AliExpress під час війни

У меня повисли две посылки ,где хер знаетс 28 ноября никаких движений
 
Укрпошта трохи бісити починає ((
Дві посилки з товарами за 50 і 35 баксів (навушники та тв-стік) зависли в статусі "Підготовлено для проведення митного контролю" з 12 та 13 числа.
Решта моїх посилок, які надійшли туди пізніше, пройшла там митницю день в день, вже й отримав.
Блять, в який закуток вони там засунули дрібний мотлох?!
Чекають тиждень від тебе інфи про вартість
 
Пришла первая посылка с распродажи 11.11, каким-то образом снова разделили на две ту, что соединили в одну из 5 лотов. Ждем остальное теперь.
 
Через них вже тонни таких навушників і стіків пройшло))
Ну і якщо чекають, нехай хоч якось маякнуть мені, чи що...
То ж тобі потрібно, щоб швидше було, а вони почекають тиждень, нарахують мито зі своїх міркувань та випустять
Хоча, може, причина в іншому, я не пам'ятаю, що там точно пишуть, коли очікують від тебе підтвердження вартості:D
 
В разделе с монетами кабели/зарядки/переходники за полцены отдают. Нажимаешь buy now и хопа. Конечно не на все, но на многое.
 

Вкладення

  • Screenshot_20231220-210620_AliExpress.png
    Screenshot_20231220-210620_AliExpress.png
    187 КБ · Перегляди: 37
  • Screenshot_20231220-210657_AliExpress.png
    Screenshot_20231220-210657_AliExpress.png
    203.7 КБ · Перегляди: 39
  • Screenshot_20231220-210801_AliExpress.png
    Screenshot_20231220-210801_AliExpress.png
    175.5 КБ · Перегляди: 37
Якась халепа сталася ((
Зробив замовлення, вибрав варіант доставки Пункт видачі (на відділення НП у Києві, щоб потім переадресувати на інше, як я вже неодноразово робив), але відправили з треком RK..LV, а це доставка Укрпоштою, і, блять, тепер робити переадресацію через заяву, нах мені треба зайвий клопіт та витрати...
Продавець каже що трек автоматично надала система, і він нічого вдіяти не може.

Я побачив опцію "Зробіть ще одне замовлення на цю саму адресу для швидкої доставки ', вибрав дріб'язковий товар, замовив так само на відділення НП. Сподіваюся, посилки консолідують, і вони поїдуть НП
 
Якась халепа сталася ((
Зробив замовлення, вибрав варіант доставки Пункт видачі (на відділення НП у Києві, щоб потім переадресувати на інше, як я вже неодноразово робив), але відправили з треком RK..LV, а це доставка Укрпоштою, і, блять, тепер робити переадресацію через заяву, нах мені треба зайвий клопіт та витрати...
Продавець каже що трек автоматично надала система, і він нічого вдіяти не може.

Я побачив опцію "Зробіть ще одне замовлення на цю саму адресу для швидкої доставки ', вибрав дріб'язковий товар, замовив так само на відділення НП. Сподіваюся, посилки консолідують, і вони поїдуть НП
Не буде переадресації, якщо в адресі вказано правильне поштове відділення 61ххх, Укрпошта його автоматично відсортує на Харків. Я так кількадесят відправлень отримав.
 
Не буде переадресації, якщо в адресі вказано правильне поштове відділення 61ххх, Укрпошта його автоматично відсортує на Харків. Я так кількадесят відправлень отримав.
Ні, адреса київська, за якою я мешкав до повномасштабки. І індекс також київський.
Раніше, коли за цією адресою обирав self pickup, завжди давали трек НП. Потім переадресовував куди треба через їх сайт
 
Ні, адреса київська, за якою я мешкав до повномасштабки. І індекс також київський.
Раніше, коли за цією адресою обирав self pickup, завжди давали трек НП. Потім переадресовував куди треба через їх сайт
Тоді жопа, приїде до Київа на вказане відділення УП. Краще вказувати батьківську УП, вони потім переправлять, чи друга гарного.
 
мист 2 трекнулся
 
Не буде переадресації, якщо в адресі вказано правильне поштове відділення 61ххх, Укрпошта його автоматично відсортує на Харків. Я так кількадесят відправлень отримав.
А яке місто і вулицю треба указати, щоб отримати в Харкові?
 
А яке місто і вулицю треба указати, щоб отримати в Харкові?
У формі вводу адреси доставки обираєте "Або введіть адресу вручну". Натискаєте на поле "Область", обираєте "Kyiv", потім "m. KYIV KYIV". А в поле "Квартира, номер, тощо" вводите повну справжню адресу, включаючи місто, область, якщо треба. В поле "Поштовий індекс" вводите справжній індекс. І ніяких проблем, все доходить куди треба.

IMG_20231221_233030.jpg
 
У формі вводу адреси доставки обираєте "Або введіть адресу вручну". Натискаєте на поле "Область", обираєте "Kyiv", потім "m. KYIV KYIV". А в поле "Квартира, номер, тощо" вводите повну справжню адресу, включаючи місто, область, якщо треба. В поле "Поштовий індекс" вводите справжній індекс. І ніяких проблем, все доходить куди треба.

IMG_20231221_233030.jpg
Дякую!
 
Таки щось змінилося на Аліекспрес в доставці Self pickup, яка раніше стабільно була НП
Зробив ще одне таке замовлення, навіть доплатив трохи більше бакса за цю опцію - отримав трек SP...LV
Знову Укрпошта, схоже.
Будьте уважні!
 
Назад
Зверху Знизу