27.08.14 вторжение войск РФ

Взагалі ніхуя, спроба була створити незмінного лідера, це да, а об'єднати це ні.... Ще раз, я не кажу, що вони однакові, я кажу, що вони діють однаково.... Доречі ти ж не повівся, навіть на мову))) і ніхто з цієї гілки)))) саме тому ми всі об'єднались)))) скільки разів я намагався))))
 
Взагалі ніхуя, спроба була створити незмінного лідера, це да, а об'єднати це ні....
Что-то "несменяемый лидер" как-то не особо пробовал несменяться.. судя по результатам выборов. :незнаю:

Ты снова повторяешь чужие глупости вместо того, чтобы просто посмотреть на факты и включить простую логику.
 
Что-то "несменяемый лидер" как-то не особо пробовал несменяться.. судя по результатам выборов. :незнаю:

Ты снова повторяешь чужие глупости вместо того, чтобы просто посмотреть на факты и включить простую логику.
Ну да, трохи не вийшло...Які "глупости", це ти не бажаєш дивитись правді у вічі.... Я тобі в черговий раз приводжу приклад цієї гілки, всі пошуновчі великого гетьмана не спромоглись навіть в Мову, вже не кажу про Армію (тут згоден, ну його нахуй цю реформовану армію, хай довбойоби там служать на кшалт 11го, а ми будемо стебатись:D) ну Віра, то таке, хто не віруючий, а хто "віруючий")))
 
Рома продолжает надувать щеки про Украинскую армию..

несколько лет притворялся алкоголиком из ВСУ.. потом резко перестал пить.. и изменил характер постов.. продемонстрировал фотожопленную грамоту и полное непонимание основ официального поощрения в армии ..

Этакая Савченка в шортах..
 
Юрий Митрофаненко, тот еще бандеровец.
ну, вы заходите, еси чо
655aa3e053b1970ff01c0.jpg
 
Рома продолжает надувать щеки про Украинскую армию..

несколько лет притворялся алкоголиком из ВСУ.. потом резко перестал пить.. и изменил характер постов.. продемонстрировал фотожопленную грамоту и полное непонимание основ официального поощрения в армии ..

Этакая Савченка в шортах..
:)
Ну дык это очевидный громадный + к карме темы.Без куратора не оставляют.
"Скульптора" Юрия сменил "справжній військовий" Роман.
:)
 
А «Володимир НеЛохОманський» вже було? :D
 
Рубрика высокодуховнаярусскаябаба

43b08615a87a1448.jpg
 
Направление одно и тоже, но денеХ долететь нехватило :D:D

da15caa4070c19b2b8.jpg


Ниче, концертами подзаработает, надеюсь рояли в отеле найдут.
 
Какая разница? (с) :yahoo:

Теперь не прежние времена, чтобы указывать мне, на каком языке общаться! Это при всяких барыгах было принято на украинском, а при истинно народном президенте Украины- КАКАЯ РАЗНИЦА!!!
Сразу почемму-то вспоминается притча про хер в жопе и нюансы.
Сюкааа)))) бля)))))
Балік я про це)))) хто про мальдивського кричав, хай про оманського волають, але не довбойоби, які виправдовували мальдиви, хоча ситуації різні були... Зараз "мир"....
Доречі, ти ж засуджував петю на Мальдивах?))))

Який в пізду "мір"? Ніхуя не змінилось. І ніякий з двох довбойобів, ні хуйло ні сцикло не в силі змінити цю ситуацію на краще. Бо вона давно вийшла з під контролю.
 
Сразу почемму-то вспоминается притча про хер в жопе и нюансы.


Який в пізду "мір"? Ніхуя не змінилось. І ніякий з двох довбойобів, ні хуйло ні сцикло не в силі змінити цю ситуацію на краще. Бо вона давно вийшла з під контролю.

Тому і взяв слово мир у лапки)))
 
Який в пізду "мір"? Ніхуя не змінилось. І ніякий з двох довбойобів, ні хуйло ні сцикло не в силі змінити цю ситуацію на краще. Бо вона давно вийшла з під контролю.
Ну почему же ?
Хуйлу достаточно перекрыть кордон, закрыть военторг, забрать своих шавок и пузырь схлопнется аж бегом. Да, чуток обосрётся перед своим стадом, но то таке, сливные бачки быстро разрулят.
 
Всіх зі Святом!Радуйся земле син божий народився!

 
Направление одно и тоже, но денеХ долететь нехватило :D:D

da15caa4070c19b2b8.jpg


Ниче, концертами подзаработает, надеюсь рояли в отеле найдут.


СЕНСАЦИЯ!!!!! Зеленского прибило граблями Порошенко! Тело продолжает отдых.

 
Взагалі ніхуя, спроба була створити незмінного лідера, це да, а об'єднати це ні.... Ще раз, я не кажу, що вони однакові, я кажу, що вони діють однаково.... Доречі ти ж не повівся, навіть на мову))) і ніхто з цієї гілки)))) саме тому ми всі об'єднались)))) скільки разів я намагався))))
Роман, ти справді придурок? Чи таким хочеш представлятись?
 
всем доброго утра!
Христос народився!
 
Назад
Зверху Знизу