Статус: Офлайн
Реєстрація: 30.07.2007
Повідом.: 5179
Реєстрація: 30.07.2007
Повідом.: 5179
Ау, православні!
Ау, православні і не дуже, і неправославні, і християни, і нехристияни. А скажіть, будь-ласка, хто до якого храму любить ходити і чому? Якщо не секрет.
Ау, православні і не дуже, і неправославні, і християни, і нехристияни. А скажіть, будь-ласка, хто до якого храму любить ходити і чому? Якщо не секрет.
Останнє редагування:
