Збір на FPV! Спільнота Стерненка
  • Автор теми Автор теми gruier
  • Дата створення Дата створення
Не заперечую!

Я завжди вболіваю за нєгрів, латіносів, крім Бразилії, і всяких хорватів.
Тому що який прикол вболівати за німців, французів, бразильців, італійців, іспанців, англійців і прочіх таких? Ця підрільня і так постійно виграє.
А так, перемогли не фаворити - радостно!

Єдине: весь арабістан і вся азія також ідуть нахуй, потому шо вони откровєнно мєрзкі і ніякі:ужоснах:
Ото щастя було, коли греки виграли ЧЄ :D
 
Назад
Зверху Знизу