Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

:іржач: 1. Який переворот?
:іржач: 2. Який переворот фінансує Ахметов?
:іржач: 3. До чого ти прив"язав сюди Порошенка?

т.е. "не смотрел, но осуждаю"? Вова на все эти вопросы все подробно ответил. Кроме третьего.Но Петю вспоминал часто и сложилось впечатление, что у него "гетьман" виноват во всем.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Украина выбросила важного свидетеля по сбитому самолету MH-17
Поясни мені нерозумному: 1. Чи могла Україна затримувати свідка, який вже дав під протокол необхідні для слідства свідчення, як українським так і закордонним слідчим органам? І, якщо так, то відповідно до якого Закону і на який термін та яка має бути форма такого затримання?
2. Що значить "выбросила"? Може ти маєш на увазі те, що його поміняли на наших полонених хлопців?
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

вчера территорию Украины (подконтрольной) тихо покинул палач "изоляции"
Про кого ти? І куди він подівся? Допоки це виглядає, як фейк.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

т.е. "не смотрел, но осуждаю"? Вова на все эти вопросы все подробно ответил. Кроме третьего.Но Петю вспоминал часто и сложилось впечатление, что у него "гетьман" виноват во всем.
:іржач::іржач::іржач: Я тобі задав конкретні питання, відповідно до твого посту. Якщо не можеш відповісти на них, то з тобою усе зрозуміло. :іржач:
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

:іржач::іржач::іржач: Я тобі задав конкретні питання, відповідно до твого посту. Якщо не можеш відповісти на них, то з тобою усе зрозуміло. :іржач:
Сьогодні ти мені задав багато запитань, але не брав до уваги жодної відповіді. Я ж тобі не школяр перед вчителем, щоб намагатись підібрати формулювання, яке тебе задовільнить. Спробуй переварити надану інформацію та якось обробити її. Можливо будуть якісь питання конкретні, а не відверто тупі, де смайлів більше ніж слів.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Сьогодні ти мені задав багато запитань, але не брав до уваги жодної відповіді.
Якби ти логічно та чітко дав пояснення, то більше би запитань до тебе не було. Але...
Та й відповідей на мої конкретні запитання від тебе не дочекався.

Спробуй переварити надану інформацію та якось обробити її.
Інформації від тебе не було жодної, а на усі мої запитання ти не зміг відповісти.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

1. Чи могла Україна затримувати свідка, який вже дав під протокол необхідні для слідства свідчення, як українським так і закордонним слідчим органам? І, якщо так, то відповідно до якого Закону і на який термін та яка має бути форма такого затримання?
Сколько держали в КПЗ наших "террористов", обвиняемых в покушении на Шеремета? Могут держать годами, до СУДА, а не для освобождения.

2. Що значить "выбросила"?
Не совсем точно назвал : отпустила без наказания.

його поміняли на наших полонених хлопців?
Назови, на кого поменяли ЕГО? Это я к тому, что могли обменять и без НЕГО.
Хотя, если покопаться в биографиях выменянных "нашіх хлопців", там определенная часть обычных уголовников, которые после возвращения в Украину, должны вернуться в тюрьму, а их делают героями.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Про кого ти? І куди він подівся? Допоки це виглядає, як фейк.
Меня поражают люди, которые в наше время спрашивают об источнике информации. Лично я задаю такой вопрос, предварительно проверив, что мне предлагают попробовать на вкус фейк и только для того, чтобы вернуть вопрошающего на бутылку. Неужели тяжело ввести в поисковик пару десятков букв?
 

Вкладення

  • палач.PNG
    палач.PNG
    58.9 КБ · Перегляди: 48
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Сколько держали в КПЗ наших "террористов", обвиняемых в покушении на Шеремета? Могут держать годами, до СУДА, а не для освобождения.
Свідків не можуть затримувати ніде і ні за яких умов. Підозрювані у злочинах можуть бути ув"язнені за рішенням суду. Не плутайте.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Не совсем точно назвал : отпустила без наказания.
1. Як відпустила? А що можна затримувати свідків? І чи не поміняли його на наших полонених хлопців?
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Назови, на кого поменяли ЕГО? Это я к тому, что могли обменять и без НЕГО.
Назвати поіменно не можу, бо там було питання повернення додому 35 наших людей. Повні списки полонених на обмін ні в РФ ні в Україні не розголошувалися. Знаю, що точно серед наших полонених були моряки затримані росіянами під час відомих подій при спробі пройти з Чорного до Азовського моря. Без обміну Цемаха цей обмін полоненими не відбувся би взагалі, бо була особиста вимога на це Путіна у переговорах із Зеленським.
З Вікі:
У червні 2019 року Служба безпеки України, під час спецоперації, затримала Цемаха у Сніжному та вивезла з окупованої території. Перебував під слідством у Києві, проте 5 вересня суд відпустив Цемаха з-під арешту, а 7 вересня його передали в Росію в рамках обміну полоненими.
Президент Росії Путін від початку переговорів з Президентом України Зеленським щодо обміну полоненими наполягав на передачі Цемаха. Перед видачею з Цемахом були проведені слідчі дії, зокрема за участю нідерландської сторони, на чому наполягали європейські лідери у переговорах із Зеленським.

7 вересня 2019 року був переданий в Росію в рамках обміну полоненими у форматі «35 на 35»
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

нідерландські слідчі перед обміном допитали колишнього "начальника ППО" Слов'янської бригади так званої "ДНР" Володимира Цемаха.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

На вимогу Нідерландів щодо видачі Цемаха представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що для цього «відсутня переконлива доказова база». За її словами, прокуратурою Нідерландів Цемаха не було оголошено в розшук, та не було внесено до бази Інтерполу для розшуку
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

А ось знайшов список звільнених з полону
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Без обміну Цемаха цей обмін полоненими не відбувся би взагалі
Российская ВИКа врет. По требованию международного суда московия отдала бы моряков максимум через неделю.
 
Re: Деякі подробиці про спробу державного перевороту в Україні.

Його суд відпустив 5 серпня 2019 р.
Без вироку!
"Москалькова напомнила, что уголовное производство в отношении Цемаха в Украине не закрыто

Власти Нидерландов обратились к России с просьбой выдать подозреваемого в деле о катастрофе малайзийского Boeing, экс-начальника бригады "ПВО ДНР" из Снежного Донецкой области Владимира Цемаха."(С)
 
Назад
Зверху Знизу