Збір на FPV! Спільнота Стерненка
  • Автор теми Автор теми Ailias
  • Дата створення Дата створення
Для розрядки краще

attachment.php
 
У меня не появляется никаких кнопочек...

Там таке віконце з зоряним небом, під ним кнопочка Manual, якщо її не тикати, воно само показує, якщо тикнути з'явиться кнопочка Auto і дві кнопочки - зліва і справа, тоді можна керувати самому.
Може машина не тягне?
 
щоб побачить эти кнопочки надо опанувать мову во всем ее обсягу, забыть русский язык, пойти лизнуть анус померанчам... только тогда откроется великая истина
 
Назад
Зверху Знизу