Статус: Офлайн
Реєстрація: 09.05.2006
Повідом.: 17719
Реєстрація: 09.05.2006
Повідом.: 17719
Ото щастя було, коли греки виграли ЧЄНе заперечую!
Я завжди вболіваю за нєгрів, латіносів, крім Бразилії, і всяких хорватів.
Тому що який прикол вболівати за німців, французів, бразильців, італійців, іспанців, англійців і прочіх таких? Ця підрільня і так постійно виграє.
А так, перемогли не фаворити - радостно!
Єдине: весь арабістан і вся азія також ідуть нахуй, потому шо вони откровєнно мєрзкі і ніякі![]()


