Атеизм научный и прочий.

Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!

Матвія 4:18
Як проходив же Він поблизу Галілейського моря, то побачив двох братів: Симона, що зветься Петром, та Андрія, його брата, що невода в море закидали, бо рибалки були. І Він каже до них: Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей! вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. далі пішовши звідти, Він побачив двох інших братів, Зеведеєвого сина Якова та Івана, його брата, із Зеведеєм, їхнім батьком, що лагодили свого невода в човні, і покликав Він їх. Вони зараз залишили човна та батька свого, та й пішли вслід за Ним.(Не описує чудо з виловом риби)
Марка 1:16
Аколи Він проходив біля Галілейського моря, то побачив Симона та Андрія, брата Симонового, що невода в море закидали, бо рибалки були. І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей. І зараз вони свого невода кинули, та й пішли вслід за Ним. А коли недалеко прийшов, то побачив Він Якова Зеведеєвого та брата його Івана, що й вони в човні невода лагодили. І зараз покликав Він їх. І вони залишили батька свого Зеведея в човні з робітниками, і пішли вслід за Ним. (Не описує чудо з виловом риби)
Луки 5:2
І Він побачив два човни, що стояли край озера. А рибалки, відійшовши від них, полоскали невода. І Він увійшов до одного з човнів, що був Симонів, і просив, щоб він трохи відплив від землі. І Він сів, та й навчав народ із човна. А коли перестав Він навчати, промовив до Симона: Попливи на глибінь, і закиньте на полов свій невід. А Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, цілу ніч ми працювали, і не вловили нічого, та за словом Твоїм укину невода. А зробивши оце, вони безліч риби набрали і їхній невід почав прориватись..І кивали вони до товаришів, що були в другім човні, щоб прийшли помогти їм. Ті прийшли, та й наповнили обидва човни, аж стали вони потопати. А як Симон Петро це побачив, то припав до колін Ісусових, кажучи: Господи, вийди від мене, бо я грішна людина! Бо від полову риби, що зловили вони, обгорнув жах його та й усіх, хто з ним був, також Якова й Івана, синів Зеведеєвих, що були спільниками Симона. І сказав Ісус Симонові: Не лякайсь, від цього часу ти будеш ловити людей! (вигадав чудо з виловом риби)

Матвія 8:5
А коли Він до Капернауму ввійшов, то до Нього наблизився сотник, та й благати зачав Його, кажучи: Господи, мій слуга лежить удома розслаблений, і тяжко страждає. Він говорить йому: Я прийду й уздоровлю його. А сотник Йому відповів: Недостойний я, Господи, щоб зайшов Ти під стріху мою... Та промов тільки слово, і видужає мій слуга!
Луки 7:2
У одного ж сотника тяжко раб занедужав, що був дорогий йому, і вмирати вже мав. А коли про Ісуса почув, то послав він до Нього юдейських старших, і благав Його, щоб прийшов, і вздоровив раба його. Вони ж прибули до Ісуса, та й ревно благали Його й говорили: Він достойний, щоб Ти це зробив йому. Бо він любить народ наш, та й для нас синагогу поставив.І пішов Ісус із ними. І коли недалеко від дому вже був, сотник друзів послав, щоб сказати Йому: Не турбуйся, о Господи, бо я недостойний, щоб зайшов Ти під стріху мою. Тому то й себе не вважав я за гідного, щоб до Тебе прийти. Та промов тільки слово, і раб мій одужає.

Матвія 8:28
Як прибув Він на той бік, до землі Гадаринської, перестріли Його два біснуваті, що вийшли з могильних печер, дуже люті, так що ніхто не міг переходити тією дорогою.
Луки 8:26
І вони припливли до землі Гадаринської, що навпроти Галілеї, як на землю Він вийшов, перестрів Його один чоловік із міста, що довгі роки мав він демонів, не вдягався в одежу, і мешкав не в домі, а в гробах.

Матвія 20:30
І ось двоє сліпих, що сиділи при дорозі, почувши, що переходить Ісус, стали кричати, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
Луки 18:35
І сталось, як Він наближався був до Єрихону, один невидющий сидів при дорозі й просив.

Матвія 21:19
І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло. А учні, побачивши це, дивувалися та говорили: Як швидко всохло це фіґове дерево!
Марка 11:20
А проходячи вранці, побачили фіґове дерево, усохле від кореня., згадавши Петро, говорить Йому: Учителю, глянь фіґове дерево, що прокляв Ти, усохло!

