Декілька питань по трансформаторам

Статус: Offline
Реєстрація: 30.08.2006
Повідом.: 4529
Ситуація №1. Прокладена лінія 380В кабелем СІП4-16 довжиною 1500м. При включенні великих навантажень падає напруга і значно ростуть витрати енергії. Є ідея з обох сторін поставити трансформатори, щоб по лінії йшло 660В або 1 кВ для зменшення втрат. Окрім того, що хтось влізе в високу напругу і його вб'є, що може піти не так?

Ситуація №2. Прокладена високовольтна лінія на напругу 6 кВ. Теоретично РЕМ готові відновити підключення, але трансформатор треба купувати свій. Питання такі:
- Хто платить за втрати енергії на первинній обмотці трансформатора і як ведеться облік такої енергії? Як контролюється максимальна виділена потужність? Бо лічильників і автоматів на середню напругу я не знайшов.
- Коли в характеристиках трансформатора вказують потужність 25 кВА, це потужність на кожну фазу чи сума всіх трьох?
 
Если такие большие потребления,что так просаживается напруга ,то сечение сип кабеля надо было не 16 брать,а следующее,32 по моему ,1.5 км от точки до потребителя это конечно много.а учитывали ещё длину проводов от подстанции? Одно дела метров 200-400 ,а другое,если несколько километров.
 
Если такие большие потребления,что так просаживается напруга ,то сечение сип кабеля надо было не 16 брать,а следующее,32 по моему ,1.5 км от точки до потребителя это конечно много.а учитывали ещё длину проводов от подстанции? Одно дела метров 200-400 ,а другое,если несколько километров.
Следующий 25, но при такой длине может и 50 понадобиться. Чем проектант думал?:відстій:
 
Потери в ЛЭП и трансформаторе оплачивает тот на чьем балансе находятся ЛЭП и трансформатор, рассчитываться могут расчетным путем (по формулам), оформляются приложением к договору, не знаю как сейчас, а раньше они выделенную мощность контролировали пзр (прибор защитный релейный)
 
Останнє редагування:
а разве бывает 1 киловольт ? мне кажется что после 380 вольт идет 10 киловольт
 
а разве бывает 1 киловольт ? мне кажется что после 380 вольт идет 10 киловольт
0.4 6 10

А "киловольт" пошло с групп по электробезопасности, а так таких сетей физически нет. Гортранспорт +-600, Метро +-850
 
Ситуація №1. Прокладена лінія 380В кабелем СІП4-16 довжиною 1500м. При включенні великих навантажень падає напруга і значно ростуть витрати енергії. Є ідея з обох сторін поставити трансформатори, щоб по лінії йшло 660В або 1 кВ для зменшення втрат. Окрім того, що хтось влізе в високу напругу і його вб'є, що може піти не так?

Ситуація №2. Прокладена високовольтна лінія на напругу 6 кВ. Теоретично РЕМ готові відновити підключення, але трансформатор треба купувати свій. Питання такі:
- Хто платить за втрати енергії на первинній обмотці трансформатора і як ведеться облік такої енергії? Як контролюється максимальна виділена потужність? Бо лічильників і автоматів на середню напругу я не знайшов.
- Коли в характеристиках трансформатора вказують потужність 25 кВА, це потужність на кожну фазу чи сума всіх трьох?
1. СИП 16 и 25 служат только для подключения абонента, когда длинна линии не превышает 30 м, а 1,5 км нужно было тянуть минимум 35-м СИПом.
2. Полный бред. 6 кВ не будет, а будет 10 кВ с ценой от 1 млн грн.
 
Коли Вас підкючали, моло бути ТУ, скіки Ви собі замовляєти потужностей і що планувалось у Вашому районі, від цього обленерго і розробляло ТЗ, а так я не розумію як Ви збираєтись у них там шось міняти?
 
Останнє редагування:
Коли Вас підкючали, моло бути ТУ, скіки Ви собі замовляєти потужностей і що планувалось у Вашому районі, від цього обленерго і разробляло ТЗ, а так я не розумію як Ви збираєтись у них там шось міняти?
Ні, обленерго тут взагалі ні до чого. Я підключений тільки до сонця, мої сусіди - до сусіднього товариства. Наступного року плануємо об'єднатися, щоб зайва е/е від мене йшла до них і думаємо, як зробити краще.
Чи йти в обленерго, чи приводити в порядок існуючу лінію.
 
Все залежить на якому балансі та лінія, чи то дачні кооперативи і все ваше, чи опори та лінія обленерго? Якщо Вам ідти до обенерго то дешевше нові панелі поставити там де треба :), а то потім припають що ви незаконно торгуєти енергією.
 
а разве бывает 1 киловольт ? мне кажется что после 380 вольт идет 10 киловольт
6 кВ. кабельные и воздушные линии 6 кВ . по городу идут 6 кВ кабельные линии, в пригороде между сёлами идёт воздушка 6 кВ, как правило
 
в селах вроде бы раньше шли 6 кв . мне кажется везде уже 10 кв ставят
 
6 кВ. кабельные и воздушные линии 6 кВ . по городу идут 6 кВ кабельные линии, в пригороде между сёлами идёт воздушка 6 кВ, как правило
Є у місті і 6, і 10 кВ. А у кар"єрах зустрічаються місцеві схеми з 3.6 кВ. Там можна якраз пошукати трансформатори. Але кооператив не кар"єр.
 
Ні, обленерго тут взагалі ні до чого. Я підключений тільки до сонця, мої сусіди - до сусіднього товариства. Наступного року плануємо об'єднатися, щоб зайва е/е від мене йшла до них і думаємо, як зробити краще.
Чи йти в обленерго, чи приводити в порядок існуючу лінію.
Поняття "зайва" може існувати тільки в енергосистемі і то там , де немає маневрових потужностей в генерації. Прийдеться продавати обленерго. Що на сьогодні оформити майже нереально. Якщо електромережа приватна і не пов"язана ніяк з обленерго і прийнята через дозвіл технагляду в експлуатацію, у що слабо віриться, то торгуйте, тримайте навчений персонал чи майте договір з фірмою що має такий песонал. Платіть податки і несіть відповідальність за всі негаразди, що трапляються з електрикою та споживачами. Це ж люди, вони скоріше порахують ваші прибутки, ніж скажуть дякую.:)
 
Дякую всім небайдужим.
Як тимчасове рішення, поставили автомат вибору фази в точці підключення і переключилися з 3 фаз на одну. Тепер ефективна площа кабелю становить 32 кв. мм, стало трохи легше.
Ну а тим часом шукаємо пару трансів 220/660 на нормальну потужність, щоб вирішити питання остаточно.
 
Назад
Зверху Знизу