінчив з собою, залишивши вірші. Виглядав дуже доросло, симпатичний, був закоханим в якусь дівчину. Може, вона не відповідала взаємністю.
То ж ці відповідали один одному взаємністю.

Чорт забирай цю освіту, особливо школу.. (бурчу). Але, знов же таки чорт забирай, воно таки потрібно. Просто щоб дати маленьким людям час подорослішати, чимось відволікти від того, щоб вони робити прямо зараз те, що хочеться і більш нічого крім того, що хочеться :) Пити виключно кока-колу, істи чипси, - а потім пити алко, курити травку, вживати транки, лазити десь, потрапляючи в небезпечні ситуації.
Це тільки досвід. А досвід тільки атракціон.

Головне не казати цього дітям. :-) А то вони з радістю вхопляться за цю ідею. :) Казати це треба тільки дорослим. Які вже мають якісь захисні механізми.

Проблема в тому, що повинні бути якісь межі між тим, що хоче людина і тим, що її дії можуть комусь зашкодити.

Головне не казати цього дітям. :-) А то вони з радістю вхопляться за цю ідею. :) Казати це треба тільки дорослим. Які вже мають якісь захисні механізми.

Проблема в тому, що повинні бути якісь межі між тим, що хоче людина і тим, що її дії можуть комусь зашкодити.
Про педагогіку балакати я не сильний експерт.

То ж ці відповідали один одному взаємністю.
Я зрозуміла. Може, в разі схильності до драматизму це приводить до таких думок: нічого краще вже не буде, то ж нема чого і чіплятися до життя.

Але життя складається з маленьких планів, до яких ти йдеш. І коли все вдається, то радієш, і ставиш собі нові маленькі плани. Це надихає.
Сподіваюся, ти маєш на увазі щось типу "а спечу-ка я піцу" :їжа: чи "піду куплю цукерок/насіння/горішків"(хто що любить).

Бо якщо це плани типу "А зроблю-ка я ремонт у хаті" - то це мене абсолютно не надихає :d

Деяким людям дуже подобається весь процес життя, вони радіють буквально усьому! :незрозумію: :)
Якраз про це і говорю, пораділи процесу життя, до 18 років, ось і все. Життя тривалістю 18 років це теж життя.

Бо якщо це плани типу "А зроблю-ка я ремонт у хаті" - то це мене абсолютно не надихає :d
Ні, ну а що? Пару стін знести, труби вузлом зав'язати, сусідів до смикающегося ока довести, і все пофарбувати біленьким :D

Якраз про це і говорю, пораділи процесу життя, до 18 років, ось і все. Життя тривалістю 18 років це теж життя.
Та я шо, проти. Хай усі живуть стільки, скільки їм хочеться. (Але це не стосується усяких сволот :мораль: :))

Ні, ну а що? Пару стін знести, труби вузлом зав'язати, сусідів до смикающегося ока довести, і все пофарбувати біленьким :D
Краще у чорне. І черепів побільше. Особливо з вибитими зубами. Таке сусіди точно оцінять.

Так ненавʼязливо спитаю черговий раз - в езотеричній школі не говорили про це?
В черговий? А ти вже питав про це? І про що саме? Сформулюй, будь ласка, чітке питання. Для чого давати освіту чи про що мова?

Це не до мене питання, я дитині не давала освіту. Це був один з прикладів, яких може бути тисячі. Про "зараз що ти хочеш" - це твоя думка, не всі підтримують такий спосіб життя як ти. Багато людей, наприклад, роблять не те, що хотілося б, а те, що вважають правильним. Або те, що хочуть, але ставлячи за мету не фізичне задоволення, а моральне.
Можливо ти не зрозумів мою думку з попереднього поста. Я мала на увазі, що коли людині є до чого прагнути (не просто примітивні бажання), то її це більше стимулює. Така моя думка. Ти можеш не погоджуватися, але сперечатися на цю тему я не буду.

Сподіваюся, ти маєш на увазі щось типу "а спечу-ка я піцу" :їжа: чи "піду куплю цукерок/насіння/горішків"(хто що любить).

Ну, можливо, тебе надихає щось інше. Крім піци та цукерок :-)
В тебе ж є прагнення, наприклад, кращого житла. Чи може кудись поїхати. Дочекатися Перемоги, врешті решт.

Назад
Зверху Знизу