Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Re: Зазеркалье

Девы обязаны быть занудами :угу: :ги: И обязательно, непременно уделять огромное внимание мелочам ;)
нифигасе мелочи :D ваще понимать почему или зачем ты делаешь то или иное действие важно. может его можно не делать, а вместо - пойти устроить срачик на ХФ :D
 
Re: Зазеркалье

Я читав що Діви дуже скурпульозні і педантичні. Їх стихія бухгалтерія. Їх характеризує насуплений вираз обличчя.
 
Re: Зазеркалье

Спробуйте нічого не робити. Тільки скажете коли почнете, я засічу секундомір.:D
це взагалі "мій улюбленний розмір" :D але через деякий час справи починають несамовито волати :D
 
Re: Зазеркалье

вообще странный вопрос для Зазеркалья :іржач:

Так ото ж. Є Задзеркалля, а є Переддзеркалля. І вони дивляться один на одного кожен зі своєї сторони. І кожен думає що він первинний, а той що з іншої сторони - тільки відображення.
 
Re: Зазеркалье

через деякий час справи починають несамовито волати :D

Ага. Точно. Тому "лягти на диван нічого не робити" в житті не працює. Значить ти не можеш нічого не робити, якась сила тебе кудись жене. Якщо вона тебе кудись жене, вона тобою володіє, а ти її маріонетка.
 
Re: Зазеркалье

Ага. Точно. Тому "лягти на диван нічого не робити" в житті не працює. Значить ти не можеш нічого не робити, якась сила тебе кудись жене. Якщо вона тебе кудись жене, вона тобою володіє, а ти її маріонетка.
так, але можна взяти ініціативу та влаштувати собі щасливе життя з диваном. це теж вибір: плити за течеєю або самому впорядковувати свій всесвіт
 
Re: Зазеркалье

так, але можна взяти ініціативу та влаштувати собі щасливе життя з диваном. це теж вибір: плити за течеєю або самому впорядковувати свій всесвіт

Ні, це неможливо.
 
Re: Зазеркалье

Так ото ж. Є Задзеркалля, а є Переддзеркалля. І вони дивляться один на одного кожен зі своєї сторони. І кожен думає що він первинний, а той що з іншої сторони - тільки відображення.

и шо самое интересное каждый из них прав :yahoo:
 
Re: Зазеркалье


Тому що ви робите те, чого не можете не робити. Закінчуєте цю справу і починаєте робити наступну справу, не робити яку ви знову не можете. Як ви думаєте зійти з цих рейок?
 
Re: Зазеркалье

Тогда третий. Плюсы: однокомпрессорный. Цена
ты знаешь, я бы взяла этот для квартирантов, а тот - за 6000, для себя. Я пошла про него читать, и теперь он уже не такой страшный :D Но для себя пока что не могу, мне еще долги отдавать... Так что...
Ладно, не буду вас больше утомлять холодильниками. Буду мучиться сама. А то вы тут про высшие материи, а я о приземленном :D

P.S. Но все-таки он прям красивый. Пойду еще почитаю. Пишут, что надежный :ги: Только у него ручки, это плохо. Они буду мешать двери в комнату.

P.P.S. И такой классный почти новый холодильник отдать квартирантам? :мораль:
 
Назад
Зверху Знизу