Battlefield 2042

Я поглядую на 1080ti. Мене зупиняє те, що всі цікаві сюжетки я пробіг.
 
Я поглядую на 1080ti. Мене зупиняє те, що всі цікаві сюжетки я пробіг.
В этот бюджет я бы уже 3060 брал, у меня поднакопилось непройденного: метро, стрей, и тд, надо список составить.
 
В этот бюджет я бы уже 3060 брал, у меня поднакопилось непройденного: метро, стрей, и тд, надо список составить.
Вона дорожча. Дивлюся на олухє.
gtx1080ti - 6500
rtx3060 - 11000

Все пройшов, що тільки було сюжетного цікавого мені. Навіть той висер, як кажуть феесбешний, Атомне сердце. Я вже справився з Останні з нас, Анч 4 добив. Хочу плойку 4 накружити для Останні з нас 2.
Зараз пробую по другому колу FarСry 5. Гра вийшла в 2018, а графон на сьогодні просто ульот. Моя Рикса 580 тягне 59-80 фпс на максимальних в 1080, навіть вертикалку увімкнув.

Стрей прикольна, а у мене ще й рудий кіт))
Метро останнє один раз на виході пройшов, більше не тягне. А першу та Last light проходив по три рази. Всі кутки обходив.
 
Вона дорожча. Дивлюся на олухє.
gtx1080ti - 6500
rtx3060 - 11000

Все пройшов, що тільки було сюжетного цікавого мені. Навіть той висер, як кажуть феесбешний, Атомне сердце. Я вже справився з Останні з нас, Анч 4 добив. Хочу плойку 4 накружити для Останні з нас 2.
Зараз пробую по другому колу FarСry 5. Гра вийшла в 2018, а графон на сьогодні просто ульот. Моя Рикса 580 тягне 59-80 фпс на максимальних в 1080, навіть вертикалку увімкнув.

Стрей прикольна, а у мене ще й рудий кіт))
Метро останнє один раз на виході пройшов, більше не тягне. А першу та Last light проходив по три рази. Всі кутки обходив.
Exodus начал но забил, фаркраи даже не начинал), что посоветуешь из последних сюжеток?

Там в батлу кстати инфантри онли режим завезли
 
что посоветуешь из последних сюжеток?
Якщо не знайомий з The last of us, то треба. Вже є на ПК, латають кривий реліз досить швидко. Я пройшов на другому, чи третьому патчі. Атмосфера, картинка, звук. Сюжет сам по собі вже не одноразово обігрувався, але тут в зовсім інших фарбах. Якщо не дивився серіал, то не дивись, доки не пройдеш гру. Історія доволі довга.

Фар край він мало про сюжет, але 6й просто вогонь. Майже на рівні 4го. Антагоніст яскравий + це актор достатньо відомий.

Кіберпанк якщо не грав, то треба дуже. Історія бомба, побічні квести теж. Музика агресивна та Кіану Рівз. Ти його на довго запам'ятаєш)))

Той самий Анчартед 4. Непоганий варіант Ларіски, тільки з яйцями. Сюжетик простий - ГГ шукає капітана піратів зі скарбами. Дуже багато вибухів, красива картинка, звук.

І знову по релізам Соні))) Horizon Zero Dawn. Дуже цікава штука, по геймплею нагадує ассассінів. Є інтрига. Мені сподобалась.

Ремейк Мафії першої. Просто вогонь!

Спайді вийшов весь з соньки, якщо таке подобається. По супергеройці ще виходили Стражі галактики. Жарти, персонажі, картинка прикольна. Мені не зайшла по гейплею.

Мод Half Life Alyx вийшов, можна грати без ВР шолома

Офігезний Sons of the forest. Сюжет є, але це більше виживалка з хорором

Купа інтерактивного кіна підвалила. Quarry, Dark pictures
 
Ну шо 1660 супер куплена, через неделю возвращаюсь в город и врываюсь. Карточка конечно не фонтан но нашел хороший вариант и на минималочках и средних потянет. Буду рад увидеть олдов в игре
 
В общем начал потихоньку бегать вчера, конечно скил надо восстанавливать, нифига не получается пока, а все вокруг бегают с модными пушками, но в целом приятное впечатление!
 
