А давайте на День Незалежності розмовляти тільки українською

Це маніпулювання.
Я висловлюю своє ставлення до конкретної калоші.
Мова тут ні до чого.
Просто тобі зручно приплести сюди україномовних, бо ти шукаєш привід для виправдання нелюбові до україномовних.
Якби це було б не так, ти б просто висловив своє ставлення до мене і не плів сюди мову.
Все це на поверхні і дуже показово ;)

Вона дуже файна та яскрава дівчина, яка постійно самовдосконалюється та займає активну позицію до життя. Та врешті решт просто красуня!:любов:
А до чого твої дречі-дрочи я не розумію, і ця дівчина за віком молодша за тебе, то якщо вона на твою думку "калоша", то як треба називати тебе з точки зору логічного ланцюга?
 
От ти посиланням на вікі підтвердив мої слова.
Українці що розмовляють російською є залежні від російської пропаганди.
росія їм вказала так чинити, вони і чинять.
А залежні люди не можуть будувати незалежну державу. Це логічно
если я буду разговаривать на китайском ( к примеру),гражданин Украины-я не участвую в строительстве незалежной держави? как известно,у нас часть ВР не разговаривает на украинском-тебя это не волнует?
 
если я буду разговаривать на китайском ( к примеру),гражданин Украины-я не участвую в строительстве незалежной держави? как известно,у нас часть ВР не разговаривает на украинском-тебя это не волнует?

Це неподобство! Повинні розмовляти українською в ВР.
 
и тем не менее-почему это происходит?

При Янукович мандат ВР стоил 1 лям долларов (2005 год).
С тех пор полагаю цены только росли. А лям долларов могут потратить не только украинозычные но даже и косноязычные.
 
Давайте в день Независимости будем независимыми от чужих мнений и призывов разговаривать на том или ином языке.
 
При Янукович мандат ВР стоил 1 лям долларов (2005 год).
С тех пор полагаю цены только росли. А лям долларов могут потратить не только украинозычные но даже и косноязычные.
выходит таки проблема не в том,на каком языке общается народ,а кто этим народом управляет... но можно создать языковую проблему (и не только) и продолжать пилить бабло,сливать страну, пока на ХФ будут делить электорат на вату и патриотов.
 
Давайте в день Независимости будем независимыми от чужих мнений и призывов разговаривать на том или ином языке.

Вы каждый день разговариваете на своём языке. А это один день в году, когда можно было бы просто показать своё уважение к государству, в котором живёте. Только и всего. И видя, сколько ненависти у форумчан ко всему украинскому, причём возросла ненависть в разы с 14-го года, становится страшно.
 
Вона дуже файна та яскрава дівчина, яка постійно самовдосконалюється та займає активну позицію до життя. Та врешті решт просто красуня!:любов:
А до чого твої дречі-дрочи я не розумію, і ця дівчина за віком молодша за тебе, то якщо вона на твою думку "калоша", то як треба називати тебе з точки зору логічного ланцюга?

Мені глибоко похую як ти ставишся до неї і за що. Ти лицемір ще той. Чого варто тільки те, скільки ти разів лицемірив в мою адресу, а потім "рєпав" брудні висери в мою адресу від гівноїдів.
Я кажу як ставлюсь до неї я. Вона дірява калоша.
 
Вы каждый день разговариваете на своём языке. А это один день в году, когда можно было бы просто показать своё уважение к государству, в котором живёте. Только и всего. И видя, сколько ненависти у форумчан ко всему украинскому, причём возросла ненависть в разы с 14-го года, становится страшно.

Так в тому і справа, вони не поважають Україну.
Частина тому що вони асоціюють Україну з поточною владою.
Частина тому що для них це окраїна.
Частина тому що не має сили відбитися від стада і переживає що стадо їх не буде сприймати.
У них у кожного своя причина зневажати Україну.
 
Вы каждый день разговариваете на своём языке. А это один день в году, когда можно было бы просто показать своё уважение к государству, в котором живёте.
К государству, которое меня не уважает, нет и не может быть уважения.
 
bfbd0b.png
 
Проте тема ж не про кацапів.
Тема про государство, которое нас убивает корупцией, безработицей, низкими зарплатами, высокими налогами, плохой экологией и бесконечным враньем и кацапы тут ни при чем.
 
Тема про государство, которое нас убивает корупцией, безработицей, низкими зарплатами, высокими налогами, плохой экологией и бесконечным враньем и кацапы тут ни при чем.

В России всё намного лучше. Может не мучить себя и переехать?
 
Назад
Зверху Знизу