Безуглая

Статус: Offline
Реєстрація: 04.02.2020
Повідом.: 7550
Про Фарион вроде пришли к пониманию.
Но ведь...
 
Про Фарион вроде пришли к пониманию.
Но ведь...
Вводная.
Народна депутатка від "Слуги народу", членкиня комітету нацбезпеки, оборони та розвідки Марʼяна Безугла заявила, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не надав плану на наступний рік, тому військове керівництво України має піти.
 
Это что: наша украинская Мата Хари, которая выведывает планы командования? И к Буданову следует прицепицься, должен предоставить в ВР планы спецопераций на 2024 год?
Чего-то вспомнил:
Симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
 
А какой план она хотела услышать - щашлыки на 9 мая в Крыму?
 
Какой-то вариант Греты Тумберг или как там ее.

1701098441-4248.jpg


Народний депутат України від "Батьківщини" Олексій Кучеренко пропонує відкликати нардепа від "Слуги народу"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посади заступниці голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

На своїй сторінці у Facebook Кучеренко повідомив, що спрямував звернення до голови ВР Руслана Стефанчука з пропозицією "негайно відкликати нардепа М.Безуглу з посади заступника голови Комітету з нацбезпеки та оборони". "Це входить в його повноваження згідно із законом про комітети ВРУ", - написав народний депутат.

Він додав до свого посту фотокопію відповідного звернення, в якому нагадав про нещодавню заяву Безуглої стосовно Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

"Вона висловила позицію, яка зводиться до того, що… Залужний не надав плану на наступний рік, а тому військове керівництво України має піти", - нагадав парламентар.

На думку Кучеренка, подібні заяви є "неприпустимими", створюють "недоречну соціальну напругу" та "підривають обороноздатність країни". Крім того, він зауважив, що Безугла "вже не вперше публічно озвучує малозмістовні нападки та провокації на адресу Головнокомандувача Збройних сил України".

Так, пише Кучеренко, "подібного роду діяльність пані Безуглої, спрямована на створення відкритого конфлікту між владою, яку у Верховній Раді уособлює "монобільшість", та військовими – може вважатися виборцями та суспільством виключно незадовільною роботою", тож він пропонує розглянути можливість внесення до ВР пропозиції про відкликання її з посади заступниці голови комітету.

Крім того, народний депутат від "Європейської солідарності" Ірина Фріз ініціювала розгляд питання щодо позбавлення Безуглої ще однієї посади - голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету ВР з питань нацбезпеки.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Я такое предполагала - "створення власного іміджу". :( В єтом вся проблема зеленіх.

 
Это что: наша украинская Мата Хари, которая выведывает планы командования? И к Буданову следует прицепицься, должен предоставить в ВР планы спецопераций на 2024 год?
Чего-то вспомнил:
Симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Харя, но не мата..)) "Олексій Гордєєв, колишній співробітник проєктного офісу реформ міністерства оборони, до якого була долучена Безугла,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, що вже тоді її визначальними рисами характеру були впертість, лідерські амбіції і "вміння йти вперед, наче танк".
Він також характеризує її особу як control freak, тобто, прихильницю мікроменеджменту. "На жаль, Безугла - типовий приклад, коли інтелект та впертість працюють зі знаком "мінус", – резюмує Гордєєв. – Коли відсутнє розуміння контексту і коли партійне середовище не контролює голосистих спікерок, а навпаки їх використовує".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Безугла проти Залужного. Що означає атака депутатки на головкома ЗСУ​


Ніч з 26 на 27 листопада, вочевидь, видалась безсонною для 35-річної депутатки Верховної Ради Мар'яни Безуглої. Ввечері, вночі і майже весь наступний день вона написала в своїх соцмережах майже з десяток постів з критикою головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного – одного з найбільш популярних публічних діячів країни. І закликала його звільнитись. Це спричинило справжню бурю в українському політичному житті.
Ключовий закид Безуглої, яка, зокрема, є заступницею голови парламентського комітету з нацбезпеки і оборони, стосувався того, що головком ЗСУ начебто "не зміг надати план задуму на 2024 рік".
"Ні великий, ні маленький, ні асиметричний, ні симетричний", – наголосила депутатка.

