COOLSTAS C Статус: Офлайн Реєстрація: 04.01.2008 Повідом.: 66 10.01.2008 🔴 22:31 Повітряна тривога у Харкові! #1 ДРЕВНИЕ КОМПЫ!!! Народ,куплю опиративку edo dimm .
efreet Статус: Офлайн Реєстрація: 08.12.2006 Повідом.: 1807 11.01.2008 🔴 22:31 Повітряна тривога у Харкові! #2 в балку!