Что там с прикрытием лавочки по литовцам?

Автовладельцы на еврономерах

  • а

    Голосів: 35 36.8%
  • в

    Голосів: 18 18.9%
  • с

    Голосів: 42 44.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    95
Т.е. нахуй эти евро 5-6, давайте навезем кучу дерьма ископаемого. К уже имеющимся.
Нахуй минималку 3200 гривен, давайте сделаем 3200 евро и тогда поговорим про евро 5 и 6, и вообще про Теслу.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Пояснювальна записка
до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку ринку транспортних засобів»




1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Прийняття законопроекту має на меті створення передумов для зменшення вартості нових імпортних легкових автомобілів та автомобілів, що використовувались, а також доступності їх для придбання громадянами України. Законопроектом пропонується внести зміни до деяких законодавчих актів України, якими звільнити громадян від сплати податку на додану вартість, акцизного податку при здійсненні операцій із ввезення на митну територію України та реалізації на митній території України транспортних засобів особистого користування і встановити ставки ввізного мита на імпортовані легкові автомобілі у вигляді фіксованого платежу в розмірі 500 євро.
При цьому, зважаючи на велику соціальну напругу в суспільстві, що склалася стосовно транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією, що знаходяться на митній території України з перевищенням строку тимчасового ввезення на митну територію України, пропонується надати їм строк у 3 місяці з дня набрання чинності цим Законом для можливості скористатися встановленими звільненнями від сплати податку на додану вартість і акцизного податку, заплативши в бюджет держави тільки встановлену ставку ввізного мита на імпортовані легкові автомобілі у вигляді фіксованого платежу в розмірі 500 євро.


2. Цілі та завдання законопроекту

Завданням законопроекту є підвищення добробуту громадян України, шляхом створення передумов для зменшення податкового навантаження на імпортні автомобілі, що ввозяться на територію України громадянами для особистого користування.


3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України та Митного тарифу України, встановленого Законом України «Про Митний тариф України», якими тимчасово звільнити громадян України від сплати податку на додану вартість та акцизного податку при ввезенні на митну територію України нових легкових автомобілів та автомобілів, що використовувались.
Вказані звільнення від оподаткування та єдина ставка ввізного мита в розмірі 500 євро буде застосовуватись до транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією, що знаходяться на митній території України з перевищенням строку тимчасового ввезення на митну територію України, протягом 3 місяців з дня набрання чинності цим Законом, що дасть змогу узаконити вказані транспортні засоби на території України.


4. Стан нормативно-правової бази в цій сфері правового регулювання

Питання, що відносяться до предмету правового регулювання законопроекту, регулюються Конституцією України, Податковим кодексом України, Законом України «Про Митний тариф України».
Реалізація положень поданого законопроекту не потребує внесення змін до інших законів.


5. Фінансово-економічне обґрунтування

Поданий проект Закону на момент внесення не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.
Законопроект не передбачає додаткових фінансових і матеріальних витрат.
Втрати від недонадходження акцизного податку та податку на додану вартість будуть компенсовані за рахунок збільшення обсягів ввезення автомобілів, та відповідно збільшення надходжень від сплати ввізного мита.


6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття акта

Прийняття даного законопроекту позитивно вплине на розвиток автомобільного ринку та сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу як на ринку автопродаж, так і в сферах надання страхових послуг та послуг з автомобільного сервісу.
Вартість автомобілів стане доступнішою, що дасть змогу підвищити життєвий рівень громадян України і знизить соціальну напругу в суспільстві з даного питання.


Народні депутати України Шевченко О.Л.
Шевченко В.Л.
Батенко Т.І.
Дідич В.В.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Просто акуе..о , получается пол страны лохи, что платят налоги.
Феереческий пип..ц
 
Не пройдёт эта фигня.

Если они эту ..уйню приймут, тогда давайте все, кто официально оплачивал все налоги за свои автомобили, перекроем дорогу и будем требовать возврата наши платежей, ведь мы тоже хотим всего по 500 евро налогов.
 
А потом этим евроотсосилам еще бензина бесплатного захочется.
 
Если они эту ..уйню приймут, тогда давайте все, кто официально оплачивал все налоги за свои автомобили, перекроем дорогу и будем требовать возврата наши платежей, ведь мы тоже хотим всего по 500 евро налогов.

Мне лично насрать, я покупаю новые авто, которые зачастую в Украине дешевле. Я не против легализации, хоть за 500 хоть за 100. Я против умирающего автохлама. Его и так достаточно. А бляхеры ещё навезут.
 
А потом этим евроотсосилам еще бензина бесплатного захочется.
Хорошая идея !
Может не бесплатного, но раза в2 дешевле.
Особенно для тех механизмов которые не ездят по дорогам, а налог на то что называют дорогами платят
 
Мне лично насрать, я покупаю новые авто, которые зачастую в Украине дешевле. Я не против легализации, хоть за 500 хоть за 100. Я против умирающего автохлама. Его и так достаточно. А бляхеры ещё навезут.
Я думаю в Украине просто нужен народный (как в послевоенные годы в Европе) свой автомобиль.
А когда вместо него Китай или Индию тулят в разы дороже , учитывая доходы населения ...
 
Я думаю в Украине просто нужен народный (как в послевоенные годы в Европе) свой автомобиль.
А когда вместо него Китай или Индию тулят в разы дороже , учитывая доходы населения ...

Блять как ты заебал. Какие нахуй доходы населения, хули ты ими прикрываешься? Если у населения низкие доходы - то с каких хуев они будут машины содержать? так шо блять не надо вот это вот пиздеть. Нет денег - езди на общаке. Нет жеж блять, каждому нищеброду надо купить 15-ти летний корч чтобы через полгода охуеть от того во сколько выйдет обслуживание какой-нить А6.
 
Блять как ты заебал. Какие нахуй доходы населения, хули ты ими прикрываешься? Если у населения низкие доходы - то с каких хуев они будут машины содержать? так шо блять не надо вот это вот пиздеть. Нет денег - езди на общаке. Нет жеж блять, каждому нищеброду надо купить 15-ти летний корч чтобы через полгода охуеть от того во сколько выйдет обслуживание какой-нить А6.
Это я ещё заебал ....
Так сделай общак хорошим , безопасным и тд
но, перечитай пост : я написал про народный недорогой автомобиль, я ничего не писал про а6 или 15 летнюю бляху
Я о том что индийская бая у нас 4000 баксов, когда в Индии 2000
А про доходы : ага , стали жить лучше [emoji1]
 
Это я ещё заебал ....
Так сделай общак хорошим , безопасным и тд

Я тебе его должен делать? да иди ты нахуй.
То тебе сделай, то тебе дай. Что ты как сучка только ноешь и просишь чего-то. Работать иди, бизнесмен хуев. Охуенный бизнес, ага, что приходится на говне бляшечном ездить и на коленях перед каждым полицейским ползать когда остановит :D

но, перечитай пост : я написал про народный недорогой автомобиль, я ничего не писал про а6 или 15 летнюю бляху

Та один хуй нищебродам машины ни к чему. А те кто прикидывается ими - пусть отсосут сами у себя.

Я о том что индийская бая у нас 4000 баксов, когда в Индии 2000
А про доходы : ага , стали жить лучше [emoji1]

И что? Каждый блять ебаный бляшечник начинает одно и тоже в духе "пусть сын порошенко растамаживает".
А между тем блять в новом Классе тунца по 800грн разобрали. Зубожиння сплошное, ага. Пенсы с топорами отбирают еду у голодных студентов.
 
Жить стало лучше, жить стало веселее (с)
Нравится как эти (пока ищу предыдущему слову замену, назовем их люди после майдана, довольные положением дел в стране) всех работать отсылают, наверное на Украинские мизерные зарплаты и тд
И да, некоторые вынуждены ездить на бляхах.
Не пешком же или на переполненном гор транспорте
 
Жить стало лучше, жить стало веселее (с)
Нравится как эти (пока ищу предыдущему слову замену, назовем их люди после майдана, довольные положением дел в стране) всех работать отсылают, наверное на Украинские мизерные зарплаты и тд
И да, некоторые вынуждены ездить на бляхах.
Не пешком же или на переполненном гор транспорте

Кто же тебя вынуждает, болезный? У тебя нет денег на машину на укр реге? Что же у тебя за пизнес такой удачный? Крайнюю плоть после обрезания по синагогам собираешь себе на ужин?
 
Кто же тебя вынуждает, болезный? У тебя нет денег на машину на укр реге? Что же у тебя за пизнес такой удачный? Крайнюю плоть после обрезания по синагогам собираешь себе на ужин?
Все гораздо проще : не слушаю обещаний, не жду улучшений , а просто ищу возможности и да, 2 года катаюсь на литве
 
Бля. Бизнес видимо успешный ггг. Любой нормальный бизнесмен ценит своё время и не желает его тратить на качели с мусорами и ремонт автохлама.
А про народный автомобиль - идея здравая, только кто её воплощать будет? Васадзе и ко собирая реплики чери а13 и десятосы? Данунах.
Нормальный автомобиль дешевле 12-15к стоить не может в принципе. Разве что равно р2 какой. Идеальный вариант это призвать косоглазых или французов и разрешить им у нас стоить тачки и платить минимум налогов при условии реализации автивок немного дороже себестоимости. Все остальное - утопия.
 
Назад
Зверху Знизу