При цьому вона оприлюднила надані генштабом кількісні показники мобілізації на наступний рік, а саме 20 тисяч чоловіків на місяць. Слід зауважити, що, згідно з законодавством, ці дані можуть складати державну таємницю, а їх розголошення є кримінально караним діяннями.
"Ця дискусія була непублічною, але напруження наростало і зараз ситуація така, що якщо військове керівництво не може надати ніякого задуму на 2024 рік, а всі їхні пропозиції щодо мобілізації зводяться до того, що треба більше людей без жодної пропозиції зі змін системи ЗСУ, то таке керівництво має піти". – заявила Безугла.
Ця її атака проти Залужного викликала вибуховий ефект. При цьому в останні тижні Безугла декілька разів вже публікувала критичні дописи в бік керівництва генштабу ЗСУ, звинувачуючи їх в неефективності.
Все це відбувалось на фоні інсайдерських чуток про конфлікт між офісом президента Зеленського і вищим військовим командуванням, який лише поглибився після публікації на початку листопада статті Валерія Залужного в британському виданні The Economist.

Там він в доволі песимістичному тоні описав стан справ на полі бою, зауваживши, що фактично війна переходить в стадію позиційного протистояння, яке вигідне Росії.
"Це не патова ситуація", – публічно відреагував на це український президент. А заступник голови його офісу Ігор Жовква висловився ще жорсткіше, порадивши військовим "менше коментувати у ЗМІ події на фронті".
Тоді політики та експерти серйозно обговорювали можливість відставки Залужного, а прямий заклик до цього від Безуглої багато хто міг сприйняти як певний сигнал чи "промацування" з Банкової.
Заяви Безуглої не засудили найвищі керівники держави, проте це зробили багато депутатів від "Слуги народу".

Там еще много текста -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
"
Обурення нападами на головкома висловили у фракції "Європейська солідарність", а депутат від "Голосу", секретар комітету з нацбезпеки Роман Костенко заперечив слова Безуглої про відсутність плану дій генштабу на 2024 рік.
За його словами, цей документ існує, але через секретність може бути представлений виключно на Ставці Верховного головнокомандувача.
"Плани є однозначно. Я до них не залучений, але знаю в цілому, які є плани. Те, що їх не знають окремі депутатки – це не означає, що плану немає. Я думаю, що його знає президент. Він же не каже, що плану немає, і ставка про це не каже", – сказав Костенко в інтерв'ю Liga.net.
До того ж він звертає увагу, що дії Безуглої можуть бути інспіровані офісом президента Зеленського. "Якби в офісі не хотіли, щоб та чи інша риторика не виходила від депутатів слуг народу – вона б звідти не виходила. Це я бачу за 5 років перебування в парламенті".
Політолог Володимир Фесенко впевнений, що дії Безуглої насправді несуть більше шкоди Зеленському, ніж користі. Оскільки у випадку звільнення Залужного той може стати потужним політичним конкурентом для чинного глави держави."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Вводная.
Народна депутатка від "Слуги народу", членкиня комітету нацбезпеки, оборони та розвідки Марʼяна Безугла заявила, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не надав плану на наступний рік, тому військове керівництво України має піти.
Слуги народу і доси не надали планів на всю свою каденцію. Думай тє.
 
Рздражает, когда цивильные "при должностях" начинают рекомендовать военным, что им следует делать. Кстати, Зеленский заявлял, что не вмешивается в решения Залужного. Говорят, что там есть конфликт, но надеюсь, что это наглый IPSO от РФ.
 

