Чому Порошенка не випустили з України

благодарю, сэр) я знаю, что и вы идейный))
Смешно было, когда бабушки Януковича очень любили его то, что он "видный мущщина и крепкий хозяйственник." Они за то же и Пороха , очевидно, уважают. А что Зеленский - мелкий, еврей, да еще актер. Того, что он был гендиректором ведущего в свое время телеканала Интер, что подразумевает его способности как менеджера-профи, и умение работать с большим коллективом - бабушкам знать откуда? Так что вся клиническая ненависть некотых - от элементарного не знания фактов - что прошлых, что сегодняшних.
У вас целых две логических ошибки - подмена тезиса и предвосхищение основания. Еще что-нибудь придумаете?
 
А хіба одне супечить іншому?
Держкоштм у нас майже нічого не видається. Я вже не кажу про те, що загалом немає нових надходжень у бібліотеки.
Можуть видати книжку лауреата Шевченківської премії, та й ту, за яку він ту премію отримав.
А так все за свої. І невеличким накладом.
Не суперечить, звісно! І треба видавати, наприклад, бо з технічними словниками алярм.
Я про інше. Маніпуляції ПЕС іноді достигають просто пиків, Порохоботи протиставляють книговидання військовому бюджету (от його зелена влада на чверть скоротила, а на книжки - додала). А військові бюджети трохи перевалили на місцеві, бо одні мери дають на ЗСУ багато, а інші - майже нічого, от їх і підштовхнули. І крім того всі партії приймали участь в складанні бюджету, правки, голосування - все по закону.
 
У вас целых две логических ошибки - подмена тезиса и предвосхищение основания. Еще что-нибудь придумаете?
нет. Но хочу сказать, что с логикой у меня уж как-нибудь получше, чем у вас - это я по прошлому опыту.
Вообще, сейчас и здесь обсуждают не меня.
Так что получается, что вы ищете не истину, а ищете конфликт).
 
нет. Но хочу сказать, что с логикой у меня уж как-нибудь получше, чем у вас - это я по прошлому опыту.
Вообще, сейчас и здесь обсуждают не меня.
Так что получается, что вы ищете не истину, а ищете конфликт).
Вы не понимаете, что такое логика и пытаетесь выдать за нее свой бытовой опыт и ни одного примера, где меня бы вы подловили на логической ошибке привести не сможете.
 
Вообще, сейчас и здесь обсуждают не меня.
Так что получается, что вы ищете не истину, а ищете конфликт).
Переход на личность оппонента - главный приём некрофилов. Ну, ещё методички. На этом всё! И эти типчики позиционируют себя "элитой"...:рл:
 
Переход на личность оппонента - главный приём некрофилов. Ну, ещё методички. На этом всё! И эти типчики позиционируют себя "элитой"...:рл:

главный некрофил ашимдра выполз :D

я думал ты уже того, у золкина скоро интервью давать будешь
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Розкачують Україну з середини - і виходить же ж. Залужний вже казав, що в нього нема ні фейсбуку, ні інстаграму, щоб знали всі - він ніде нікому не лайкає!це боти, тролі працюють.
На Марьяну може теж зайве пишуть, з ложних акаунтів.
А порохосекті аби на Зеленського навалити...
От картинка і склалася. Замість того, щоб працювати на перемогу, треба щось роз'яснювати, тратити безцінний час, коли час - це життя.
Стосується всіх наверху.
 
Передать денежки местных громад (больше миллиарда евро) не Министерству обороны, а в Держспецзв`язок, все руководство которого по странному совпадению было почти сразу накрыто НАБУ и САП на обналичивании бюджетных средств себе в карман :D
Интересно, кто пролоббировал такую замечательную схемку? и где вообще в этой схеме ЗСУ?
 
яка ж хуйня коїтся у державі у розпал війни, при загрозі власне існування країни, за підтримки купи корисних ідіотів, що кормляться з наших податків, пиздять з бюджету та ще отримують виплати з фсб... і не дарма купа ідіотів, порохофобів так збудилася на ХФ... мабуть також отримали вказівку розхитувати суспільну думку :рл: :рл: :рл:
 
ідіот брехливий. я написав "порохофобів". чи ти одразу ж обісрався, коли впізнав себе, сучко ? де там твоя шльондра Браззіта? вже з"їбалася до хазяїв на брянщину? підключай вже її. більше трешу...
 
Назад
Зверху Знизу