АГЗС. Газовые заправки Харькова и области

7 лет назад бвс не было.))
У меня расход номальный, даже чуть больше проехал, чем обычно.
Цитата с их сайта:
"Вже 30 років компанія «BVS» турбується про те, щоб її клієнти отримували якісну продукцію, обслуговування, сервіс.
Сьогодні в структурі компанії «BVS» 3 нафтобази, які забезпечують власну мережу автозаправних станцій пальним стандарту ЄВРО-5 від провідних європейських заводів, 75 АЗК по всій території України."
 
Цитата с их сайта:
"Вже 30 років компанія «BVS» турбується про те, щоб її клієнти отримували якісну продукцію, обслуговування, сервіс.
Сьогодні в структурі компанії «BVS» 3 нафтобази, які забезпечують власну мережу автозаправних станцій пальним стандарту ЄВРО-5 від провідних європейських заводів, 75 АЗК по всій території України."
В Харькове не было. Они у нас примерно с 17го +-. А сама контора вроде как полтавская.
 
В Харькове не было. Они у нас примерно с 17го +-. А сама контора вроде как полтавская.
Так я выше написал "лет 7 назад", вы пишите что эта сеть в Харькове с 2017 г +-. Сейчас 2024 г
Не вижу расхождения.
Кто то 7 лет назад считал БВС подзаборной, кто то о ней тогда и не слышал, кто то и по сей день считает её подзаборной.
 
Так я выше написал "лет 7 назад", вы пишите что эта сеть в Харькове с 2017 г +-. Сейчас 2024 г
Не вижу расхождения.
Кто то 7 лет назад считал БВС подзаборной, кто то о ней тогда и не слышал, кто то и по сей день считает её подзаборной.
Заправки у них явно не "подзаборные".Хорошие,чистые,приятные.
 
Скільки там, з січня не юзаю (не користуюсь додатком) бвс (точніше 25-27-28 лютого заправляв, но через таксі юа) надіслали знижку в 2 грн (персональна типа.

Но я в ці дні, катав на цьому газі і значно меньше пробіг на одному балоні.
Значно меньше
Можливо ніхто не помічає, но різниця велика
Дув як на тракторах (на новому газовому обладнанні) як і на Меркурії
Порівнюю з Роднік Біологія
Маршрут з тих що без змін вже майже рік
вот тоже перестал нравится расход на бвс,если зимой грешил на прогревы и пробуксовки по снегу и льду,что выходило в 16 л на сотню,то недавно,уже когда прогревы короткие,так как морозов почти нет, снег сошёл и асфальт сухой, вышло те же 16 литров,плюнул на их скидку и задул на роднике,посмотрим какой у них расход будет (обычно у меня на туксоне средний 14-14.5 л,летом 13-13.5 л,зимой 15-15.5 л)
 
Родник Алексеевка 27,99
рядом Бдмс на 50 копеек ниже
 
де зараз норм можуть зробити газове обладнання, то після спеціалістів із салтовки, які після свого фейлу кажуть, - є де налогодить гмо, то я дуже солодко вам на вуха срав, а в мене немає більше сечі терпіти ці пекельні борошна
 
де зараз норм можуть зробити газове обладнання, то після спеціалістів із салтовки, які після свого фейлу кажуть, - є де налогодить гмо, то я дуже солодко вам на вуха срав, а в мене немає більше сечі терпіти ці пекельні борошна
спроси у Анархиста, он в теме.
 
де зараз норм можуть зробити газове обладнання, то після спеціалістів із салтовки, які після свого фейлу кажуть, - є де налогодить гмо, то я дуже солодко вам на вуха срав, а в мене немає більше сечі терпіти ці пекельні борошна
я,минулого року,на початку літа,встановлював гбо на свій новий (старий) туксон,обзвонював 5 контор,так як мені було важливо щоб і сертифікація була,для вписування в тех.паспорт,саме дешевше вийшло у Олексія,на воєнведі,14500 грн,якщо з стандартним балоном 40 л (я поставив на 50 л+500 грн,по моєму,до ціни) і 3000 грн документи для сертифікаціЇ,у інших ціни були від 17500-21 тисячі,документи коштували стільки ж ,в одному місті сказали 2500,але самому їхати здавати і забирати з лоску,але гбо у них було під 20,тому зупинився на ОлексіЇ,за день поставив,через 4 або 5 днів забрав доки для даі
 
де зараз норм можуть зробити газове обладнання, то після спеціалістів із салтовки, які після свого фейлу кажуть, - є де налогодить гмо, то я дуже солодко вам на вуха срав, а в мене немає більше сечі терпіти ці пекельні борошна
Когда я ездил на газу,ремонтировался только на Киевской у Алексея.
0630632274
 
поменял термостат заработал газ
отака хуйня
не могли снять помпу,прикипела намертво
приваривали трубу к помпе что бы ее сорвать
короче говоря скорей всего пробег на моем корыте реальный 195 тык
помпа родная стояла,прошла считай 200 тыщ и еще бы столько прошла...но
 
по чем газ кстати,а то я забыл как он и выглядит тот газ
 
поменял термостат заработал газ
отака хуйня
не могли снять помпу,прикипела намертво
приваривали трубу к помпе что бы ее сорвать
короче говоря скорей всего пробег на моем корыте реальный 195 тык
помпа родная стояла,прошла считай 200 тыщ и еще бы столько прошла...но
а шо я тебе говорил? пятью сообщениями говорил, убеждал неверующего Фому, совершенно бесплатно делился опытом...
Ну да ладно, хоть машину бензином порадовал, а денег, потраченных на более дорогой вид топлива, ещё заработаешь.
Кстати, если бросишь курить, то вообще можно с ГБО не заморачиваться и ездить на бензе.
 
Назад
Зверху Знизу