Анонимные Деды Морозы - 2018/2019

Я за інше переживаю:
в анкеті пропустив пункт "Укажите ники тех, с кем развести при рандоме АДМ (родственные связи, другие взаимоотношения)"

Тому, кому його таки потрібно заповнити, пишіть мені в приват на форум, поставлю в себе відмітку
Мне бы хотелось чтобы одаривала меня снегурка, боюсь дед не в дуплит в мои хотелки:D
 
Мне непринципиально:кручусь:
Единственное, мне хотелось бы того, кто давно флудит на хф :D
 
А я хочу, щоб в мене Дідом Морозом ти опинився :D
Я буду впевнений, що в мене буде чудовий напій на Новий Рік та що брати з собою в ліс, коли ми туди наступного разу поїдемо :D

Ти мені тоді в лісі відкрив очі. Я нарешті збагнув, що мені весь час в походах не вистачало :D

Що за секретний напій такий?
І мені очі відкрийте, бо я також до лісу часто ходжу:D
 
Шо ты "нипоняв"?

Баст, Ба́стет — богиня, дочка Осіріса й Ісіди, уособлення світла (сонячного або місячного). Центром культу Баст було місто Бубастіс, де відбувались урочистості на її честь. Священною твариною Баст була кішка, тому зображували богиню дівою з головою кішки або в товаристві кішки з сонячним чи місячним колом. Поблизу Бубастіса знайдено величезний цвинтар котів, пов'язаний з культом богині. © Wiki

Любовь моя, только ты один меня по-настоящему понимаешь.:любов:
 
Всё не хорошо, и я здесь ненадолго. Так надо.


Ооо, пушист и прекрасен. :молись::кот::любов:

представляешь, побитая кошка лежала в траве за типографией, нашла ее, мы ее полечили, теперь ждем когда за ней кто-то придет, ласковая капец, целовка и обнимака:)
 
представляешь, побитая кошка лежала в траве за типографией, нашла ее, мы ее полечили, теперь ждем когда за ней кто-то придет, ласковая капец, целовка и обнимака:)

А Максик казззьол.:любов: Кусается.
 
Мне непринципиально:кручусь:
Единственное, мне хотелось бы того, кто давно флудит на хф :D

Ну я тут как бы давно))) Но и давненько уже и не флудю))) Вот крайние несколько лет только на НГ и появляюсь, за что спасибо организатору
 
Ну я тут как бы давно))) Но и давненько уже и не флудю))) Вот крайние несколько лет только на НГ и появляюсь, за что спасибо организатору

Даже вон шапку с аватара не снимал с прошлого года)))
 
Дома куча дел, а кошка на меня залезла и пригвоздила к кровати:D
 

Вкладення

  • IMG_20181204_103553.jpg
    IMG_20181204_103553.jpg
    42.4 КБ · Перегляди: 143
Назад
Зверху Знизу