Чайник нуждается в совете по конченному ноуту и винде 10й

Ну если лишний мусор, то лучше антивируса 360TS ничего не встречал, он попутно и это умеет лучше всяких клинеров.
 
короче это просто лютый кошмар, специально выбирали ноут маме чтобы стояла лицензионная операционка, у меня 8ка, с ней вообще проблем нет. А на старом ноуте мамином постоянно приходилось переустанавливать винду - кто ж знал, что 10 винда это просто Ад на Земле
вроде не самый дишманский ноут. средний, но он такой тормозной, что страх, операционка сама по себе обновляется 10ка и я не могу остановить и запретить, с каждым обновлением ноут еще больше тормозит

я не могу понять, либо ноут шлак- на нем тупо смотрят кино оффлайн и лазят в инете- все, но он тупит страх
я к чему, хочу отнести мастеру чтобы поставил 8ку пиратку, но чтобы иметь возможность восстановить 10ку эту долбанную если что, ее можно как то сохранить или там активационный ключ и тд?? :незнаю:
я вообще в шоке люди, словно деньги на мусорку выбросили, в магазине он так не тормозил :незнаю::незнаю: он даже с простыми вещами с трудом справляется


ноут вот, асус сука


attachment.jpg

Windows 10 це обновлена версія Windows 8, він не може гірше працювати, там навпаки баги посправляли сирої Windows 8. А процесор слабенький звичайно. 1,6 ГЦ на телефони і планшети вже ставлять.
 
Нехай дівча викине ту "десятку" та поставить Windows 7, бо з тією "десяткою" буде лише зайвий клопіт.
Думаю, треба почекати ще років зо три, доки ту десятку "допилять" до прийнятного стану.
Згадайте, як було з Віндовс ХР. Спочатку вона була недороблена та глючна, а потім перший сервіс-пак, другий, третій. Вже після третього сервіс-паку Віндовс ХР стала цілком стабільною системою.
Так само й з "десяткою" буде.
 
Windows 10 це обновлена версія Windows 8, він не може гірше працювати, там навпаки баги посправляли сирої Windows 8. А процесор слабенький звичайно. 1,6 ГЦ на телефони і планшети вже ставлять.

всё гуд, но процессор слабоват, опять же нужны скрины диспетчера задач, посмотрите, что в автозагрузке.
 
Встановити 7 або ХП :) Що є таке в 10, без чого мати жити не може?
стоїть він7 64 вже декілька років, комп для поліграфії та музики, все працює. На нетбуці ХП "літає"...
 
Встановити 7 або ХП :) Що є таке в 10, без чого мати жити не може?
стоїть він7 64 вже декілька років, комп для поліграфії та музики, все працює. На нетбуці ХП "літає"...

ну так а ты поставь 10 и посмотри, интеграция в сервисы, общалки, почта, интернет, и многое другое, очень удобно.
 
Дякую, але мені головне щоб потрібні програми працювали, плагини тощо, а не жити в інтеренеті :)
Може колись й перейду на він10, коли всі будуть юзат він16 :)
 
Дякую, але мені головне щоб потрібні програми працювали, плагини тощо, а не жити в інтеренеті :)
Може колись й перейду на він10, коли всі будуть юзат він16 :)

ну так я вот обновил win7 до win10, при это всё сохранилось и продолжило работать, не одного сбоя в работе, все программы которые были установлены работают.
Windows 10 более удобная для использования, режим нескольких рабочих столов, скайп встроенный, офис 2016 просто летает.
покупайте лицензию и будет вам счастье, оптимально win10 home, можно купить тысяч за 7000.

P.S. конфиг ноута Acer Aspire 5737z:
Core2duo T9600 2.8Ghz
8Gb. ОЗУ DDR3
320gb. HDD обычный саташный
video GeForce 9400G
 
Вмонтований скайп не потрібен, офіс в мене портейбл 2003 - потрібен дуже рідко щось конвертувати з формату 2007 в 2003 :)
Ну і ліцензія нічим не відрізняється від піратки :)
Може і добра він10, надо поцікавитись у поліграфістів та музикантів.
але пом"ятаю, що про він8 казали - для ПК без сенсорного екрану користі ніякої, він 7 набагато краща.
 
Десь рік тому мій дядько отримав повідомлення від розробників клієнт-банку для "Укрсоцбанк" повідомлення, що ВіндовсХР вже не підтримується, і що надійну роботу їхнього клієнт-банку під ВінХР вони не гарантують.
Дядько почухав потилицю та купив Віндовс 10 собі в офіс. Тобто, купив ліцензійний ключ. А я йому допомагав інсталювати систему.
Результат:
1) принтер не працює, бо нема драйверів. І не буде.
2) сканер не працює (аналогічно)
3) нема драйверів на мережеву карту. Добре, що підійшов драйвер від "сімьорки".
4) система працює трохи повільніше, ніж ХР.
5) була проблема з броузером, бо не всі броузери зараз підтримують Java та при цьому ще й коректно працюють з тим клієнт-банком для "Укрсоцбанку". Перепробував і Файрфокс, і Хром, і Едже - всюди щось та не стикувалося або працювало із затримками. Зупинився на маловідомому броузері k-meleon.
Добре, що я інсталював "десятку" на окремий жорсткий диск, залишивши на першому диску стару ВінХР та всі встановлені програми.
Тепер дядько користується тією "десяткою" лише коли потрібно працювати з клієнт-банком.
 
А принтер и сканер года эдак 95го? :)
Добавьте оперативки и крутите ХР в виртуалбоксе.
В 7 Про был XP Mode, по сути та же виртуалка, может для Про 10 подобное тоже есть.
 
Вмонтований скайп не потрібен, офіс в мене портейбл 2003 - потрібен дуже рідко щось конвертувати з формату 2007 в 2003 :)
Ну і ліцензія нічим не відрізняється від піратки :)
Може і добра він10, надо поцікавитись у поліграфістів та музикантів.
але пом"ятаю, що про він8 казали - для ПК без сенсорного екрану користі ніякої, він 7 набагато краща.

чем лучше? просто интересно, так говорили про ХР когда вышла 7, теперь всё снова.
а разве магазин приложений не удобная штука? встроенный почтовик? с браузером вообще не одной проблемы не получил, с учётом открытых минимум 20ти вкладок вместе с биржами крипты.
все настройки стали более удобными, ночной режим, режим полёта, да даже сранный погодник и тот удобный.
 
а разве магазин приложений не удобная штука? встроенный почтовик? с браузером вообще не одной проблемы не получил, с учётом открытых минимум 20ти вкладок вместе с биржами крипты.
На 8-ке еще пробовал этим пользоваться, раз уж деньги заплачены :D а на 10ке забил, все равно приложения в магазине ненужные (ну разве что игра с Миньонами и Асфальт 8 годные), а погода и почта в браузере.
Скрещивание ежа и ужа у MS какое-то не очень. Вот жалко что Windows Phone похерили.
 
На 8-ке еще пробовал этим пользоваться, раз уж деньги заплачены :D а на 10ке забил, все равно приложения в магазине ненужные (ну разве что игра с Миньонами и Асфальт 8 годные), а погода и почта в браузере.
Скрещивание ежа и ужа у MS какое-то не очень. Вот жалко что Windows Phone похерили.

qiwi кошелёк, teamviewer, расходы, spb, госуслуги, вк мессенджер, алиэкспрес и многое другое.
 
Назад
Зверху Знизу