Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

27.08.14 вторжение войск РФ

  • Автор теми Автор теми CAXAP
  • Дата створення Дата створення

:пиво:
Я тебя на фб потеряла((



Наша Канада 🇨🇦‏
@NashaCanada
Читать Читать @NashaCanada
Еще
Российские биатлонисты без мельдония:
Гараничев - 43-е место.
Елисеев - 45-е.
Олимпийский чемпион 2014 Антон Шипулин - 54-е.
 
Держприкордонслужба@DPSU_ua

Прикордонники Одеського загону привітали малечу з різдвяними святами



ce3cah.webp
 
Злидні прикордонні
11.01.2018 Дмитро Вовнянко 0 Comments---


Ну що, бачили вчора бунт лінивих багатіїв на кордоні? Отих, яким відтепер можна заводити з Польщі товарів лише на 500 євро і лише раз на 3 дні?

Чому багатіїв? А ви прикиньте, де і скільки треба заробляти, аби РАЗ НА ТРИ ДНІ витрачати 500 євро – 16 000 грн? Чому лінивих? Бо уявіть ким треба бути, якщо маючи настільки платоспроможне населення, ніхто не береться забезпечувати його товарами?! Якщо просто дарують цей ринок Польщі.

Де там нам, у нашому зачуханому Києві?!

Вчора вже було багато написано, що вчорашні протести – банальний бунт контрабандистів проти боротьби з контрабандою. Бунт не перший – ми вже мали бунти бурштинників на Рівненщині. Чув, що в Закарпатті лісоруби вже щось подібне влаштовували.

Багато було писано про те, що держава мовляв не створила цим людям умов для бізнесу. Хріна лисого! Створила! Створила не менше ніж у Запоріжжі, або Краматорську. Ба більше, у Краматорську або Маріуполі держава мусить для розвитку бізнесу робити набагато більше, ніж у західних областях. Бо в Запоріжжі і Дніпрі немає поруч кордону – там лише внутрішні можливості. Бо біля Маріуполя та Краматорська – війна.

Держава робить все правильно. Практику “метру держкордону” треба припиняти. Не можна зробити кордон більше прозорим, якщо він і так прозорий, що нема куди більше. Не можна подолати на митниці і в ДПСУ корупцію елітарну, якщо на нижчому рівні, корупція – норма життя.

Маси халявщиків час привчати до громадсько-корисної праці. Можна робити це двома шляхами. Або – крутими репресіями і державним терором. Або – отак як зараз, шляхом “повільного варіння жаби”. За репресій буде кров. За повільних обмежень, як зараз – отакі от протести.

Альтернатива – залишити все як було. Аби кордон був залізобетонний для корпорацій, але умовний – для човника.

Правда, краще?

Буде дуже шкода, якщо держава відступить. Прикордонних злиднів час привчати до праці і інших шляхів ну от просто нема.

І так – про державу, яка зобов’язана створювати умови для бізнесу. Мені все більше здається, що найбільш ефективні умови для ведення бізнесу створила Британія у XVIII ст. – саме тоді сформувалися традиції, за якими досі живе їхній мідл-клас. Тоді, у XVIII ст., у Британії єдиною альтернативою бізнесу, військовій службі або службі у церкві була смерть від голоду.

hhjeb4.webp
 
Denis Pyatigorets з Денисом П'ятигорцем.
1 год ·
Трохи вранішніх новин

1. У 2017 році приріст надходжень місцевих бюджетів збільшився на 31% (45,3 млрд грн) у порівнянні з 2016 роком – до 192 млрд. грн.

2. Cуд Амстердама прийняв рішення заморозити активи на території Нідерландів СКМ, "Метінвест" і ДТЕК, які належать олігарху Рінату Ахметову. Про це повідомляє Reuters з посиланням на рішення суду. Суд виніс відповідне рішення 5 січня рамках процедури виконання припису Окружного суду Нікосії, який наклав арешт на активи Ахметова на суму 820 мільйонів доларів.

3. В період 2014-2017 років в Україні збудували 60 нових загальноосвітніх навчальних закладів. Найбільше з них, а саме 25, побудували минулого року.

4. У 2017 році міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)) обслужив 1,852 млн пасажирів. Порівняно з 2016 роком пасажиропотік зріс на 64,2%.