В основном карты конечно шляпа несмотря на все великолепные улучшения
 
В основном карты конечно шляпа несмотря на все великолепные улучшения
все карты шляпа та и режимы тоже. неплохо на 128 рыл штурм. поищи в портале есть сервера с полным опытом но очень мало их. неплохо еще прорыв но бля он стал на 64 тела. вот когда он был на 128 это было прикольно
и самый любимый мой режим в батле был захват. но в этой игре вообще в него не играю баланс техники и пехоты его просто нет. может кому и нравится мне лично нравилось в батле 3 этот режим.
в целом игра неплохая. с кодом не сравнить.
 
да и совсем забыл если ты нашел хороший сервер с полной прокачкой в портале добавил его в избранные. вкладка подписки. не факт что ты его увидешь при следуешем заходе в игру. надо выходить в меню и потом опять в портале его смотреть появился ли он. и так бывает чтоб его найти минут 15 уходит. вот так сейчас работает портал)))
 
Я спробував разок катку побігати. Карта з висотками та пісками. Сів у бронеавтомобіль і просто катався туди сюди лузгаючи піхтуру, як насіннячко. І таких самих на бронеавтомобілях. Воно мені здалося мікрогофрокартонним. Не було відчуття чогось такого військового, така собі кімнатна сутичка спецслужб. Можливо додає негативу те, що я награвся у ці балагани під виглядом війни.
 
да и совсем забыл если ты нашел хороший сервер с полной прокачкой в портале добавил его в избранные. вкладка подписки. не факт что ты его увидешь при следуешем заходе в игру. надо выходить в меню и потом опять в портале его смотреть появился ли он. и так бывает чтоб его найти минут 15 уходит. вот так сейчас работает портал)))
Хах понял, буду разбираться, кстати взял в эпике по скидке, за 19 евро норм игра в принципе
 
Після відосів спецпідрозділу Гонор та 3ї штурмової новий батлфілд
сраний пук з педиками.
супергеройське кіно.
Не звертайте увагу

Де Мирон за ніч викидував 1,5 ящика гранат підпускаючи підарів на 20 м. Ті кричать, може перекур? А він їм, я не курю!
Або як Дацик перестріювався одноразовим гранатометом при візуальному контакті в 40 метрів з підором. Дацик кричить їм, що підари соснули? А звідти пашол на хуй! Дацик у відповідь, сам пашол.
 
Останнє редагування:
Еще странная херня пишет фпс 70-80 а по ощущениям 20, возможно 1660 не тянет хз
 
Еще странная херня пишет фпс 70-80 а по ощущениям 20, возможно 1660 не тянет хз
У меня 1060 6 гиг. Проц i7 8700.
На высоких всреднем 70 фпс все идельно работает не единого глючка.
Новый код в частности варзона все на минималках редко 60 фпс бывает вот здесь тормаза капец играть невозможно.
Батла оптимизирована под старую рухлять идеально.
 
У меня 1060 6 гиг. Проц i7 8700.
На высоких всреднем 70 фпс все идельно работает не единого глючка.
Новый код в частности варзона все на минималках редко 60 фпс бывает вот здесь тормаза капец играть невозможно.
Батла оптимизирована под старую рухлять идеально.
Я думаю моя проблема, что я на 1440 разрешении играю, надо что-то помощнее
 
У меня 1060 6 гиг. Проц i7 8700.
На высоких всреднем 70 фпс все идельно работает не единого глючка.
Новый код в частности варзона все на минималках редко 60 фпс бывает вот здесь тормаза капец играть невозможно.
Батла оптимизирована под старую рухлять идеально.
Хм отключил future frame rendering, все стало плавно. Прочитал, что при включенном future frame randering может быть инпут лаг в результате, если не очень быстрый респонс монитора
 
Останнє редагування:
Все таки заказал 3060 на 8гб, конечно 12гб версия лучше но подвернулся очень хороший вариант новой со скидкой, msi версия на 100 баксов дешевле 12 гиговой. 1669 супер теперь продавать буду
 
Может и я возьму . Дегьги есть. Но дороговато как по мне. Вобщем весь в раздумьях.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу