3000 грн на місяць

Battlefield 6

  • Автор теми Автор теми artem250
  • Дата створення Дата створення
в стиме кому надо 30 % скидка на ботоигру
 
Винс Зампелла (руководитель Battlefield) умер в автокатастрофе — сообщают СМИ Лос-Анджелеса

Именно при нем были разработаны Titanfall, Apex Legends, многие части Call of Duty и Battlefield (включая BF6)


Очень жаль.
 
Неделя бесплатной мего игры. Кому надо можете поиграть в этот хлам.
 
Нє, спасіба) Тільки, якщо вони мені будуть платити.
 
Я решил немного поиграть
Качну снапу до 50 уровня ото наверное все шо интересует в этой игре
Нет бателлога нет нермальной игры
Игра по принципу колды мне лично даром ненужна
 
Даром в колекцію забрав би, за гроші ні. Мені не подобаються карти в Каліфорнії, Нью Йорку і подібних банальних містах/місцях, в кіно на цю пропаганду надивився давно.
Сторони конфлікту видумана хрінь.
Війна в грі тільки за слів розробників. Всі ми бачили за 4 роки, що це насправді і як виглядає. Особливо зі строни благородних ельфів, авіація, авіабомби, ракети і це все на мільярди витрат на добу. Це атака ключових опорних пунктів, проламування оборони противника вглиб на кілометри, дуже часто в лоба просто.
Що казати про те, що сторони не зможуть на постійній основі в контактних боях бути, дронами випалюється все. В грі відсутні дрони - все по класичним доктринам НАТО, тільки правда показана піхота, авіації дуже мало, бо вона вирішує всі питання.
Звісно це гра і вона не для тих, хто там щось бачив. В першу чергу комерційний продукт, але ж можна перенести досвід теперішній.
Як на мене, це більше спецоперація проти радикального угрупування із залученням військових. Колись бачив кацапське відео, як спецура брала якихось бармалеїв в горах - бетер, калаші, пару халуп і паркан каменю.
 
Назад
Зверху Знизу