Staf. S Статус: Офлайн Реєстрація: 13.09.2007 Повідом.: 145 13.09.2007 🟢 9:34 Відбій повітряної тривоги #1 -- Останнє редагування: 24.06.2013
Slay Привіт! Статус: Офлайн Реєстрація: 30.01.2006 Повідом.: 16 13.09.2007 🟢 9:34 Відбій повітряної тривоги #2 я когда медкомисию проходил забыл военник, так у меня его даже не спрашивали...