Чем вам не нравится НАТО

...
В результате кровопролитных войн на верхушке общества оказались не красные, и не белые. И уж тем более, не "оранжевые" или "бело-голубые" (это раздел для лохов). Серые у власти.
НАТО - очередной проект выгодный серым для срубания бабла. Это как БАМ. Масштабно и малопонятно.
Для справки, этот "БАМ" начался далеко не в 2004-ом, и совсем не оранжевыми или бело-голубыми.

22-23 лютого 1992 року відбувся перший візит Генерального секретаря НАТО М.Вернера до Києва, в ході якого Україна була запрошена до участі в Раді Північноатлантичного співробітництва. З того часу почалися активні контакти і співробітництво з НАТО.

8 липня 1992 року – візит до штаб-квартири НАТО Президента України Л.Кравчука.

16 листопада 1992 року під час візиту в Україну Верховний головнокомандувач об’єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Джон Шалікашвілі прийнятий Президентом України Л.Кравчуком.

**** 1993 ****
14 січня 1994 року Президенти США, Росії та України підписують в м. Москві Тристоронню заяву, в якій визначено процедури передачі УкраїноюРосії ядерних боєголовок, виплати Україні відповідної компенсації та надання їй гарантій безпеки.

3 лютого 1994 року Верховна Рада України скасовує висунуті 18 листопада 1993 року умови ратифікації Договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-1) і доручає Уряду здійснити обмін ратифікаційними грамотами.

Широкомасштабним співробітництво України з НАТО стало тільки після підписання Україною 9 лютого 1994 року Рамкового документа програми «Партнерство заради миру». 25 травня того ж року Україна передала НАТО свій Презентаційний документ. В ньому визначені політичні цілі участі України в програмі, заходи, які планується здійснити для досягнення цих цілей, а також сили і засоби, що виділяються Україною для участі в ПЗМ.

14 вересня 1994 року перша Індивідуальна програма партнерства між Україною і НАТО була офіційно схвалена на спеціальному засіданні Північноатлантичної Ради НАТО.

1994 року Україну було залучено до започаткованого «Процесу планування та оцінки сил» (ППОС) з метою надання нашій державі можливостей підготовки збройних сил для спільних дій з державами-членами Альянсу, а також участі у механізмі для обміну інформацією з питань оборонного та бюджетного планування.

**** 1995 ****

14-21 лютого 1995 року Міністр оборони України В.Шмаров зустрічається з Головою військового комітету НАТО і підписує протокол про співпрацю між Україною та НАТО.

В 1995 році Україна призначила своїх перших офіцерів зв’язку до штаб-квартири НАТО у м. Брюссель та Координаційного центру партнерства у м. Монс (Бельгія). Весною того ж року між Україною і НАТО були укладені Адміністративна угода та Угода у сфері безпеки, на основі яких відкрито офіси зв’язку у штаб-квартирі НАТО та КЦП.

1 червня 1995 року Президент України Л.Кучма здійснив візит до штаб-квартири НАТО у Брюсселі, повідомивши про бажання України підняти відносини між НАТО і Україною на новий рівень.

14 вересня 1995 року Північноатлантична Рада НАТО проводить спеціальне засідання за участю Міністра закордонних справ України Г.Удовенка, за підсумками якого оприлюднена Спільна заява для преси України і НАТО, в якій були висловлені загальні принципи відносин Україна-НАТО в ПЗМ та в інших галузях.

**** 1996 ****

15-16 квітня 1996 року відбувся перший офіційний візит Генерального секретаря НАТО Х.Солани в Україну.
1-2 липня 1996 року штаб-квартиру НАТО в Брюсселі, штаб Верховного Головнокомандувача Об'єднаними Збройними Силами (ВГК ОЗС) НАТО в Європі і Координаційний Центр Партнерства (КЦП) вперше відвідали Посли України в державах-членах НАТО, ЄС та РФ, а 18-22 травня 1997 року - Посли України в державах ЦСЄ та Балтії.

Восени 1996 року штаб-квартиру НАТО в Брюсселі відвідав новопризначений Міністр оборони України О.І.Кузьмук.

29-30 серпня 1996 року Київ відвідав Головнокомандуючий Об’єднаними Силами НАТО в Європі генерал Дж. Джоулвен.

16-20 вересня 1996 року в рамках виїзного засідання Комітету НАТО з питань цивільного захисту за участю країн-партнерів та спільних навчань з питань планування при надзвичайних ситуаціях цивільного характеру у Львові перебував помічник Генерального секретаря НАТО з питань інфраструктури, матеріально-технічного забезпечення та планування при надзвичайних ситуаціях віце-адмірал Й.Х. ван Фореєстероку.

