Более реальные рейтинги

Статус: Offline
Реєстрація: 14.05.2005
Повідом.: 3453
Более реальные рейтинги

Відставка Єханурова підірвала рейтинг Тимошенко і Литвина?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, 06.02.2006, 13:25

Блок "Наша Україна" на 5% випередив БЮТ, зайнявши друге місце у рейтингу політичних партій, які мають намір потрапити до Верховної Ради.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, організованого Національним інститутом стратегічних досліджень, повідомляє прес-служба президента.

Результати дослідження показали, що за два місяці до дня виборів до Верховної Ради України мають шанс потрапити 6 політичних сил.

Зокрема, серед виборців, які обов’язково або скоріше за все підуть на вибори, 24% підтримають Партію регіонів, 22% – блок "Наша Україна", 15% – блок Юлії Тимошенко, 9% – КПУ, 8% – СПУ і 5% – Народний блок Литвина.

При цьому про можливість змінити свій вибір заявили 29% прихильників БЮТ, 38% - Народного блоку Литвина та 33% - СПУ, зазначається в повідомленні.

На думку авторів дослідження, на "стійкість" симпатій виборців БЮТ та НБЛ "негативно" вплинула позиція їх лідерів під час відставки уряду Єханурова.

Зокрема, це рішення не підтримують 46% прихильників БЮТ та 42% прихильників НБЛ.

астина виборців СПУ у січні була розчарована виступами Мороза проти політики президента. Діяльність Віктора Ющенка продовжують підтримувати 38% електорату соціалістів, говориться в повідомленні.

"Збільшення кількості прихильників блоку "Наша Україна" відбулося за рахунок електорату БЮТ. Ця тенденція може розвиватися. Результати опитування дають підстави для такого висновку, адже 45% прихильників БЮТ позитивно оцінюють діяльність президента України", - говориться в повідомленні.

Автори дослідження відзначають, що "Наша Україна" має найвищий ступінь мобілізації електорату - 69% його прихильників відзначили, що обов’язково прийдуть на виборчі дільниці. У Партії регіонів цей показник дорівнює 63%.

При цьому в західних та центральних областях країни у виборах обов’язково візьмуть участь 63-64% виборців, тоді як у східних та південних областях лише 53-55%.

Найбільшу симпатію виборців має політична реклама Народного блоку Литвина (28% опитаних сподобалася рекламна продукція) та блоку "Наша Україна" (26%). Найгірше сприймається виборцями реклама Партії регіонів. 36% респондентів висловили своє негативне ставлення до неї.

Опитування проводилося з 21 по 28 січня 2006 року. Методом інтерв’ю опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,2%.

Слід відзначити, що результати опитування суттєво відрізняються від інших опитувань. Інші соціологічні служби зафіксували рейтинг Партії регіонів на рівні вище 30%, тоді як рейтинг КПУ не перевищує 5%.

Національний інститут стратегічних досліджень є науково-дослідною установою аналітично-прогнозного супроводу діяльності президента України та його секретаріату.
 
Логер, У Юли рейтинг по больше Юша будет ... Это уж точно, ведь от Юша часть заподенцев уже отвернулась ...
 
Думается чем ближе к выборам тем больше в СМИ будут говорить о росте популярности правящей клики "поморанчей". Кое кто уже начал :) .
 
А, теперь уже и Литвин, оказывается, плохой :-) Видно, совсем плохо дело :-)
 
Август сказав(ла):
Логер, У Юли рейтинг по больше Юша будет ... Это уж точно, ведь от Юша часть заподенцев уже отвернулась ...
На мою думку це не так
 
Багатиты думкой - не лучшее занятие :-)
 
Август сказав(ла):
Логер, У Юли рейтинг по больше Юша будет ... Это уж точно, ведь от Юша часть заподенцев уже отвернулась ...
Вот как раз на Западной Украине Юлю поддерживает меньше народу.
Кто она там такая?
Например я ей не верю, пусть за неё голубые голосуют, макскиты там всякие.
 
Longer сказав(ла):
Ты проявляешь его с завидным постоянством.
Как же я сразу не догадался в чем дело :-) Ведь я Вам, по Вашей просьбе, неоднократно сообщал, что за БЮТ я не голосовал и не собираюсь (в отличие от Вас), но Вы продолжаете проявлять упрямство, достойное старейших мулов, приписывая мне симпатии к этому блоку.
А решение простое: при Вашем, как минимум, растроении личности (индуктивной шизофрении) левая голова не ведает что делает правая, в этом все дело :-)
 
Багатиты думкой - не лучшее занятие
Ой, як ми натякати вміємо :) Звичайно ж, краще особистої думки не мати, і плити по течії, як "совок".
 
Просто не могу удержаться чтобы не вставить свой коммент.

Вот ссылка на сайт ЦВК.
Посилання видалено

Тут видно, что количество избирателей ещё не определено. И не только на сайте - юридических официальных 100% бумаг ещё тоже нет.

Думается мне, что специально затягивают, чтобы сделать как можно более точный прогноз, и под этот прогноз сдирижировать кол-во "мёртвых душ".

Результаты увидим весной... Хе-хе...
 
Evhen_K сказав(ла):
Ой, як ми натякати вміємо Звичайно ж, краще особистої думки не мати, і плити по течії, як "совок".
По течению нынче плывут оранжевые потоки :-) Стало быть, "по течению - совок" - Вам виднее :-)
 
maxkit сказав(ла):
Как же я сразу не догадался в чем дело :-) Ведь я Вам, по Вашей просьбе, неоднократно сообщал, что за БЮТ я не голосовал и не собираюсь (в отличие от Вас), но Вы продолжаете проявлять упрямство, достойное старейших мулов, приписывая мне симпатии к этому блоку.
А решение простое: при Вашем, как минимум, растроении личности (индуктивной шизофрении) левая голова не ведает что делает правая, в этом все дело :-)
У тебя в каждом письме ложь, ложь, ложь... ты там про осла что-то говорил?
 
maxkit сказав(ла):
По течению нынче плывут оранжевые потоки :-) Стало быть, "по течению - совок" - Вам виднее :-)
Ну значит ты приобрёл оранжевый цвет... или и раньше имел его?
 
Лонгер, вы как ярый представитель оранжевых, не огрызайтесь людям ... иначе, своим поведением вы отпугнете неопределившехся, ... ;)

Longer, она (Т.) та, которая хотя и предала дело вашего майдана, но не показывает это окрыто в отличии от остальных, по этому ей больше поверят даже на Западной Украине ...

Evhen_K, "думка" это хорошо, а реалии - лучше ... :)
 
Longer сказав(ла):
Ну значит ты приобрёл оранжевый цвет... или и раньше имел его?
В этом случае, я бы с Вами солидарен, чего не наблюдается :-) Вообще, все это как у классиков:
- Это наш друг.
- Сам дурак!
(С)Ильф и Петров :-)
 
Evhen_K сказав(ла):
[BR/]Ой, як ми натякати вміємо Звичайно ж, краще особистої думки не мати, і плити по течії, як "совок".

Я что-то не понял, а совки что, плавают?
 
Назад
Зверху Знизу