Матвія 26:48
А зрадник Його дав був знака їм, кажучи: Кого поцілую, то Він, беріть Його. І зараз Він підійшов до Ісуса й сказав: Радій, Учителю! І поцілував Його. Ісус же йому відказав: Чого, друже, прийшов ти? Тоді приступили та руки наклали на Ісуса, і схопили Його.
Івана 18:4
А Ісус, усе відавши, що з Ним статися має, виходить та й каже до них: Кого ви шукаєте? Йому відповіли: Ісуса Назарянина. Він говорить до них: Це Я... А стояв із ними й Юда, що видав Його. І як тільки сказав їм: Це Я, вони подалися назад, та й на землю попадали...І Він знов запитав їх: Кого ви шукаєте? Вони ж відказали: Ісуса Назарянина. Ісус відповів: Я сказав вам, що це Я...(сам зізнався, що він Ісус)

Матвія 27:5
кинувши в храм срібняки, відійшов, а потому пішов, та й повісився...
Діяння 1:18
І він поле набув за заплату злочинства, а впавши сторчма, він тріснув надвоє, і все нутро його вилилось...

Матвія 27:44
Також насміхалися з Нього й розбійники, що з Ним були розп'яті.
Луки 23:39
А один із розп'ятих злочинників став зневажати Його й говорити: Чи Ти не Христос? То спаси Себе й нас! Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив.І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!

Матвія 27:51
І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі, і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих, а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились. А сотник та ті, що Ісуса з ним стерегли, як землетруса побачили, і те, що там сталося, налякалися дуже й казали: Він був справді Син Божий! (З євангелістів на страті Ісуса був присутній тільки Іван. Ні про який землетрус і зомбі-апокаліпсис він не пише)

Івана 5:31
Коли свідчу про Себе Я Сам, то свідоцтво Моє неправдиве.
Івана 8:14
Відповів і сказав їм Ісус: Хоч і свідчу про Себе Я Сам, та правдиве свідоцтво Моє

Діяння 9:7
А люди, що йшли з ним, онімілі стояли, бо вони чули голос, та нікого не бачили.
Діяння 22:9
А ті, що зо мною були, правда, бачили світло, але не почули вони того голосу, що мені говорив.
 
Ахностик, нахуй ты сюда эту хуйню постишь, мало того что она давно в ветке сжевана и высрана, так для этого есть профильная тема, к примеру Казусы Священного писания.
 
Тебя эта ветка 4 года не волновала, как-нибудь переживешь.

Вапервых непиздеть, вавтарых я в этой ветке с 2008 го практически постоянно. так что, нубчик, завали пэльку, и брысь под шконку.
 
вообще то это вы пишете в теме его авторства.
Мух тут ТС.
так что..:)
Создать тему "атеизм" - это же так гениально. Если бы здесь этой темы не было, я даже и не догадался бы ее создать.
 
если бы да кабы..:)
вот когда создадите - тогда и продолжим этот разговор. наверное))

тс как автор вполне вправе попросить не постить не относящийся к теме контент.
а форма просьбы - дело такое))
хф никогда не был ресурсом для барышень.смолянок))))
 
хф никогда не был ресурсом для барышень.смолянок))))
Ну Зоя, честно скажу, смолянки дамочки хотя и жаркие, но блин суровые, джигитки не оадают:). А вообще Смоленск - сказочный край. Я заностальгировал:плачу:.
 
(Не описує чудо з виловом риби)
Марка 1:16

не описує - це не означає що його не було ... якби кожен описував все шо зробив Ісус, то це і 100 біблій не вмістило б

Многое и другое сотворил Иисус; но, если бы писать о том подробно, то, думаю, и самому миру не вместить бы написанных книг. Аминь.Евангелие от Иоанна 21 глава:25

ну а
фіґове дерево -
это вообще щедевр,
Иисус проклял смоковницу и она сразу начала засыхать, что учеников его удивило, а утром они, на обратном пути увидели, что она окончательно засохла,
ну а аффффтар подает эту инфу как то, что они впервые увидели эту смоковницу и полностью сухой (а то что чуточук раньше написано, типа не увидел) ...

короч, ерунда это всё ... есть конечно несущественные противоречия,
но это и хорошо, т.к. это верный знак, что Библию не подтасовывали и не переписывали (один автор у другого)
 
вообще то это вы пишете в теме его авторства.
Мух тут ТС.
так что..:)
это еще как то можно понять,
а как понять, чем отличается научный атеизм от атеизма научного?
(две темы рядышком)... может смешать одно с другим? (или рвонет?):D
 
вы совсем обалдели что ли..??
 
это еще как то можно понять,
а как понять, чем отличается научный атеизм от атеизма научного?
(две темы рядышком)... может смешать одно с другим? (или рвонет?):D
)) мешать не будем, выдержка разная. голова будет болеть потом :)

зы. формулировки там разные. :) и не только..
 
Назад
Зверху Знизу