13-19 вересня 1996 року в Києві відбувся семінар Північноатлантичної асамблеї з питань європейської безпеки, організований за сприяння МЗС та Верховної Ради України.

1996 рік характеризувався також активною і результативною роботою України по просуванню своїх інтересів у відносинах з НАТО у контексті розширення Альянсу на Схід, зокрема в плані встановлення відносин «особливого партнерства», нерозміщення ядерної зброї на території нових членів НАТО, врегулювання питання кордонів з Румунією. Завдяки цьому в Заключному Комюніке засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ 10 грудня 1996 року знайшли своє відображення більшість моментів позиції України. Зокрема, НАТО була зроблена заява щодо нерозташування ядерної зброї на території нових членів, визнана необхідність розвитку особливих відносин з Україною, які мали б бути формалізовані на основі документів про «розширені і поглиблені» відносини України-НАТО та останніх українських пропозицій, підтверджено створення Інформаційного центру НАТО в Україні.

**** 1997 ****

8-11 січня 1997 року відбувся візит Секретаря Ради національної безпеки і оборони України В.П.Горбуліна до штаб-квартири НАТО в Брюсселі. Під час своїх зустрічей з керівництвом Альянсу та на неформальному засіданні Ради НАТО (9 січня - зустріч з ВГК ОЗС НАТО в Європі генералом Дж.Джоулвеном, відвідання Координаційного центру партнерства, 10 січня - зустріч з Генеральним секретарем НАТО Х.Соланою, 11 січня - зустріч з членами Північноатлантичної ради), Секретар РНБО виклав позицію України щодо розширення НАТО та закликав до надання гарантій національній безпеці України з боку Заходу під час цього процесу.

20 березня 1997 року відбувся візит офіційної делегації України на чолі з Міністром закордонних справ України Г.Й.Удовенком (у складі делегації також були Секретар РНБО України В.П.Горбулін, Керівник УЗП АП України В.С.Огризко, інші посадові особи) до штаб-квартири НАТО в Брюсселі з метою проведенняпершого раунду переговорів з офіційною делегацією НАТО на чолі з Генеральним секретарем НАТО Х.Соланою щодо формалізації відносин Україна-НАТО. Під час візиту Міністр Г.Й.Удовенко виступив з доповіддю на спеціальному засіданні Північноатлантичної ради у форматі «16+1».

7 травня 1997 року Генеральний секретар НАТО Х.Солана відкриває в Києві Центр інформації і документації НАТО, який засновується з метою поширення в Україні правдивої інформації про НАТО, долаючи тим самим стереотипи часів Холодної війни про цей альянс. Підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України і НАТО щодо заснування Центру інформації і документації НАТО в Україні. Відбуваються зустрічі Президента України Л.Кучми, Голови Верховної Ради України О.Мороза з Х.Соланою та переговори з Міністром закордонних справ України Г.Удовенком. Генеральний секретар НАТО виступив з промовою в Центрі «Український Дім» перед громадськістю м. Києва та журналістами.

29 травня 1997 року на засіданні міністрів закордонних справ НАТО в Сінтрі, Португалія, Генсекретар НАТО Х.Солана і Міністр закордонних справ України Г.Удовенко парафують Хартію про особливе партнерство між Україною та НАТО.

9 липня 1997 року в рамках саміту глав держав та урядів НАТО в Мадриді керівники НАТО та Президент України Л.Кучма підписали «Хартію про особливе партнерство між Україною та НАТО». Хартія зафіксувала політичні зобов’язання сторін на найвищому рівні розвивати «особливе та ефективне» партнерство, яке сприятиме забезпеченню більшої стабільності та спільних демократичних цінностей в Центрально-Східній Європі, а також стала основою для консультацій між НАТО і Україною в контексті євроатлантичної безпеки і стабільності та в таких галузях, як попередження конфліктів, врегулювання криз, підтримка миру і гуманітарні операції.

Зокрема, для забезпечення якнайповнішого розвитку відносин між Україною і НАТО та втілення положень Хартії було створено форум «Комісія Україна-НАТО» з метою загальної оцінки стану розвитку відносин, огляду за процесом планування та розробки пропозицій щодо шляхів покращення або подальшого розвитку співробітництва між Україною та НАТО.

15 вересня 1997 року в Україні в рамках програми Партнерства заради миру починаються навчання «Козацький степ - 97», сценарій яких передбачає розв’язання етнічного конфлікту.

24-27 вересня 1997 року відбувся семінар Північноатлантичної асамблеї та Верховної Ради України «Економічна безпека України», у роботі якого взяли участь члени Уряду, керівники ряду міністерств і відомств, парламентарі України, а також керівники окремих комітетів ПА НАТО та експерти країн-членів НАТО.

9 жовтня 1997 року – початок роботи Місії України при НАТО. Україна та Угорщина першими з держав не членів відкривають дипломатичні представництва при Альянсі.

10 жовтня 1997 року відбулося перше (інаугураційне) засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів в Брюсселі, на якому Україну представляв Глава Місії України при НАТО, Посол Б.Тарасюк.

16 грудня 1997 року Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В.М.Кальченком та Генеральним Секретарем НАТО Х.Соланою був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо планування при надзвичайних ситуаціях цивільного характеру та готовності до катастроф. Також ухвалений Робочий план імплементації Хартії на 1998 рік.

**** 1998 ****

29 травня 1998 року в Люксембурзі відбулось друге засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ, під час якого заснований Центр підготовки миротворчого персоналу на базі Львівського загальновійськового полігону.
...
Посилання видалено
 
Для справки, этот "БАМ" начался далеко не в 2004-ом, и совсем не оранжевыми или бело-голубыми.

Правильно. Начинался он "серыми", которые всегда на плаву, потому что говно не тонет. И оно точно знает, куда ему по жизни плыть и грести в своё фекальное удовольствие - по течению. Сейчас такой мэйнстрим. Будет другой - они поплывут в другую сторону.
 
Правильно. Начинался он "серыми", которые всегда на плаву, потому что говно не тонет. И оно точно знает, куда ему по жизни плыть и грести в своё фекальное удовольствие - по течению. Сейчас такой мэйнстрим. Будет другой - они поплывут в другую сторону.

Ну тогда остается только огласить полныйсписок "серых", которые всегда на плаву. :D

Belgium
Bulgaria
Canada
Czech Rep
Denmark
Estonia
France
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Turkey
United Kingdom
United States

Посилання видалено

Список белых и пушистых за вами. :D
 
Какая-то вывихнутая логика. Есть пистолет, значит, надо застрелиться. Есть НАТО, значит, надо вступать. А зачем? Мы - против нового миропорядка, так же как поляки были против советского порядка в Восточной Европе. Не хотим становиться плацдармом для их войск. Как будет создаваться Европейская армия (армия ЕС) - будем думать. А с Северной Америкой и еврейским лобби США - у нас интересы разные.
 
И что характерно, желающих вступать меньше!...
 
Ну тогда остается только огласить полныйсписок "серых", которые всегда на плаву. :D
Список белых и пушистых за вами. :D
По теме - НАТО != развитие экономики.
Вы в курсе, что после вступления в НАТО мы должны будем платить взносы.
Вопрос - зачем?
Если НАТО не гарантирует безопасность членов НАТО от других членов НАТО (Турция - Греция).
В случае если вы агитатор (судя по используемым приемам), сразу предупредите, чтобы время не тратили.
P.S. Пропоганду с сайта "Л..и - в НАТО" я уже читал... так что можете её не цитировать...
 
Ага. И на Тузле ничего не было.
Напомните, чем все закончилось на Тузле?
И Севастополь частью РФ Дума не объявляла ...
А что объявила?


Армию надо распустить?
Экономику нужно развивать.
 
Ну тогда остается только огласить полныйсписок "серых", которые всегда на плаву. :D

Belgium
Bulgaria
Canada
Czech Rep
Denmark
Estonia
France
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Turkey
United Kingdom
United States

Посилання видалено

Список белых и пушистых за вами. :D
А почему не на укр . мове? Или она на куй не нужна, когда речь идёт о НАТО?
 
Какая-то вывихнутая логика. Есть пистолет, значит, надо застрелиться. Есть НАТО, значит, надо вступать. А зачем?
Вступ України в НАТО сприятиме покращенню інвестиційної привабливості країни в очах міжнародних інвесторів. Неможливо назвати точну цифру фінансових вливань, які може отримати Україна, проте досвід країн попередніх хвиль розширення свідчить про значне зростання прямих закордонних інвестицій. У 1997 р. в економіку Польщі було інвестовано 2,7 млрд. доларів, у 1998 – 5 млрд., а в 1999 р. – році вступу Польщі до НАТО – вже 8 млрд. доларів США. Щодо Чехії й Угорщини цифри ще більш вражаючі. У 1997 р. прямі іноземні інвестиції в економіку цих країн становили відповідно 4 і 6,2 мільярди, у 1998 – 9,8 і 10, 2 млрд., у 1999 р. – 12,8 і 14,5 млрд. доларів США. Після вступу Болгарії до НАТО іноземні інвестиції в економіку цієї країни зросли вдвічі. У 2004 р., після вступу Румунії до НАТО, обсяг прямих іноземних інвестицій зріс на 141% порівняно з 2003 р.
Достаточно?
Как будет создаваться Европейская армия (армия ЕС) - будем думать. А с Северной Америкой и еврейским лобби США - у нас интересы разные.
НАТО и является костяком оборонной системы ЕС ...
 

