Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Статус
Тема закрита
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Я не знайомий з твоєю мамашкою...
Опять у вавика нескладуха с чтением? Перечитай еще раз, байстрючек))
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Ну что – вернулся уже Порох в Украину?:)
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Зеленський тепер може організувати обшуки і "конфіскувати" гроші, як речовий доказ.
:іржач::іржач::іржач:
У тебе зовсім поїхав дах? Порошенко офіційно задекларував ці гроші... :іржач::іржач::іржач:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Але цьому є і спростування, теперішня Україна Зеленського не відкрила справ ні проти Коломойського, ні проти Фірташа, ні проти будь кого іншого.
:іржач: Як завжди брешеш? :іржач:

Зеленський публічно підтримав санкції проти Коломойського
Він підкреслив, що «прізвища тут не мають жодної різниці», згадавши про Порошенка, Ахметова, Пінчука і Фірташа


Президент Володимир Зеленський публічно підтримав запровадження санкцій США проти українського олігарха Ігоря Коломойського та пообіцяв нові гучні рішення РНБО. Про це йдеться в його зверненні.

«Щодо санкцій Сполучених Штатів Америки щодо колишніх власників «ПриватБанку». Ми підтримуємо це рішення і працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти, щоб повернути в Україну справедливість», – заявив президент.

Він додав, що Україна розуміє різницю між поняттями «великий бізнес та олігархічний клас».

«А от прізвища тут не мають жодної різниці. Це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ чи будь-хто інший. Важливо одне – ти готовий працювати законно і прозоро або хочеш і надалі створювати монополії, контролювати засоби масової інформації, впливати на депутатів та інших державних службовців», – заявив президент.

Він також підсумував чотири останні засідання Ради нацбезпеки, коли були введені санкції щодо Віктора Медведчука, його дружини, а також людей, телеканалів та бізнесу, який пов'язують з ним. Він додав, що в рамках санкцій щодо Медведчука було доручено повернути у державну власність нафтопровід «Прикарпатзахідтранс».

«І не менш важливо з'ясувати, за яких обставин у 2015 році, в епоху гетьманства всім відомого кого, у приватній власності опинився державний нафтопровід довжиною майже півтори тисячі кілометрів», – сказав президент.

За підсумками розслідування та аудиту, Зеленський не виключив, що на винуватців чекатимуть судові справи.

Володимир Зеленський також додав, що останнє засідання РНБО 11 березня – далеко не останнє.

«Україна може самостійно приймати рішення, щоб себе захистити та відновити справедливість. Може. Хоче. І буде. А тим, хто досі в цьому сумнівається. До наступних засідань Ради національної безпеки та оборони», – підсумував президент.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Це сайт офісу президента. А я тебе прошу публічний виступ президента Зеленського, де він підтримав санкції проти Коломойського. Існує публічний виступ президента, де він підтримав санкції проти Коломойського, чи не існує?
Байден підтвердив, що Путін "кілер" і цьому є публічне відео, яке дивиться ввесь світ. Покажи щось аналогічне в Україні чи в світі, де Зеленський підтримує санкції проти Коломойського.
Ти читати досі не навчився. Це офіційний канал Президента України Зеленського. :іржач:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

На сайті Зеленського не бачу де б він сам написав, що він підтримує санкції проти Коломойського. В тексті, написаному Зеленським, повинні бути, слова: "підтримую санкції проти Коломойського". В якому з текстів Зеленського є такі слова?
Так ти досі і читати не навчився... :іржач: І не розумієш, що таке офіційний сайт Президента України? :іржач:
Для таких тупих як ти вже вдруге повторюю: Президент Володимир Зеленський публічно підтримав запровадження санкцій США проти українського олігарха Ігоря Коломойського та пообіцяв нові гучні рішення РНБО. Про це йдеться в його зверненні.

«Щодо санкцій Сполучених Штатів Америки щодо колишніх власників «ПриватБанку». Ми підтримуємо це рішення і працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти, щоб повернути в Україну справедливість», – заявив президент.

Він додав, що Україна розуміє різницю між поняттями «великий бізнес та олігархічний клас».

«А от прізвища тут не мають жодної різниці. Це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ чи будь-хто інший. Важливо одне – ти готовий працювати законно і прозоро або хочеш і надалі створювати монополії, контролювати засоби масової інформації, впливати на депутатів та інших державних службовців», – заявив президент.

Він також підсумував чотири останні засідання Ради нацбезпеки, коли були введені санкції щодо Віктора Медведчука, його дружини, а також людей, телеканалів та бізнесу, який пов'язують з ним. Він додав, що в рамках санкцій щодо Медведчука було доручено повернути у державну власність нафтопровід «Прикарпатзахідтранс».

«І не менш важливо з'ясувати, за яких обставин у 2015 році, в епоху гетьманства всім відомого кого, у приватній власності опинився державний нафтопровід довжиною майже півтори тисячі кілометрів», – сказав президент.

За підсумками розслідування та аудиту, Зеленський не виключив, що на винуватців чекатимуть судові справи. Ось тут відео:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

54fbde05a414546424.jpg
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Володимир уже из В контакте и Одноклассников картинки постит. Надо же было так опуститься.

Он всегда это делал. Но года эдак с 2016 г. у старика, видимо, началась деменция, и его просто начало пучить примитивными фотожабами и коллажами уровня одноглазников.
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

...А тепер скажіть, що журнашлюхи Бігуса - не БЛ..ЯДІ

6821c68bd80ed11f9609ce9.jpg
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

4b1b688f0b405bb93e.jpg


Дивлюсь на цю світлину сьогодні з Черкас, тай думку гадаю...
- корпорація Рошен закупила стільки то ШВЛ, стільки то концентраторів, захисних масок, костюмів...і далі по списку:
- корпорація Рошен виділила 90 млн Охмадит.
- корпорація Рошен виділила кошти на сучасне відділення транспортології Інституту раку.
- благодійний Фонд Порошенка побудував театр на Подолі.
- за рахунок корпорації Рошен ППО навколо Києва.
- корпорація Рошен закупила більше сотні снайперських комплексів для ЗСУ
- корпорація Рошен витратила півтори мільярди гривень власних коштів на відновлення і озброєння Армії для держави.
- благодійний Фонд Порошенка другий рік піклується про незахищені верстви населення і в скрутні часи пандемії постачає продуктові набори...корпорація Рошен...Фонд...Порошенка...і так щоденно, безперервно, й перерахувати все просто фізично важко.
Мене цікавить одне питання. Що зробила для держави Україна корпорація "95 квартал"?
Може я щось пропустила, може чогось не помітила, по "прастотє сваєй душевной", і предвзятості?
Буду щиро вдячна за наведені приклади, хоча б декілька, для порівняння, шоб развєять всє сомнєнія, так сказать. Бо я шота ніц не розумію за що ви так srakи рвете закреслено горлянки дерете за свого лідора, й за що ви готові зрадити мою найкращу в світі Україну.
Слава Рошену!
Порох forever!
Людмила Крижановська
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Де є в цьому абзаці Зеленського, що він особисто підтримує санкції конкретно проти Коломойського? Ти дай речення, де Зеленський публічно каже: "я підтримую санкції проти Коломойського".
Який абзац? Ти що, досі не розумієш як вийти на пряму мову по посиланню, яке тобі надав? :іржач: Там виступ Зеленського... От же ти, йолоп:іржач:
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Та це давно відомо вже починаючи із досліджень Фрейда, що в будь-якому суспільстві саме така частина психічно здорових людей.
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Так, в тому виступі я не чув від Зеленського слів: "я підтримую санкції проти Коломойського". Знайди інший публічний виступ Зеленського, де він прямо заявляє, що підтримує санкції проти Коломойського.
Так ти до того ж сліпий та глухий? Боже, скільки у тебе недуг? :D
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

Так, я не знайшов жодного речення
Ну, я же не винен, що ти глухий та сліпий... Звертайся до лікаря...
 
Re: Чи не збирається Порошенко втекти до Лондону поповнити компанію Гонтаревій і Луценко?

В жодному публічному реченні Зеленського нема одночасно слів: Коломойський, санкції, підтримую. Якщо є, то процитуй.
Я тобі вже цитував двічі. :іржач: Тобі мало? :іржач:
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу