Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металіст"

Чи є доцільним відродити ФК "Металіст" саме з власником Ярославським та тренером Маркеви

  • Так

    Голосів: 17 45.9%
  • Ні

    Голосів: 20 54.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    37
Чому? 1. Сейчас «Харьковский тракторный завод» (ХТЗ) активно внедряет инновации, отвоевывает утраченные рыночные позиции и готовится к запуску масштабного проекта модернизации предприятия
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Звичайно, це тривалий проект розрахований на 2...3 роки.
2. "Екополіс ХТЗ" Ярославського стане платформою для розвитку авіаційних і ракетно-космічних розробок
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

"Екополіс ХТЗ" Ярославського підписав меморандуми про співпрацю з провідними науковими центрами
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Еще ж он трамваи там выпускать собрался.
 
Я смотрел интервью с яриком, в принципе все понятно.
Ярик готов порешать с долгами старого метала, если ему в собственность отдадут инфррструктутру, котоаря на его баллансе. В первую очреедь, наколько я понимаю, речь о базе. Нащщот стадиона не помню, говорил он или нет.
 
Я смотрел интервью с яриком, в принципе все понятно.
Ярик готов порешать с долгами старого метала, если ему в собственность отдадут инфррструктутру, котоаря на его баллансе. В первую очреедь, наколько я понимаю, речь о базе. Нащщот стадиона не помню, говорил он или нет.

Ну и отдали б... Меня правда больше его промышленные прожекты на ХТЗ интересуют. Посмотрим, насколько в реальность воплотятся.
 
вы Металл обсуждаете или Ярославского?
люди все те же, команды тоже - все будет ттолько лучше
 
Я смотрел интервью с яриком, в принципе все понятно.
Ярик готов порешать с долгами старого метала, если ему в собственность отдадут инфррструктутру, котоаря на его баллансе. В первую очреедь, наколько я понимаю, речь о базе. Нащщот стадиона не помню, говорил он или нет.
и правильно шо он юлит, у него с Кернесом есть договоренности, а если Кернеса не переизберут, то Ярославский опять пролетит
 
и правильно шо он юлит, у него с Кернесом есть договоренности, а если Кернеса не переизберут, то Ярославский опять пролетит

А причем тут лудший? База, я так понимаю, в собственности еще того метала. Правда были какие то разговоры об отчуждении имущества...
Но чем закончилось - хз.

Я так понимаю, база - кусок сладкий. И Ярик не хочет в абы шо бабки вкладывать.
 
А причем тут лудший? База, я так понимаю, в собственности еще того метала. Правда были какие то разговоры об отчуждении имущества...
Но чем закончилось - хз.

Я так понимаю, база - кусок сладкий. И Ярик не хочет в абы шо бабки вкладывать.
Так. Він сам про це казав пів роки тому.
Известный украинский бизнесмен и экс-владелец футбольного клуба «Металлист» Александр Ярославский не намерен в настоящее время принимать участие в восстановлении тренировочной базы в Высоком.

Об этом владелец и президент группы DCH заявил во время общения с харьковскими журналистами на праздновании 215-летия Харьковского университета.

«Она мне не принадлежит. Пусть восстанавливает тот, кому она принадлежит», — сказал Александр Ярославский, отвечая на вопрос журналистов.

Ранее, общаясь со студентами-«каразинцами», Ярославский сказал:
«Сегодня с «Металлистом» есть две проблемы. Первая — не понятно, кому он принадлежит, с кем разговаривать. И вторая — долги «Металлиста», их никто не отменял. На сегодняшний день это сумма порядка 60-70 млн. долларов. Но даже если говорить о них, то не понятно с кем говорить».

Футбольные эксперты также обращают внимание, что Ярославский не вернется к теме возрождения «Металлиста», пока клуб не станет полностью юридически «чистым».
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Ну, ось і відбовідь, нарешті.... У Харкові анонсували відродження Металіста

Виконуючий обов'язки міського голови Харкова Ігор Терехов повідомив про домовленість з Олександром Ярославським відродити Металіст.

Про це розповів сам політик.

"Харків повертає собі Металіст.

Домовилися з Олександром Ярославським разом відродити легендарну команду, яка свого часу дійшла до другого місця чемпіонату України.

Стадіон є, тренувальна база є, інфраструктурно Харків абсолютно підготовлений до великого футболу. Упевнений, що незабаром спільними зусиллями міста, уболівальників і Олександра Ярославського ми зможемо вивести новий-старий Метал не тільки у вищу лігу, але і поборотися за чемпіонство.

Найближчим часом разом з Олександром Ярославським ми більш детально розповімо про відродження Металіста. І нехай сьогодні вівторок - думаю, всім фанатам футболу є, що відсвяткувати ввечері", - написав Терехов.

Ярославський був президентом Металіста з 2005 по 2012 рік. Після закінчення сезону 2015/16 Металіст втратив професійний статус через фінансові проблеми.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Александр Ярославский возвращается в футбол! Какой клуб станет обновленным "Металлистом"? Кто будет платить долги? Когда "Металлист" будет играть в Лиге Чемпионов? Все это в интервью с Александром Ярославским. Харьков уже ждет?

 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

b8b3de75f0ac06e58e7116.jpg
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Кацапська прокладка, втікшая у 2014 під спідницю абрамовичу, вирішила знов присмоктатися до бюджету:незнаю:
Цікаві відомості.
Треба вже договорювати до кінця.
Коли і куди втік Ярославський? І чому він втік?
Яким чином Ярославський вирішив присмоктатися до бюджету і до якого бюджету. коли він усе робив в Металісті за власні кошти? І зараз заявив, що буде робити усе за власні кошти.
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Страсті за "Металістом"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

тім, хто хоч трохи цікавився навколофутбольним життям і персоною ярославського, не треба пояснювати чому і куди втік цей кідала. Утік він до Лондона, після революції гидности, коли позбувся криші чивокуня, та сидів там, поки не порешав все, через свого кума деріпаску, та повернувся до України відмивати кацапські активи, переоформлюючи на себе.
Щось якось нелогічно виходить. Чивокуня сприяв. щоб у 2012 р. Курченко віджав у Ярославського Металіст?
...
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Металіст ніхто не віджимав, ярославський вигідно продав команду, коли вона йому стала непотрібна.
Щось воно якось не складається. Пам"ятаю тодішні скандали навколо цього. До того ж, наїзди на Металіст тоді були доволі активні з боку Добкіна та Кернеса, особливо в питаннях пов"язаних з нерухомістю (трибуни та заміська тренувальна база). Та й про умови продажу команди ніхто ніде ніяких конкретних цифр офіційно не називав.
І чого це тоді було Ярославському вигідно продавати команду?
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Три футбольных клуба, желающих возродить Славу харьковского футбола - не перебор?
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Три футбольных клуба, желающих возродить Славу харьковского футбола - не перебор?
Натепер тільки один "Метал" може повернути бренд "Металіст".
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Маркевич: Я щасливий, що Ярославський включається

70-річний колишній головний тренер харківського Металіста Мирон Маркевич позитивно ставиться до бажання українського бізнесмена Олександра Ярославського відродити харківський клуб.

Про це заявив сам фахівець.

"Як і всі, я дізнався про це сьогодні. Здогадуватися можна про що завгодно, але не більше. По-перше, я щасливий, що Ярославський включається. Він створював ту команду, багато зусиль в неї вклав. Я просто радий, що так сталося, як колишній тренер і вболівальник Металіста.

Чи хотів би працювати у відродженому Металісті? Подивимося, у футболі все може змінитися за один день. Але, безумовно, мені б хотілося тренувати.Нічого в цьому плані за цей час не змінилося. Я себе відчуваю молодим. А де, що і як - це вже зовсім інша ситуація, - зазначив Маркевич.

Мирон Маркевич очолював Металіст з 2005-го по 2014-й роки.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Де фани справжнього ФК "Металіст"? Де Ярославський та Маркевич? Пора вже відроджувати славу харківського ФК "Металі

Натепер тільки один "Метал" може повернути бренд "Металіст".

Я не писал про бренд. Читайте внимательно.
 
Назад
Зверху Знизу