Мар'яна Безугла

9 год ·
Де був план оборони Зеленського в 2022?
Шановні, що план 2022, що 2023, що 2024 - це готують ВІЙСЬКОВІ. Вони зазначають ризики і будують оборону та наступ.
Так, як в 2021 році Міллі просив звернути увагу, наприклад, на мінування кордонів. Але Головком настільки сперечався, що певний час відмовлявся спілкуватися з американськими партнерами.
Коли кажуть, як Ви готувалися до 2022, по-різному.
Я згадую Залужного на заслуховуванні в Комітеті по погодженню закупівель, який заявив усім присутнім, що дрони не потрібні. І в нас було закладено буквально кілька (!!) дронів в оборонні закупівлі, надані у якості пропозиції військовим керівництвом. Ці всі документи є, звісно.
Міноборони тоді сліпо затверджувало ВСЕ, що давали військові і пересилало на Комітет. Так було за всієї каденції Резнікова «все військовим, як сказали військові», за нього дисбаланс склався такий, що на нарадах Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine в присутності учасників зазначав, нащо нам ця «прокладка» МОУ.
Демократичний цивільний контроль у всій красі. Та й безграничну віру Президента тоді можна описати, як «все, що скажуть військові».
Незалежної системи оцінювання ЕФЕКТИВНОСТІ проведених операцій ЗСУ немає, мої спроби її запровадити наштовхувалися на внутрішній спротив.
Жодного генерала не покарано. Мова не посадити, ми якраз зробили всім військовослужбовцям законодавчо (!) «бойовий імунітет», а про те, що знімають десятки (!) комбригів, але жодний генерал внаслідок службового розслідування не був понижений тощо.
Генералітет, поділений на внутрішні фракції, — це каста. Каста, яка не пускає свіжих людей, це те, що ще більше розвинулось за два роки повномасштабного, коли військове керівництво отримало величезні статки і владу. Це той слон, якого ми не бачимо в тому числі зі страху, що наша зона комфорту зіткнеться з суворою реальністю, що БОГІВ немає.
Але громадяни, які боронять майбутнє українських дітей попри совок і дику несправедливість системи, це бачать і знають. І зачасту сприймають розмежування, як данність.
Але це не данність.
Ми маємо змінювати армію, щоб перемогти. Перетворити ЗСУ в сучасну компанію, де життя громадянина й ефективність проведеної операції — рівнозначні нерозривні складові одного цілого, що веде до перемоги.
Де перемога — не ефімерна, це постійне преваліювання над ворогом. Бути швидшими, адатативнішими, кмітливішими в межах можливих ресурсів. Здобувати ресурси всіма можливими способами, але памʼятати, що люди в 21 столітті — це люди, а не «люський ресурс». Не говорити, дайте 300 танків і тоді, інакше, хай ідуть по посадкам, адаптуватись щомиті. Більше зброї, та зброя — ресурс для людей, аби використати її максимально ефективно.
Якщо дати 47 бригаді Бредлі, але «провтикати» вчасно на них динамічний захист на складах КСЛ, а потім не провівши дорозвідку, заставити наступати Бредлями по мінним полям, то ми отримаємо знищені Бредлі і вбитих та поранених українських громадян. На таке не вистачить ні 100, ні 300 американських машин.
Якщо сформувати нову бригаду із в абсолютній більшості нових мобілізованих людей, які мали обмежені можливості підготовки, а потім визначити цю бригаду ключовою в наступі на укріплені позиції росіян, що готувалися рік, то очікуваний результат будуть загиблі, поранені і ті, хто втекли зі страху, українські громадяни. І ніякі Хаймарси не зарадять цьому.
Я памʼятаю ці кейси і ще десятки інших. Бачила на власні очі. Зверталася, плакала, казала. Памʼятаю, як говорила з Залужним, дивіться, що творить генерал Зубанич, Ви ж знаєте. Ви ж бачите. Але Васю Зубанича, кума НГШ Шаптали не тільки Головком не звільнив від виконання обовʼязків лідера наступу на півдні, а він і досі в системі.
Ще раз, найбільша цінність українського народу — український народ. А ПОВАГА має бути принципом.
 
Говорят, что Зеленский слегда бздит от популярности Залужного, но это нормально. Он беспокоится за свою популярность. Но ничего. Разберемся.
 
Говорят, что Зеленский слегда бздит от популярности Залужного, но это нормально. Он беспокоится за свою популярность. Но ничего. Разберемся.
А как ты думаешь - безуглая свою точку зрения высказала или мысли Шефа озвучила?...
 
Назад
Зверху Знизу