Авто кредиты

Есть графики платежей?
Отталкиваться нужно от платежей и таким образом просчитывать реальную эфективную ставку.
А то тут тоже про 19% говорили, а по всем подсчётам 30% выскочило.

Зайдите в Правэкс, Вам там все просчитают. Я кредиты не выдаю.
 
Нужен кредит на покупку Б/У авто 50000грн. если можно по мин.% на макс. срок

Сумма кредита -50000 грн.
Срок- 60 мес.
Год выпуска авто на момент окончания кр.договора не должен превышать 15 лет.
Ежемесячный платеж- 1297 грн.
% ставка -19 % годовых
 
Подскажите.Нужен кредит на автомобиль стоимостью примерно 90000 грн. От 36 до 60 месяцев. Желательно без справки о доходах.
 
Нужен кредит на покупку Б/У авто 150000 грн. если можно по мин. % на макс. срок.
Спасибо.
 
С юрлицами на авто ситуция куда хуже.
 
Может кто знает.
Можно ли где то взять кредит гражданину Украины, предоставив справку о доходах с России, где оф. трудоустроен?
 
Я неделю назад ради любопытства на сайте Приват дал заявку на кредит на авто 80000гр на 36 мес. и заполнил анкету! в Итоге я безработный но доход написал 5 000гр в месяц. На следующий день мне перезвонили что одобрили мне кредит и могу ехать оформлять). Теперь через день звонят спрашивают моё решение). Вообщем переплата я посчитал на 80000 гр на 36 мес= 25 000гр.
 
Я неделю назад ради любопытства на сайте Приват дал заявку на кредит на авто 80000гр на 36 мес. и заполнил анкету! в Итоге я безработный но доход написал 5 000гр в месяц. На следующий день мне перезвонили что одобрили мне кредит и могу ехать оформлять). Теперь через день звонят спрашивают моё решение). Вообщем переплата я посчитал на 80000 гр на 36 мес= 25 000гр.

каску надеть забыл!;)
 
Если кому интересно напишу все расходы на покупку авто безпроцентный(0.99% в год) кредит нового авто при оплате 50%(например 100 000грн)

1)Первый взнос 50% -50 000грн
2)Коммисия 3 % - 1500 грн
3)Каско 8% - 8 000 грн
4)Страховка ГО 600 грн
5)нотариус 1800 грн
6)оформления Гаи 5000 грн
7)страховка жизни 1500 грн

Итого 67000 грн и 24 мес по 2100 грн
 
Останнє редагування модератором:
А схуя сантаника еще не в бане при очевидной коммерции?

Я неделю назад ради любопытства на сайте Приват дал заявку на кредит на авто 80000гр на 36 мес. и заполнил анкету! в Итоге я безработный но доход написал 5 000гр в месяц. На следующий день мне перезвонили что одобрили мне кредит и могу ехать оформлять). Теперь через день звонят спрашивают моё решение). Вообщем переплата я посчитал на 80000 гр на 36 мес= 25 000гр.

По телефону они и мульйон одобрят- ты поедь на месте оформи
 
кабала....
 
зараз не той час, щоб брати кредити.
 
зараз не той час, щоб брати кредити.

Это почему же не той,как раз сейчвс самое время брать,вон Крым 13 млрд набрался и теперь хрен кто вернет.Конечно в $ валюте я бы побоялся брать,а в гривнекак раз можно если дают,только условия надо читать.




Если бездумно брать,то да.Сейчас многие дают цены хорошие и кредиты безпроцентные.Вот например ланос стоит в среднем 6000-6500 уе это бу это 75 000 грн(редко хороший,обычно после такси и убитый десятилетний),а новый стоит 120 000 грн(70 сразу и 50 в течении 2х лет со всеми страховками).Да можно каско не брать и жизнь не страховать,но в наше время это наверное будет не лишним.Сколько у тебя будет на ремонт уходить,наверное те же деньги что будешь платить по кредиту.
 
Останнє редагування модератором:
Ах уймитесь уже) Никакой рекламы, я просто ответила на вопрос tamerlanу о существующих программах кредитования на покупку авто! Я не называла название банка, ничего!
Давайте закончим этот разговор,милейший! Удачных продаж!
П.С. Кому интересно посчитаю график погашения и расскажу о затратах при оформлении кредитов![/QUOTE]
В кредит очень финансово дорого и не обосновано!
 
Ах уймитесь уже) Никакой рекламы, я просто ответила на вопрос tamerlanу о существующих программах кредитования на покупку авто! Я не называла название банка, ничего!
Давайте закончим этот разговор,милейший! Удачных продаж!
П.С. Кому интересно посчитаю график погашения и расскажу о затратах при оформлении кредитов!
В кредит очень финансово дорого и не обосновано![/QUOTE]

Мне пожалуйста напишите какие подводные камни безпроцентного кредита на два года при 50 % оплате,все расходы я написал выше.Что плохого в Каске или страховании жизни,может натариус дорогой.Как бы 3% на оформления это не так много.инфляция больше.
 
Подскажите какие платежи и условия кредита.
Стоимость Б.У. 2008года Авто 120 000, есть 60 000
 
Сейчас кредиты на авто дают банки вообще?
В ВТБ мне сказали, что они теперь не только кредиты не выдают, но и кредитные карты перестали выдать!
 
ВСІ НА МІТИНГ!!!
29.05.2014 року о 10:00 в місті Києві по вулиці Грушевського, 5(площа Конституції) перед будівлею Верховної Ради України відбудеться мітинг валютних позичальників.

Тема мітингу: Прийняття Закону України«Про переведення кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну», який раз і назавжди вирішить проблему валютних позичальників.

З 2004 року мільйони мешканців нашої держави потрапили у кредитну пастку під назвою «Валютний кредит на споживчі цілі». Через значну девальвацію національної валюти кредити здорожчали в 2, 3, а для деяких валют – в 5 разів. Інфляція, економічна криза, підвищення цін, зниження реальних заробітків поставили на межу банкрутства та довели до відчаю мільйони простих людей, які не мають змоги сплачувати банкам останню копійку (реальна вартість кредитів зросла в кілька разів). Банки нас не чують, банки бажають і далі отримувати мільярдні надприбутки.

Настав час сказати «ДОСИТЬ!».
Настав час подумати про людей!
Настав час для чиновникам показати, кому вони повинні служити і чиї інтереси захищати!
Настав час для депутатів довести, що вони «народні» і думають про народ!
Настав час нам піднятися з колін і захистити свої права!

Ми не відмовляємось від своїх зобов’язань, ми хочемо продовжувати платити, але платежі повинні бути реальними, адекватними і економічно обґрунтованими. Більшість позичальників вже давно погасили ту суму, яку отримували по кредитним договорам, і додатково принесли позикодавцям прибуток.

Держава нам гарантує стабільність національної грошової одиниці. У Конституції України ст. 99 прописано «Забезпечення стабільності грошової одиниці є основною функцією центрального банку держави - Національного банку України».

Ми чітко висвітили наші вимоги:
• Ввести мораторій на відчуження заставного майна по споживчим валютним кредитам до повного врегулювання ситуації;
• Обмежити відповідальність за кредитом фізичної особи предметом застави (іпотеки);
• Провести повне списання всіх штрафних санкцій;
• Запровадження дієвої реструктуризації іпотечних кредитів, наданих в іноземній валюті;
• Перевести всі існуючі валютнікредити у гривню по курсу НБУ на дату підписання кредитного договору із збереженням відсоткової ставки до кінця строку дії кредитного договору;
• Обмеження звернення стягнення на предмет іпотеки, яким є житлова нерухомість, на підставі виконавчого напису нотаріуса;
• Виключення норми Податкового кодексу стосовно оподаткування прощеного боргу;
• Законодавче регулювання відступлення прав вимог за споживчими кредитами, визнання недійсним відступлення прав вимоги за кредитами в іноземній валюті факторинговим компаніям, у яких відсутня генеральна ліцензія Національного банку України на операції з іноземною валютою та притягнення винних осіб до відповідальності.

Досить сидіти і чекати, що за тебе все хтось вирішить. Досить мовчати! Сьогодні нам потрібен кожен, 29.05.2014 року під Верховною Радою України нас мають бути тисячі! Депутати повинні почути нашу силу і лють, народні обранці повинні зрозуміти, що нам втрачати нічого: або сьогодні ми їх, або завтра вони нас; або сьогодні ми дотиснемо бюрократичну машину, або завтра по одинці банки з'їдять всіх нас.
16.05.2014 року в Верховній Раді було зареєстровано проект Закону України «Про переведення кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну», який враховує більшість спільних вимог валютних позичальників. 29.05.2014 року ми повинні зробити все, щоб його прийняли, ми повинні взяти Верховну Раду в кільце і не дати жодному депутату вийти, допоки наші вимоги не будуть виконані.
Кожен валютний позичальник України з усією родиною повинен бути 29 травня в Києві!
Про нас мають дізнатися в кожному куточку України, в кожному будинку і квартирі!
Роздруковуйте офіційні листівки, розповсюджуйте їх по поштовим скринькам, на зупинках, в людних місцях, в громадському транспорті, клейте на дошках об'яв і стовпах. Поширюйте цю інформацію на форумах, в соціальних мережах. Поставте це повідомлення в свій статус. Якщо в Києві 29 травня ми не покажемо, що нас багато – то нам нічого більше казати та говорити!
ЗРОЗУМІЙТЕ, ДОЛЯ ВАЛЮТНИХ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ СЬОГОДНІ ЯК НІКОЛИ В НАШИХ РУКАХ!
facebook./KredytnyjMajdan gkb.forum/index.php
pravdyvakraina. Контактні телефони: 050 448 13 16 (МТС) Олександр,
067 506 39 02 (Київстар) Ольга, 067 402 13 39 (Київстар) Тетяна.
 
а может всетаки стоит соблюдать условия договоров которые заключали?
Всетаки подписывали взрослые серьезные люди.
 
Назад
Зверху Знизу