Чому Порошенко і Матіос так бояться добровольців?

:D Я твоє не приватизував... Дотримуйся краще ПДР.

Запроданцю, не намагайся мене дістати, я у студентські роки підробляв у психушці санітаром, то надивився на вашого брати, ти слабак, мене не дістанеш, бо досвід фіксації залишився.
 
:D Ну, ось... А кажуть, що психічні захворювання не передаються повітряно-крапельним шляхом... :D

Не напружуйся, відсутність самокритики то реальна ознака твоєї проблеми, що на то кажуть фахівці? Якщо ще не звернувся, поспішай, бо ремісія швидко перейде у хронічну форму.
 
Почему США боялись наших добровольцев? Потомучто они делали нашу оборону сильной. Сильная оборона = сильное государство. США боятся превращения Украины в сильное государство.

Бред припездка или Медведчуковско-кремлевский кал.

США геополитически выгодна сильная Украина, т.к такая Украина будет ослаблять Россию.
Все остальное - бред ебанутых или кацапов, что тождественно.
 
:DНа твоєму прикладі це помітно... Клініка... Переконав. Як йдуть справи з продажем мікросхем?

Невже ти таке слово знаєш?:рл:


На відміну від тебе я реальна людина, а не продажна істота як ти.
І тому я можу запропонувати, те що мені зараз не потрібе, то мікросхеми а не свою совість. Ти он свою продав і муки сумління тебе не турбують. :ганьба::україна:
 
8fee130265eaf47c.jpg

Мешочек маловат! Не влазят те бабосы что спиздил коломойша и за которые так бузит бубочка
 
Назад
Зверху Знизу