SergeyV.V Привіт! S Статус: Офлайн Реєстрація: 16.01.2014 Повідом.: 11 03.03.2014 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #1 ... Останнє редагування: 03.03.2014
Samun S Статус: Офлайн Реєстрація: 15.01.2013 Повідом.: 39 03.03.2014 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #2 Вали в свою Рашку и там веди пропаганду против Сбербанка россии
МышаМаша Статус: Офлайн Реєстрація: 09.02.2011 Повідом.: 22441 03.03.2014 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #3 Завтра пойду закрою счет в Сбербанке РФ. Там всего 10 у.е., но дело принципа- все мозги им проебу!
кукурма К Статус: Офлайн Реєстрація: 22.06.2009 Повідом.: 9807 03.03.2014 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #4 МышаМаша сказав(ла): Завтра пойду закрою счет в Сбербанке РФ. Там всего 10 у.е., но дело принципа- все мозги им проебу! Натисніть, щоб розгорнути... Им?))
МышаМаша сказав(ла): Завтра пойду закрою счет в Сбербанке РФ. Там всего 10 у.е., но дело принципа- все мозги им проебу! Натисніть, щоб розгорнути... Им?))
Гість 538514 Статус: Офлайн Реєстрація: 03.07.2013 Повідом.: 1760 03.03.2014 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #5 SergeyV.V сказав(ла): Непремено, только можно мне квартиру с дачей продать Натисніть, щоб розгорнути... интересно, кому эта бомжатня нада будет? SergeyV.V сказав(ла): 7-й этаж 12-ти этажного дома, 1994г. постройки. Натисніть, щоб розгорнути... SergeyV.V сказав(ла): Частичный ремонт: Натисніть, щоб розгорнути... SergeyV.V сказав(ла): В мал.комнате(9)- ничего не делалось с момента сдачи дома. Натисніть, щоб розгорнути...
SergeyV.V сказав(ла): Непремено, только можно мне квартиру с дачей продать Натисніть, щоб розгорнути... интересно, кому эта бомжатня нада будет? SergeyV.V сказав(ла): 7-й этаж 12-ти этажного дома, 1994г. постройки. Натисніть, щоб розгорнути... SergeyV.V сказав(ла): Частичный ремонт: Натисніть, щоб розгорнути... SergeyV.V сказав(ла): В мал.комнате(9)- ничего не делалось с момента сдачи дома. Натисніть, щоб розгорнути...
МышаМаша Статус: Офлайн Реєстрація: 09.02.2011 Повідом.: 22441 03.03.2014 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #6 кукурма сказав(ла): Им?)) Натисніть, щоб розгорнути... Ну, не себе же. Мне не сложно бумагу их перевести на заявления, время потратить свое и их и т.д. Когда нужно, я очень вредный.
кукурма сказав(ла): Им?)) Натисніть, щоб розгорнути... Ну, не себе же. Мне не сложно бумагу их перевести на заявления, время потратить свое и их и т.д. Когда нужно, я очень вредный.