5. У 2017 році аеропорт Чернівці прийняв 47,9 тис. пасажирів. Це майже втричі більше, ніж в 2013 році, коли підприємство досягло історичного максимуму за пасажиропотоком за роки незалежності України

6. Британські інструктори в рамках навчально-тренувальної операції "Орбітал" розпочали черговий етап підготовки українських військових правоохоронців.

7. У Харківській області через десять років після демонтажу відновили і відкрили рух шляхопроводом на автодорозі Харків – Охтирка поблизу села Губарівка Богодухівського району.

8. Спікер парламенту Молдови Андріан Канду підписав замість президента Ігоря Додона закон, що забороняє ретрансляцію в країні російських новин та інформаційно-****ітичних програм.

9. Міністерство фінансів Росії заявило, що Резервний фонд РФ був повністю вичерпаний у грудні 2017 року і припинить своє існування з 1 лютого 2018 року.

10. Торік спортсмени Збройних Сил України взяли участь у 204 міжнародних змаганнях і здобули 89 золотих, 76 срібних та 69 бронзових медалей. Окрім того, 816 армійців брали участь у 118 всеукраїнських змаганнях, де вибороли 383 золоті, 290 срібних та 197 бронзових нагород.

11. Традиційні легкоатлетичні змагання "Різдвяні старти", які проходили 9-10 січня у Києві, ознаменувалися новим молодіжним рекордом України зі стрибків у висоту в приміщенні у виконанні Юлії Левченко. З третьої спроби їй підкорилися 1,97. Це на один сантиметр краще за попередній молодіжний рекорд України для приміщень, який ще 24 роки тому встановила Ірина Михальченко.

12. Права на український повнометражний фільм-фентезі "Сторожова застава" продали вже у 27 країн світу.

Доброго ранку, Хунта!
 
Комиссия Министерства обороны Польши назвала взрыв на борту основной причиной авиакатастрофы Ту-154 М под Смоленском в 2010 году, в которой погиб президент страны Лех Качиньский. Об этом говорится в сообщении ведомства, информирует еizvestia.com.
«Левое крыло Ту-154 было уничтожено взрывом изнутри», — пришла к выводу комиссия.
Установлено, что источников взрыва было несколько, а дерево, оказавшееся на пути самолета, не было причиной первичного разрушения левого крыла.
Эти утверждения были приняты членами комиссии в качестве ключевых выводов технического доклада о причинах авиакатастрофы, говорится в сообщении Минобороны Польши.
Читать полностью на
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Sergey Prach


@sergey_prach
19 мин.19 минут назад
Еще Sergey Prach Ретвитнул(а) Интерфакс-Украина
Наскільки я пам'ятаю, то ця ж PwC проводила аудит Приватбанку і теж не побачила беніних афер с кредитами


Интерфакс-Украина‏
@interfaxua
Читать Читать @interfaxua
Еще
Индия на 2 года запретила PwC проводить аудиторские проверки публичных компаний
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
#ukraine
 
Мой любимый твиттерянин))


PrivatBank

Подлинная учетная запись

@PrivatBankUa
20 мин.20 минут назад
Еще
Призначили...

 
Alexey Petrov з Александром Погребиским.
57 хв ·
#Незвичне_військо

Пока Сашка курит, по привычке пряча сигарету в ладони, набираю номер телефона,

- Бажаю здоров’я товарищ генерал! - в доли секунды укладываю четыре слова. У него времени нет так долго меня слушать.
- Бажаю, - голос спокойный, по-юношески звонкий.
- Это Петров Вас беспокоит. Очень нужно ангажировать пять минут вашего времени. Вот прямо нужно-нужно.
- Не вопрос... Когда удобно?
- (Зависаю на мгновение. Генерал спрашивает у меня, когда мне удобно прийти к нему. Может я номером ошибся?) Да когда вам будет удобно, мы и подстроимся под график.
- А... Не морочь мне голову, говори время! (слышны доброжелательные нотки).
- Ну если к семнадцати?!
- Сейчас узнаю...(Связывается с секретарем)... Отлично, жду!

