Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

а шо ти чекала щось друге:D
Звісно! Навіщо їй ті сухі цурпалки! Навколо трава зелена. Чи сінце десь буває вхопить. А то самі дерчаки :незнаю:

Хм, виявляється, що і слова такого немає. Треба спитати маму звідки воно взялося, і чи тільки у нас в родині.
 
Не ображайся на мене. Всі і кожен достойні що б їх любили. Не треба на себе так наговорювати . Життя швидкоплинне. Зараз і сьогодні то час для всього, що побажаеш і для кохання теж.
Він там що - знову скотинякою себе називав?
В нас гроза . Оце так . Я її чогось не долюблюю .
І в нас знову. Щойно так бабахонуло! :eek:
 
Я тепер загорілася зробити чай . Іра , давай разом робити :D.
Та я планувала на завтра, якщо раненько проснуся раптом. Найкраще - то зранку, коли сонце сходить. Якраз дощиком сьогодні листя помило. Ну, так рано я вставати не буду, але хоча б не в обід :-)
 
Останнє редагування:
на цвит липи ви запизнилися, читай ликарськи трави та роби
В нас ще не цвіте.
Джеймс Херріот он взагалі писав як коза в одного діда труси зжувала. Якби резинкою за язика не зачепилися, ніхто б і не здогадався, де вони поділися. То ще диво, що вони до рушників, як коти з мишами, не добралися, бо в мого діда таке було. Правда, труси вціліли.:іржач:
Наша Роза синтипон з куртки їсть. То їй мама кидає на землю стару шкіряну куртку, коли вогко, бо козі важко цілий день стояти. Вона на неї лягає. А то в підкладці вже дірки поробилися, і Роза туди носа встромила.
 
Це ви до нас? :D ну хоч роскажіть хто ви?
Щось я оце раптово подумала, що я вас всіх люблю :-) Для мене геть це нехарактерно, мабуть то гроза :іржач:
Але як добре, що ви всі є в темі! Навіть якщо хтось з вас мене часом дратує. Все одно ви всі свої 😍
 
В нас ще не цвіте.

Наша Роза синтипон з куртки їсть. То їй мама кидає на землю стару шкіряну куртку, коли вогко, бо козі важко цілий день стояти. Вона на неї лягає. А то в підкладці вже дірки поробилися, і Роза туди носа встромила
А хіба так можна робити? У нас колись їжак поролону нажерся і все...
 
А ПАХА МОЛОДЕЦЬ ВІН РОЗУМІЄ??!?
 
та вони вси таки мали
я таке бачив не раз :угу:
Що мали? Я про слово "дерчаки".

я теж не люблю на вийни грозу
зразу напруженнисть де и куди
ще оце мопед чую то дивлюсь на небо спочатку
дурию сам з цього
Та я не злякалася. Просто дууууже гучно.
пиздним вечером треба тоди уси ферменти в листу
бажано не писля дощу збирати
Це я сьогодні прочитала, що на світанку треба, тоді ферменти в листі. А в моїй езотеричній школі розповідали, що увечері енергія йде в коріння, а зранку - у верхній частині рослини більше. Взагалі це логічно. Янська енергія - сонце.
 
Назад
Зверху Знизу