Вкладення

  • 559px-NATO_expansion.png
    559px-NATO_expansion.png
    124.5 КБ · Перегляди: 44
И что характерно, желающих вступать меньше!...

См. карту в #55

По теме - НАТО != развитие экономики.
Вы в курсе, что после вступления в НАТО мы должны будем платить взносы.
Вопрос - зачем?
Дубль 2.
Вступ України в НАТО сприятиме покращенню інвестиційної привабливості країни в очах міжнародних інвесторів. Неможливо назвати точну цифру фінансових вливань, які може отримати Україна, проте досвід країн попередніх хвиль розширення свідчить про значне зростання прямих закордонних інвестицій. У 1997 р. в економіку Польщі було інвестовано 2,7 млрд. доларів, у 1998 – 5 млрд., а в 1999 р. – році вступу Польщі до НАТО – вже 8 млрд. доларів США. Щодо Чехії й Угорщини цифри ще більш вражаючі. У 1997 р. прямі іноземні інвестиції в економіку цих країн становили відповідно 4 і 6,2 мільярди, у 1998 – 9,8 і 10, 2 млрд., у 1999 р. – 12,8 і 14,5 млрд. доларів США. Після вступу Болгарії до НАТО іноземні інвестиції в економіку цієї країни зросли вдвічі. У 2004 р., після вступу Румунії до НАТО, обсяг прямих іноземних інвестицій зріс на 141% порівняно з 2003 р.
Если НАТО не гарантирует безопасность членов НАТО от других членов НАТО (Турция - Греция).
И конечно же у не члена НАТО шансов против члена нато гораздо больше? :D

Напомните, чем все закончилось на Тузле?
Сливом
Смотри Постановления Верховного Совета Российской Федерации от 9 июля 1993 года N 5359-I "О статусе
города Севастополя"

1. Подтвердить российский федеральный статус города
Севастополя в административно-территориальных границах городского
округа по состоянию на декабрь 1991 года.
Посилання видалено
 
Останнє редагування:
Они просто не знали , что оба в НАТЕ:)
 
А с какрого ей вводить визы? Не лучьше ли получить союзника с правом вето в НАТО?

Про право вето - это ты чехам расскажи. Прямо сегодня. Они вон даже не допустить строительство радара на своей территории не смогли.
 
Про право вето - это ты чехам расскажи. Прямо сегодня. Они вон даже не допустить строительство радара на своей территории не смогли.

А НАТО то тут причем? Это все на уровне Чехия-США делалось.

С таким же успехом, при лояльной верхушке, радар смогут поставить и в Украине безо всякго НАТО.
 
Это последствия изучения мною английского:D-там почти не запятых вот я их и не использую больше.
Чем мне нравитсяч НАТО так тем что в армии нато нет совковых:отстой стандартов-типа дедовщины и многим другим:yahoo::клас:.

********: В России: Главком НАТО в Европе рассказал о дедовщине в ...
Главнокомандующий объединенными силами НАТО в Европе генерал Джеймс Джонс признался в интервью ...

Главнокомандующий объединенными силами НАТО в Европе генерал Джеймс Джонс признался, что в армии США также существует дедовщина. Крайне важно, чтобы мы, руководители вооруженных сил, выступали ...

Посилання видалено – 19,113 байт
 
А НАТО то тут причем? Это все на уровне Чехия-США делалось.

С таким же успехом, при лояльной верхушке, радар смогут поставить и в Украине безо всякго НАТО.

Это я к тому, что "право вето" будет с таким же успехом выброшено в помойку. Если уж проамерские власти в демократичной стране совершают практически политическое самоубийство, идя против воли порядка 70% (12-19 мая 2008г.) избирателей - видимо, они это никому не подмахивают, это по велению сердца. Уж на что поляки - те еще фрукты, но хоть пытаются и для страны чего выторговать. А здесь - чистый слив.
А ты, видимо, хочешь, чтобы также поступали и с тобой.
Удачи.
Эмигрируй в Чехию.
 
И конечно же у не члена НАТО шансов против члена нато гораздо больше? :D

По крайней мере, есть шанс, что за тебя кто-нибудь "впишется". А в твоем варианте - будете с противником соревноваться, кто кого перелижет в г. Вашингтон.
 
Крупным игрокам на европейском поле не нужна такая страна, как Украина.Обжегшись на Югославии, они Украину сначала примут в НАТО, а уже потом с помощью подконтрольных украинских военных разберут Украину на еврорегионы.Недаром настоящие украинские националисты(не путать с продажными грантоедами) против вступления Украины в НАТО.
 
Назад
Зверху Знизу