Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Статус
Тема закрита
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

А то я шото начинаю беспокоиться
Правильно. Треба турбуватися про стан власного здоров"я. І фізичного, і психічного.
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Не збирався, так і не тримав би вдома майже 2 тони готівки.

:Dhttps://www.facebook.com/watch/?v=464482177912839

дядь Вова - ты если бы собирался тикать - то тоже держал бы дома 2 тонны готивки? Каким епта образом 2 тонны готивки будут сприять побегу? 2 тоны деняг весят 2 тысщи кг :D по карманам не распихуешь их ить и в чемодант не всунешь :D
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Правильно. Треба турбуватися про стан власного здоров"я. І фізичного, і психічного.

да я об тебя турбуюсь

2 года ждешь когда порох до лондана втечет. А он никак не оправдывает твоих мрий и зачекань. Вот жеш нет сорома у челавека

яб на твоейм месте в суд на него подал бы. Однозначно :увага:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Ти читати вмієш? Прочитай назву теми... А ще щось нявкаєш про адекватність... :D
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

дядь Вова - ты если бы собирался тикать - то тоже держал бы дома 2 тонны готивки? Каким епта образом 2 тонны готивки будут сприять побегу? 2 тоны деняг весят 2 тысщи кг :D по карманам не распихуешь их ить и в чемодант не всунешь :D
Так же само, як Янек... Ти спитай у поручика, він знає... Нещодавно писав про це... і вказував як Пеця вивозитиме готівку на Кипр. :D
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Ога. Я бачу, що в кулуарах проходять невпинно наради... І після чергової наради відрядили декількох на боротьбу... :-)
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Ти читати вмієш? Прочитай назву теми... А ще щось нявкаєш про адекватність... :D

Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону....

ну так ждешь или не ждешь когда порох тикать будет? Тыш интелектуальный адекват, или адекватный интелектуал - тему запилил с какой целью? 2 года прошло. Пора пидсумки вже оприлюднить

втик чи шо?
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Помиляєтесь, я навожу факти. :іржач: Почитайте тему уважно...

Вы ж не класик, щоб я вивчав всю Вашу працю.:D Дайте посилання сюди
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

дядь Вова - ты если бы собирался тикать - то тоже держал бы дома 2 тонны готивки? Каким епта образом 2 тонны готивки будут сприять побегу? 2 тоны деняг весят 2 тысщи кг :D по карманам не распихуешь их ить и в чемодант не всунешь :D
Так же само, як Янек... Ти спитай у поручика, він знає... Нещодавно писав про це... і вказував як Пеця вивозитиме готівку на Кипр. :D
Мало того, что фейкомёт, так ещё и стрелочник... :рл:
Адепт Аталотия в упор не замечает вопроса: втік Порох до Лондону, чи й досі тікає? :trollface:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Ога. Я бачу, що в кулуарах проходять невпинно наради... І після чергової наради відрядили декількох на боротьбу... :-)

Ого, ще й манія величі..:рл:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Адепт Аталотия в упор не замечает вопроса: втік Порох до Лондону, чи й досі тікає?
Все написано у заголовку до теми.:D
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Вы ж не класик, щоб я вивчав всю Вашу працю.:D Дайте посилання сюди
Не засерай мені мізки. :іржач: Це не з пацанами... :іржач:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

так ещё и стрелочник...
Я ж і кажу, що переводиш стрілки, при чому ретранслюєш для мене тих, хто у мене в ігнорі. :іржач:
Тільки не бийся головою у стінку. :D
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Конечно же, курс никогда не вернется к 21,7. Он уже не пойдет ниже 30 гривен за доллар. Это величайшее издевательство над населением и экономикой Украины. Это фарс, с Порошенко и Гонтаревой в главных ролях.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Куди вже більше...Там давно вільного місця немає..
Я Вам трепанацію черепа не робив... :D
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу