Ну давайте поговоримо про судову реформу.. і не тільки
Необхідність судової реформи зумовлена переоцінкою частиною суспільства своєї ролі в будівництві країни. Ця частина суспільства хотіла реалізувати своє базове громадянське право - стати джерелом влади і змінювати країну впливаючи на рішення влади.
Тобто, зміна країни (реформи) і контроль влади дій влади були стратегічною метою Майдану.
Зміна тодішньої влади януковича і ригів - це було лише одне з тактичних завдань, яке необхідно було здійснити для досягнення мети.
Чомусь значна частина суспільства після виконання першого тактичного завдання вирішила що це остаточна перемога, янек пішов - і відразу заживемо, для цього треба лише походити екскурсіями по Межигір'ї, помалювати паркани і мости в жовто-синій колір.
Чомусь значна частина суспільства відмежувалася від своїх завдань, які вона МУСИТЬ виконувати. Саме суспільство ПОВИННЕ контролювати владу і впливати на зміни в країни. Саме цього ми добивались на Майдані.
Натомість, помалювавши паркани в жовто-синій колір, вибравши по пріколу ляшка "бо веселий, гарно говорить і воює з батальйоном", провівши у ВР бабуягу і її кодло "бо Надя має бути депутатом", проголосувавши за самопоміч "бо децентралізація, реформатори і люстратори, новиє люді", вибравши яроша, білецького, парасюків, філатових "бо будуть п..дить ригів", делегувавши їм свої повноваження, одночасно відсторонившись від процесу контролю за ними ВСІМА (в т.ч.ПП, БПП і НФ) ми пожинаємо результати.
Найсумніше це те, що суспільство делегувавши розбудову країни так званим проєвропейським політикам-"реформаторам", віддало цим же недолугим пройдисвідам функції контролю.
При цьому суспільство досі намагається переконати себе, що ці блазні є рушійною силою реформ, боротьби з корупцією, люстрації і т.д.
При цьому суспільство досі намагається відмежуватись від участі в політичному житті, від тиску владу, від контролю влади, намагаючись імітувати тиск на владу лайками маячні цих блазнів.
То чого ж ти, як представник суспільства, незадоволений тоді темпом реформ, чого незадоволений відсутністю судової реформи? Якщо ти нічого не робиш з того, що прагнув робити і обіцяв робити на Майдані? Якщо ти не контролюєш владу, не змушуєш її діяти в ТВОЇХ інтересах?
1) Ти обурюєшся, що не бачиш судів проти одіозних ригів, яких твої співвітчизники знову обрали депутатами, надавши їм недоторканість, але не робиш нічого щоб нагадати "новим незаплямованим обличчям", за яких голосував ти, що варто було б виконати свої передвиборні обіцянки і не ховатись за депутатською недоторканістю і не ховати за нею злочини ригів.
2) Ти обурюєшся тим, що суди випускають корупціонерів під смішні застави, але й досі лайкаєш пости "антикорупціонерів", які за 1,5 року не зуміли розробити навіть елементарних змін в портновський КПК.
3) Ти лаєш владу, підтакуючи тим самим "антикорупціонерам", які є тою самою владою, при чому більшість з цих "єврооптимістів-антикорупціонерів" навіть не голосували за антикорупційні безвізові закони.
4) Ти хочеш нову, чесну прокуратуру, при цьому піддавшись стадному інстинкту і впливу ЗМІ, вигороджуєш убл@дка з прокуратури, який вкрав в тебе 2 квартири, бо всі кажуть, що він реформатор. Одночасно ти кричиш, що реформ в прокуратурі не було... [[це адъ логіки]]
5) Ти хочеш незалежну прокуратуру, але поширюєш пости всяких блазнів, які розказують кого куди в прокуратурі треба призначити, проти кого можна відкривати справи, а проти кого не можна. Ти точно хочеш незалежну прокуратуру?
6) Ти хочеш, щоб влада боролась з корупцією, одночасно тобі подобається те, що народні депутати "антикорупціонери" беруть на поруки людину, яка підозрюються в тому, що махінаціями вкрала в тебе 2 квартири, будучи держчиновником.
7) Ти хочеш ефективної антикорупційної роботи і миттєвого результату, але поширюєш пост антикорупціонера, суб'єкта законодавчої ініціативи (нардепа), в якому він просить підписати петицію до Президента, що у випадку згоди Президента, дасть йому змогу виступити суб'єктом законодавчої ініціативи. Це 146% найефективніший і найшвидший спосіб внесення законів...
8) Ти кричиш, що Пеця не провів судову реформу, але за 2,5 роки політичних дискусій, в яких ти виступаєш експертом, ти так і не зумів відкрити Конституцію своєї країни і почитати, що у нас судова гілка влади є незалежною і не підпорядковується Президенту. Суддів може знімати тільки ВР (і то по складній процедурі), а змінювати законодавство в частині судочинства можна тільки конституційною більшістю, тобто 300 голосами.
9) Ти, незважаючи на вищесказаний аргумент, і далі кричиш, що Пеця мав би ініціювати судову реформу, але так і не захочеш зробити елементарний запит в гуглі і побачити, що Пеця єдиний, хто вніс відповідні закони у ВР ще в серпні 2015 р.
10) При цьому, намагаючись звалити всі проблеми в країні на одну чи 2 особи, що стало вже патологічною хворобою суспільства, ти так і не захочеш зауважити, що в коаліцйній угоді, підписаній 5 фракціями в 2014 року, підписаній конституційною більшістю, всі ці депутати зобов'язувались провести судову реформу до 2-го кваралу 2015 року. Але чомусь, окрім розмови про винуватого Пецю, я не бачу, щоб Юля з Ляшком пили воду з унітазу, не бачу обпльованого Березюка і "люстратора" Єгорки (до-речі, як там результати люстрації, задоволені?). Зате бачу, як ти лайкаєш всяку **** оцих блазнів, про те, що нема судової реформи. А де їх законопроекти ти спитав? Так, вони можуть не погоджуватись з законопроектом узурпатора Пеці, але де ж їх законопроекти, які вони обіцяли прийняти в 2-му кварталі 2015?
Ось тобі 10 простих прикладів, які показують, що ти (кожен з нас), своєю імітацією громадянської позиції, імітацією тиску на владу, причетні до всього того, проти чого виступаємо.
Тому в нас є 2 варіанти виходу з ситуації:
1) Припинити інсинуації і імітації нашої громадянської позиції у вигляді лайків маячні всяких недоумків, яких ми мали нещастя вибрати у вищий законодавчий орган країни, почати аналізувати роботу влади (реально, а не фейковими розслідуваннями), впливати на процеси через більш адекватних комунікаторів між суспільством і владою.
2) Або кожного дня, 7 раз на день казати, що Пеця - *****, 4 рази на день з сарказмом постити хеш-тег #житипоновому, 2 рази підписати петицію законотворця Мустафи з вимогою до Президента стати законотворцем, написати кожного дня 6 смішних мемасів, щомісяця провести хоча б 1 (одне) розслідування проплаченості порохоботів і щотижня писати 4 пости з возмущєніями (один з них на тему відсутності реформ в енергетиці, інші на тему судової реформи, військової реформи і ще один про те, як з дозволу Пеці краде твій начальник ЖЕКу). Також треба поставити не менше 146 лайків на тиждень під постами антикорупціонерів, за яких ти голосував на виборах. Якщо ти на виборах не голосував за антикорупціонерів і технократів (тоді ще було не модно), то став лайки під постами люстраторів. Так 100% переможеш!
Вибирай!