Министерство обороны. Кажется здание было построено лет пятьсот назад. По шкале монументальности дворец Таргариенов где-то далеко позади. Приемная. Из одной створки двери можно построить яхту, а их аж две. Здороваемся с приветливой женщиной секретарем и присаживаемся в уголке, стараясь не отсвечивать среди обилия звёзд. Полковники, моложавые и подтянутые словно доберманы с горящими глазами, и те кого основательно притрусило из совка, ждут когда их примут. Заходят один за другим в кабинет, закрывают за собой дверь, слышно приглушенное «Бажаю здоров`я пане генерал», и через короткое время выходят. Все быстро, чётко и значит по делу.
- Может чаю или конфет, - улыбаясь интересуется секретарь.
- Нет, спасибо, - за нас двоих вежливо отказывается Сашка.
Я хотел было схохмить по поводу производителя сладостей, но во время прикусил язык. Хватит, один раз уже пошутил, чуть не разорвало некоторых. Вышел очередной полковник и в приемной остались только мы. Из дверей выглянул среднего роста, худощавый человек в обыкновенном, полевом пикселе. Искренне улыбнувшись, генерал совсем по-мальчишецки махнул нам рукой, дескать заходите. Проходим, закрываем двери. Улыбка генерала становится ещё ярче и он с неприкрытым облегчением, словно школьник на уроке, когда преподавателя надолго вызвали в учительскую произносит,
- Фуууухххх... Ну наконец-то. С вами хоть ******** можно!
Ему хватило считанных минут, чтобы войти в курс нашего вопроса, обсудить его и принять решение. Неправильный какой-то он генерал, или же наоборот...
 
слюни усманова@avtoxton

Где ещё могут отдыхать на новогодние праздники ведущие передачи "60 минут" - ненавистники Европы и европейских ценностей - семейная пара российских патриотов Ольга Скабеева и Евгений Попов?

Конечно же в Европе. Ну а ****?!



agdb7d.webp

f5gaab.webp

fd3baa.webp
 
Сибірнаш Чунг
58 хв ·
Я вне политики - заявил Андрей Данилко, скручивая купюры в бутылку а бутылку засовывая в ****. Потом он довольно часто пересчитывал купюры. А есть и такие как Владимир Бебешко, которые выросли с бутылкой в ****. Есть еще одна категория по народному зрадофилы, они пока только играются з горлышком.

Все как раз начинается с этого - Я вне политики потом завтрак на границе потом один народ и в итоге не успел оглядется а сзади уже кто то пристроился.
 
Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявляє, що Україна має знайти баланс щодо рівня використання та володіння українською мовою з мовами національних меншин в освітньому процесі.

Про це дипломат сказав в ефірі "Українського радіо", передає "УНІАН".

"Важливо знайти правильний баланс між очевидною вимогою володіння українською мовою усіма громадянами України і забезпечення прав національних меншин", - наголосив Мінгареллі.

"Ми чули заяви від міністра освіти і науки України, є рекомендації Венеціанської комісії, і ми очікуємо, що українська влада знайде цей баланс, і більшість рекомендацій Венеціанської комісії візьме до уваги", - додав дипломат.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Максим Мостовий — співвласник аквакультурного підприємства, що займається розведенням риби й виробництвом чорної ікри.

Як йому вдається вирощувати делікатес у водах Дніпра, він розповів в інтерв’ю Громадському, — повідомляє 1NEWS.

Коли ми з партнером купували ферму, взагалі не планували, що займатимемося ікрою. Так, ми знали, що там є якась риба, але не приділяли тому надто багато уваги. Уже згодом, коли за кілька років до нас прийшли рибоводи, з’ясувалося, що в цих водоймах виросло ледь не найбільше стадо в Україні. І ми зібрали перший урожай чорної ікри — 30 кілограмів.

Щоб зрозуміти, що робити далі, їздили дивитися інші аквакультурні господарства, переймали досвід європейських колег, запрошували провідних фахівців галузі. Але хотів би зазначити: не все, що пишуть стосовно мого бізнесу в інтернеті, є правдивим. Мабуть, багато людей, прочитавши це, подумають: о, аквакультура — це ж так перспективно, займатимусь! Але риба не всім дається.

Поступово ми докуповували стадо й створили замкнутий цикл виробництва. Тобто з нашої риби ми добуваємо ікру, з ікри — малька, мальок виростає в рибу, тоді знову добуваємо ікру, малька тощо.

Усю рецептуру делікатесу виробили на нашій звичайній кухні, де п’ємо каву. Зачинилися на місяць і створювали умови, подібні до харчового виробництва, «чаклували» над сіллю та ікрою.

