...

Какая срачная тема!!! :клас:
 
Під час робочої поїздки до Донецьку 17 жовтня президент України скрасив своєю присутністю ряд урочистих заходів. Зокрема, на відкритті нового корпусу пологового будинку Віктор Янукович перерізав пуповину у новонародженого малюка.

Кошелек ни у кого не срезал?
 
Як стверджують місцеві журналісти, робочий візит президента до Донецька не обійшовся і без конфузів. Так, під час відкриття нового магазину одягу, Віктор Янукович випадково поздоровався з манекеном.
Немного заздаровался)
 
А еще Янукович умеет ездить на велосипеде задом наперед, есть левой рукой и летать во сне! Смотрите во всех уголках страны! Продолжение следует.
 
на відкритті нового корпусу пологового будинку Віктор Янукович перерізав пуповину у новонародженого малюка.
Допуск посторонних к проведению медицинской, скажем так, операции?


Сам президент дав дорогу у світ моєму хлопчику.
Это проклятье, с которым ребенку теперь жить :іржач:

Окрім того, президент побував на відкритті громадського туалету в центральній частині Донецька. Віктор Янукович виголосив невелику промову про необхідність встановлення вбиралень у великих містах, і урочисто першим справив малу нужду в пісуар.
:рл:
всё очень, очень плохо
 
Допуск посторонних к проведению медицинской, скажем так, операции?

Меня это тоже покоробило. Как теперь мама и малыш? Инфекцию не подхватили?
Насколько я понимаю, в род зале были роженица, ребёнок, врачи, сам Янык, телохранители (он же без них никуда) и журналисты??? Ужас!

Я так понимаю, что ему всё равно, что роддом, что туалет открывать.

Ну да

7374453_de95884f.jpg


7374452_bbf2b309.jpg
В точку!
Сколько видела донецких - а они сейчас понаехали по всем областям и везде лезут командовать - среди них подобные особи очень часто попадаются. Гены тапком не прихлопнешь!;)
 
Назад
Зверху Знизу