AliExpress під час війни

Китайський новий рік 22 січня. На такі свята реальні розпродажі є.
Якщо я не помиляюся, на китайський Новий Рік усі кидайці, навпаки, кидають комерсувати та їдуть до рідних відїдатися та творити усякий безлад. І весь час попереджують - встигніть до Нового Року, бо потім чекатимете довго! А ось потім якесь сливове свято, там вже буде.
 
ну там десь два тижні та вони реально не працюють массово. Але це свято та загалом розпродаж якийсь є - є знижки та купони/коди, - купити можна, відправлять пізніше.
Але це звичайний розпродаж, який є багато разів на рік.
 
Якщо я не помиляюся, на китайський Новий Рік усі кидайці, навпаки, кидають комерсувати та їдуть до рідних відїдатися та творити усякий безлад. І весь час попереджують - встигніть до Нового Року, бо потім чекатимете довго! А ось потім якесь сливове свято, там вже буде.
Новый год они отмечают 2 недели. И разъезжаются по домам, т.к. большинство китайцев уезжают работать и работают в других провинциях. Но это было до ковида
 
ну я так и написал, что надо смотреть чем закончится)
тот, который уже неактивный, отправил две посылки
1 - пустышка через али стандарт шиппинг
2 - павербанк через мист (трек номер скинул отдельно в личные сообщения) - вроде как приезжает во вторник
кстати, базеус тоже начали отправлять в Украину павербанки по такой же схеме... еще буквально несколько дней назад нельзя было

Переглянути вкладення 13215229
 
кстати, базеус тоже начали отправлять в Украину павербанки по такой же схеме... еще буквально несколько дней назад нельзя было

Переглянути вкладення 13215229
так а в чому сенс?


пс - доречі, а написано то правильно, без помилок. Кацапські подібні надписи завжди зпід гуглоперекладача з помилками.
 
Єдине в мене пояснення що Алі дозволяє користуватися тільки визначними варіантами доставки а вони банки не возять всі. От Базеус офіційно дає трек від "правильної" служби доставки а потім в особистому повідомленні дає трек варіанта доставки який не алішний але банки возить.
ну напевно
але прикро... - це ж зайва націнка за зайву доставку
 
Розпродажем я вважаю тільки те де є знижка 3-4-5 з 30 і дають промокоди чи червоні купони ще на 12%.
Перед своїм новим роком у них такий розпродаж? Чи тільки вивіска буде.

Бо точно розпродаж у них на день народження Алі 28 березня
я не знаю як буде в цьому році.
Про всі офіційні розпродажі і промокоди повідомлю -- вони мені цю інформацію присилають на пошту і в кабінеті видно.
 
Можно уточнити який з трьох варіантів згорів?
А то думаю на 15w (тільки на 30000) взяти.
От такий. І проблема в усіх на зарядці/розрядці 65Вт - тупо перегрівається та відвалюється мікросхема всередині. Багато таких відгуків в інеті бачив.
Хз чи пофіксили в нових моделях, як є за посиланням на 20к.
Бери на 22.5Вт краще - бо заряджати дооовго ті 30к.


qc3-0-scp-led-dlja-smartfona-i-noutbuka-1-1200x800.jpg
 
так а в чому сенс?


пс - доречі, а написано то правильно, без помилок. Кацапські подібні надписи завжди зпід гуглоперекладача з помилками.
розумні китайці давно співпрацюють, заводять дружбу з громадянами різних країн, зокрема і для цього))
 
Єдине в мене пояснення що Алі дозволяє користуватися тільки визначними варіантами доставки а вони банки не возять всі. От Базеус офіційно дає трек від "правильної" служби доставки а потім в особистому повідомленні дає трек варіанта доставки який не алішний але банки возить.
саме так -- там є доставка від алі, а є іншими службами.
З такими крупними брендами алі майже примусово укладає угоди на їх доставку, а вона контролюється державними службами.
Офіційно возити повербанки, косметику і тд в Україну не можна, але китайці завжди знайдуть спосіб обійти правила якщо можна заробити.
До речі, в Польщу повербанки летять літаками і тим самим шляхом як інші товари до нас.
Вже скоро мій повербанк доїде і розповім всі деталі.
 
ну я так и написал, что надо смотреть чем закончится)
тот, который уже неактивный, отправил две посылки
1 - пустышка через али стандарт шиппинг
2 - павербанк через мист (трек номер скинул отдельно в личные сообщения) - вроде как приезжает во вторник
приехал. даже вроде работает пока что

Переглянути вкладення 13215285
Переглянути вкладення 13215286
 
Ризиковий продавець. Тут якби сам можеш хвилюватися чи не обман але ризик насправді більше у продавця, бо люди з підкацепленими мізками можуть відкривати суперечку по порожньому відправленню при тому що отримають банку поза системою відслідковування алі.
Хоча може відправляє не всім а тільки тим покупцям у кого нормальний рейтинг на Алі.
Тю, он в споре выставит просто настоящий трек в виде доказательств и такого покупця Али нахер пошлет сразу.
Много раз было, что ставили трек в системе, а давали отдельно. Не знаю почему, может потому, что в систему им надо дать какой-то код в определеннный период времени и они не успевали сделать отправку, а может удобней другим перевозчиком отправлять. Похер на самом деле, главное чтобы доезжало. А то как-то один раз было так, что просто левый трек нарисовал продавец, посылка в итоге приехала, её получили, но хорошо, что это было в другом городе и в отслеживании это видно, в итоге вернул деньги. А если бы было из Харькова, то и нихрена бы не получилось доказать т.к. х.з как, какие-то справки на почте мне врядли б рисовали, да и почт у нас в итоге ж аж 3.
 
Тепер я розгубився. А це гарний повербанк? Бо по ціні не набагато дорожче від Базеус.
А брали у кого?
бренд нормальний - тож характеристики повинні бути чесні та відвертої лажі бути не повинно.
Ну подивись огляди - я впевнений, що такі є. багато. Бо штука популярна, я й без цієї теми багато раз на неї натикався.
 
Тепер я розгубився. А це гарний повербанк? Бо по ціні не набагато дорожче від Базеус.
А брали у кого? Можно посилання на товар де ви придбали? Бо знайшов декілька пропозицій, наче не дорого за 65$ але хотілось би мати справу з перевіриним продавцем.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
там де я його брав, продавець вже не активний на алі.
якийсь китайський нонейм
 
Назад
Зверху Знизу