AliExpress під час війни

Добавьте меня у кого есть место
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Головне - щоб вона не почала стрім в китай слати. Бо СБУ прийде.
Паролі змінювати потрібно 😂
В мене колись був стрім із китайського коридору біля ліфта.. в інструкції хтось написав справжні реквізити для доступу. .

У кого з'явилися місця, додавайтесь
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
【AliExpress】 Зарабатывайте баллы на покупку товаров и экономьте на любых заказах AliExpress
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Будь ласка,в кого є свобідне місце...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Подскажите, может кто-нибудь сталкивался со следующей ситуацией. В разделе "SuperDeals" выбило товар по акции ценой в 9,4$ за единицу. Положил в корзину три товара (максимальное количество по акции) общей суммой 28,2$ соответственно. Нажал оплату. Списало с карты 39,48$ (13,16$ за единицу). Заказ отменил. Жду результата. А как такое вообще может быть? Продавец-то не левый. Кстати, связь с продавцом и службой поддержки в приложении не работает (не загружается страница)
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-03-17-22-28-30-05_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    Screenshot_2024-03-17-22-28-30-05_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    375.5 КБ · Перегляди: 5
  • Screenshot_2024-03-17-22-32-30-29_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    Screenshot_2024-03-17-22-32-30-29_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    325.7 КБ · Перегляди: 5
Останнє редагування:
Подскажите, может кто-нибудь сталкивался со следующей ситуацией. В разделе "SuperDeals" выбило товар по акции ценой в 9,4$ за единицу. Положил в корзину три товара (максимальное количество по акции) общей суммой 28,2$ соответственно. Нажал оплату. Списало с карты 39,48$ (13,16$ за единицу). Заказ отменил. Жду результата. А как такое вообще может быть? Продавец-то не левый. Кстати, связь с продавцом и службой поддержки в приложении не работает (не загружается страница)
Доставка
 
Добавляйте меня в игру и кидайте свое приглашение.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
у кого з'явилось місце, додайте мене
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


тут вже є відео з камери з 3 лінзами і зумом
 
Останнє редагування:
Что "доставка"? Там было написано, что она бесплатная. Если я вас правильно понял.
Однієї фігні можливо і безкоштовна, а коли ти наклацав три штуки, могла з'явитись. Там все написано, відкрий деталі замовлення і почитай
 
Однієї фігні можливо і безкоштовна, а коли ти наклацав три штуки, могла з'явитись. Там все написано, відкрий деталі замовлення і почитай
Ну я не из тех людей, которые никогда данным маркетплейсом не пользовались. В деталях тоже написано, что доставка бесплатная. Тупо списалась другая сумма. Сталкиваюсь с такой ситуацией впервые.
 
Ну я не из тех людей, которые никогда данным маркетплейсом не пользовались. В деталях тоже написано, что доставка бесплатная. Тупо списалась другая сумма. Сталкиваюсь с такой ситуацией впервые.
Тоді повинні бабки повернути
 
Семердюхи продають телефон за 296$, а знижка 40$ зі 299$
 
у кого з'явилось місце, додайте мене
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


тут вже є відео з камери з 3 лінзами і зумом

Підкажіть, будь ласка, а програма потребує платної підписки на хмарне сховище, чи весь функціонал камери працює і без неї? Бо я купляв подібні, вони працюють і з хмарою(платна підписка) і з картою, але коли тільки з картою - функціонал дещо обрізаний(нема АІ і ще деяких моментів).
 
Підкажіть, будь ласка, а програма потребує платної підписки на хмарне сховище, чи весь функціонал камери працює і без неї? Бо я купляв подібні, вони працюють і з хмарою(платна підписка) і з картою, але коли тільки з картою - функціонал дещо обрізаний(нема АІ і ще деяких моментів).
можна працювати без хмарного, все працює без неї
зображення можна зберігати на сам смртфон, на sd карту об'ємом до 128 ГБ
 
Глючит игру, раздает по одной монетке
 

Вкладення

  • Screenshot_20240319-104519_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240319-104519_AliExpress.jpg
    1.3 MБ · Перегляди: 5
Назад
Зверху Знизу