Віднайшовши рецепти, зареєстрували торгову марку OSETR. Отримали сертифікат відповідності ДСТУ, сертифікат CITES та інші сертифікати якості, які дозволяють продукту прямо з цеху потрапляти на полиці європейських крамниць…

Паралельно відновили так званий інкубаційний цех для мальків, і з нуля побудували харчовий цех.

Загалом у компанію «ОСЕТР» інвестували 1 мільйон доларів.

Щороку врожай делікатесу збільшується майже вдвічі.

Той обсяг ікри, який ми на сьогодні виробляємо, повністю розкуповується в Україні. Водночас ми налаштовані на європейський та американський ринки. Адже там привабливіша ціна.

У 2017-му компанія вперше імпортувала продукт у США. А також підписала угоду з Німеччиною.

Нині ведуться перемовини щодо постачання чорної ікри в Угорщину, Хорватію, Австрію та Францію.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Молочник з 500 коровами отримав додатково 3 млн прибутку
11 СІЧ 08:30

Про це повідомив економіст ФАО Андрій Ярмак, пише agroday.com.ua.

«Загальна сума абсолютних коливань українського молочного індексу за рік склала 46%. Іншими словами, прибутковість галузі коливалася в 2,1 рази менше, ніж рік тому. Нічого подібного ще ніколи в історії українського молочного бізнесу не було», – зазначає Ярмак.

Професійні виробники, ефективність виробництва у яких лишилася на рівні попереднього року, порівняно з 2016 роком збільшили свої прибутки на 32,5%. Ті ж, хто підвищив ефективність, заробили іще більше. Середній ефективний виробник молока, що має 500 голів молочного стада, отримав додатково 2-3 млн грн прибутку. До слова, про збільшення доходів від продажу молока на 35% звітує холдинг «Астарта».

Попри те, що за рівнем умовної прибутковості виробництва молочники повернулися до 2014 року, ефективність суттєво підвищилася в більшості підприємств. Отже, професійність молочного скотарства зростає, сезонність цінових коливань знижується. Нині майже усі ефективні виробники розширяють виробництво, модернізують молочні ферми.

«Фіксована ціна на молоко на рік – це вже цілком можлива і не така вже віддалена перспектива», – каже Ярмак. Він прогнозує різкий ріст виробництва молока і його пропозиції в професійних господарствах у 2018 році. Окрім того – здешевлення молока від господарств і населення завдяки потенційному вилученню молока другого ґатунку з офіційної переробки.

«Це не означає, що це молоко не надійде на переробку. Насправді провідні переробники вже давно його не беруть, а ті хто брав, а також «тіньові» переробники, як брали, так і будуть брати це молоко, просто воно їм коштуватиме менше», – пояснює Андрія Ярмак.

«Переробники охоче переходять від «другого» сорту на сировину сільгосппідприємств, але не від того, що заборона на цей «товар» колись таки почне діяти, а якраз від того, що молоко населення на заводі часто виходить дорожче з урахуванням логістики, ризиків по якості й виходів з переробки, – коментує Максим Фастєєв, провідний ****ітик агентства Інфагро. – Про привабливість заготівельної ціни молока населення також свідчить збільшення обсягів поставки його на промпереробку цієї осені порівняно з минулим роком. При тому, що офіційні цифри виробництва в категорії перманентно знижуються. Виходить, що здавати на завод стало частково вигідніше, ніж нести на базар».

До негативних прогнозів можна віднести занадто повільне підвищення ефективності переробки молока в Україні і занадто слабку робота з просування експорту молочних продуктів порівняно з розвитком виробництва.

Утім, якщо вітчизняних виробників не підтримає світовий ринок, прибутки виробників молока в 2018 році, з високою імовірністю, знизяться.

«Думаю, що варто очікувати зниження УМІ на 10 процентних пунктів. Тому тим, хто хоче заробити стільки само грошей, як в цьому році, варто пошукати способів підвищення ефективності десь на 10%. Для більшості виробників, що й далі доять непристойні 4-5-6 тонн на корову за рік, це цілком до снаги», – каже Андрій Ярмак.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Для понимания



Victor Kravets
3 хв ·
Ну что, все уже успели порадоваться заморозке активов Ахметова на $820 млн.? Деолигархизация, скоро посадят скотыняку, и всякое такое. Вот только реальность, как водится, слегка сложнее.

Итак: активы заморожены кипрским судом не потому, что они ахметовские. Большая часть замороженных активов принадлежит холдингу SCM. И заморожены они потому, что Ахметов заплатил за приобретение "Укртелекома" лишь $100 млн. аванса, тогда как полная сумма сделки составляет $860 млн. Более того, в декабре 2017-го Raga Establishment Ltd. уже выиграла по спору о выплатах за "Укртелеком" в Лондонском международном арбитраже. Арбитраж обязал SCM выплатить $760 млн., а также оплатить неустойку и погасить судебные издержки.

То есть, Ахметов не выполнил взятые на себя финансовые обязательства, продавец, соответственно, подал в суд. Нормальный рабочий процесс. И судиться они будут долго и нудно - SCM уже подал апелляцию на решение кипрского суда. Дескать, в приватизации "Укртелекома" в 2011 году они не участвовали, и потому все претензии нужно предъявлять к Raga Establishment и ее конечным бенефициарам.

Так что мгновенной Перемоги™ не будет. Равно как и добрых дяденек с Запада™, которые сделают за нас всю работу, попутно засыпав ништяками. Будет долгая и тяжелая работа, в том числе и на судебном поприще. И если Ахметова в конечном счете нагнут, лично я буду рад. Потому что поставленный товар нужно оплачивать в полном объеме.
 
hochudomoy@rjpthjupbvfpbvf

Більше hochu ❄️domoy ретвітнув(ла) hochu ❄️domoy
Шахтеры без оплаты, шахты стоят - зато 29 декабря "Рамаде" на 1 этаже в банкетном зале широко гулял "Макеевуголь".
Красиво жить не запретишь!!!!! А вы сосите лапу, гвардия труда?



jed7ge.webp
 
У зоні АТО військові збили ворожий безпілотник

Четвер, 11 січня 2018, 10:21
3 0 0
Протягом новорічно-різвяного перемир’я українські підрозділи ППО збили вже другий ворожий безпілотник у зоні проведення антитерористичної операції.
Про це інформує прес-центр штабу АТО в четвер.
"10 січня близько 21.23 засобами РЕБ було виявлено безпілотний літальний апарат противника, ймовірно типу "Орлан 10". Ворожий безпілотник здійснював збір розвідувальної інформації по маршруту Горлівка – Артемове – Курдюмівка – Очеретине", – йдеться у повідомленні.
 
Было-нет?
Не лупите. Такое лучше дважды



Віка БалицькаСтежити
18 год ·
Раз на три дні можна БЕЗ ОПОДАТКУВАННЯ везти в Україну товару на одну людину на 500 євро, тобто на 16 000 грн. якщо їхати, скажімо, сімєю з трьох чоловік до Польщі - то на 48 000 грн. Раз на три дні. При цьому потрібно добу пробути в Польщі. Це згідно нового закону 6776 про внесення змін в Податковий кодекс, проти якого протестують мешканці прикордоння. Вони кажуть, що це позбавляє їх засобів для існування. І в інтервю сьогодні казали, що купують собі продукти, техніку, хімію та ін. для власного споживання. Ну ок. В тому числі і для себе купують. Але ж не усе.
У мене питання. Де кожні три дні брати 16 тисяч гривень щоб тратити їх на закупи в Польщі? Ці люди кажуть, що вони не мають де працювати, отже без роботи. Значить, вони є неофіціно найманими працівниками у когось...
Ок, ділимо 30 днів на три. Десять разів за місяць можна зїздити. Множимо на 16 000 = 160 000 грн. це на 1 людину. Множимо на 3 члени сімї. = 480 000
Вибачте, точно йдеться про виживання цих людей?
За старим законом на 16 000 можна було ввозити товару щодня... Щодня!
Ні, по-людськи я їх розумію. Ніхто не хоче втрачати заробіток. Але статус цього заробітку до 1 січня був майстерно вплетеною в існуюче законодавство контрабандою. Умовно кажучи, в Польщі стоїть фура з мясом. Якщо її ввезти в Україну, то потрібно заплатити мито. А якщо мясо розбере, умовно кажучи, 50 чоловік і кожен без оподаткування ввезе в Україну, а тут знесе це в ту ж порожню фуру - вуаля! маємо перевезену партія мяса без мита. тоєсть контрабас! усі отримують свій навар і всі щасливі. Окрім української економіки.
Думаю, за цими пікетами стоять непрості і дуже заможні люди.
 
Назад
Зверху Знизу