Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Діставайте куртки: завтра вже прийде осінь

  • Автор теми Автор теми 057.uа
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 22799
Адреса: Харків
За добу температура знзиться десять градусів

На Харківщині прогнозують негоду.

Завтра вдень, 24 вересня, у Харкові та області очікуються пориви вітру 15‐20 метрів на секунду. Про це повідомили в ХОВА.

Попри те, що сьогодні в Україні - найтепліший день із найближчої холодної перспективи, погода в Україні міняється, зазначила синоптикиня Наталка Диденко. Адже практично вся територія України опиниться під впливом сухого ясного та холодного антициклону з північного заходу Європи.

Що означає восени поєднання ясного неба від антициклону та нової повітряної маси арктичного походження? Правильно! Високу ймовірність заморозків, зазначили Діденко.
  • Вже завтра у Харкові буде 23 градусів тепла, а в четвер лише 15 градусів.
  • Вночі 25-го вересня на півночі, у нічні години 26, 27 вересня на півночі, заході, у центральній частині та на сході України є ймовірність заморозків.

Метеопатам рекомендують не лякатися сьогоднішньо-завтрашніх мігреней, судинних вибриків і взагалі похмурого настрою - це лише осіння зміна погоди, атмосферний фронт та нове повітря арктичного походження.

53819432647423128812487247860036105n_68d2c4b8e72fa.webp


До кінця тижня буде холодно, проте вже з 25-26-го вересня антициклон на ім'я Petralilly хоча б якось компенсує нам цей недоречний, але логічний холод - скрізь в Україні буде ясне небо, сонячна погода. Але нагадую, із нічними заморозками.

Діставайте вже свої товстіші фліски, пуховички, ковдри зимового типу, імбир, лимони, тримайте ближче корвалоли, каптопреси, ісландський мох та скомпонуйте букет з осінніх квітів. Краще хай у вазах на столі порадує, аніж померзне) І ще раз. В Україну йде похолодання, - порадила синопткіня

Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу