• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

чи дозволяється їздити в ЄС автомобілем на українській реєстрації протягом усього терміну дії статусу тимчасового захисту?

aquatex

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 05.08.2009
Повідом.: 12
Деякі інформ-агенціі написали, що громадяни України, які набули статусу тимчасового захисту в країнах ЄС, мають право на використання зареєстрованих в Україні власних автомобілів без їх конвертації та реєстрації за новим місцем проживання протягом усього терміну дії статусу тимчасового захисту Але жодних офіційних посиланнь я не знайшов... Так сказав якись Антон Тараненко, а з чого він це взяв?
 
Раніше була вимога якщо перебуваєш понад 180 днів у Польщі, то потрібно було змінити посвідчення водія, процедура доволі проста, але довга.
Польський орган відправляє запит в Україну, і далі чекати і чекати.
Про автомобіль, жодного законного акту, всі хто про це говорить так і не надав.
Станом на сьогодні, поки в Україні триває війна, польський уряд дозволив не змінювати посвідчення водія, про авто не зустрічав інфу.
Але це доволі легко можна обійти, раз на 179 днів потрібно виїхати з Польщі, в Україну, щоб мати штамп в паспорті, і у Вас знову є 180 днів.
Саме головне мати на автомобіль страхування "Зелена Карта", бо на початку польські страхові компанії, давали її за дякую, бо розуміли що в Україні війна, а тепер її потрібно придбати за власні кошти, за відсутність страхування "Зелена Карта" передбачено не малий штраф, якщо не помиляюся це +/- 6500 PLN ( +/- 1400 EUR).
 
Назад
Зверху Знизу