Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

27.08.14 вторжение войск РФ

🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179541
Скандальне турне Трампа

38a6663b8291382eed60d0187e47cb72.jpg


Автор: Майкл Бініон

Які результати для світової політики матимуть нещодавні візити американського президента

Важко згадати американського президента, що так стривожив союзників своїм візитом до Європи, як нині Дональд Трамп. Не встиг його літак приземлитися в Брюсселі напередодні першої зустрічі в межах саміту НАТО, як він уже критикував європейських членів Альянсу. За його словами, вони недостатньо витрачаються на оборону, покладаються на американців, які їх захистять. Це «дармоїди, що ухиляються від обов’язків». США не спонсоруватиме без кінця їхню оборону. НАТО, вважає Трамп, відживає себе і втрачає вагу.


Спершу він накинувся на Німеччину. Особливо критикував газопровід «Північний потік», що будується по дну Балтійського моря між Росією та ФРН. Остання, за словами американського лідера, стане заручницею росіян, бо ж повністю залежатиме від енергоресурсів із РФ. Очевидно, він не мав наміру налагоджувати відносини з канцлеркою Німеччини Анґелою Меркель. Вона йому не подобається, адже негативно відгукувалася про його Адміністрацію та політику. Почуття в них взаємні, тому Меркель поквапилася заперечити наявність політичного тиску з боку росіян. За її словами, газопровід — суто комерційна угода.

Трампові нападки не зупинило застереження чинного президента ЄС Дональда Туска, який закликав не розпалювати сварок із союзниками американців. На думку останнього, США потрібні друзі, особливо сьогодні, коли в них їх небагато. Глава Європейської ради натякав на нещодавні суперечки між ЄС і Вашингтоном: вихід Америки з Паризької кліматичної угоди та ядерної угоди з Іраном, односторонні дії Трампа з перенесення посольства США в Ізраїлі до Єрусалима, нещодавні підвищення тарифів на імпорт європейської сталі й алюмінію, а також погроза глави Білого дому влаштувати повномасштабну торговельну війну. Наразі в цій торговельній суперечці ескалація з огляду на контрзаходи ЄС і Трампову обіцянку запровадити нові тарифи на багато товарів, що експортуються з Європи до Америки.


Нападки на Німеччину — підступний хід президента США. До будівництва газопроводу в Європі ставляться неоднозначно. Багато країн у Східній Європі, зокрема Україна, побоюються втратити прибутки від транзиту газу їхніми територіями й гадають, що будівництво націлене на розбрат між Німеччиною — країною з найсильнішою в ЄС економікою — та Східною Європою. Раніше американці вже виступали проти будівництва російських газогонів: президент Рональд Рейґан намагався заблокувати спорудження першого радянського газопроводу до Європи, погрожуючи санкціями проти будь-якої європейської компанії, що візьме участь у проекті. Це призвело до однієї з кількох серйозних конфронтацій між ним і тодішньою прем’єркою Великої Британії Марґарет Тетчер.


Тож дводенний саміт НАТО розпочався недобре. Європейці хвилювалися, що Трамп повідомить про скорочення американської фінансової підтримки або про припинення спільних військових навчань із Європою. Натомість він несподівано для всіх заявив, що всі члени Альянсу мають підвищити бюджети на оборону до 4% ВВП. Чотири роки тому на саміті НАТО у Вельсі країни-члени домовилися про підвищення до 2%. Наразі лише кілька держав, зокрема Велика Британія, витрачають таку частку свого ВВП на оборону, проте витрати швидко зростають — приблизно на 3% щороку. Великим країнам, як-от Німеччина, Італія та Франція, знадобиться ще кілька років, щоб довести бюджети на оборону до рівня 2% ВВП. Вимагати від них нині 4%, тобто більше, ніж витрачають самі американці, — дуже провокаційний крок.

Трамп має кілька підстав напосідатися на європейських союзників. По-перше, хоче показати своєму електорату, як завзято виконує обіцянки щодо політики «Америка понад усе». По-друге, мститься за те, що Європа постійно критикує його політику. Це лідера США дуже сердить. По-третє, і найважливіше, він намагався випередити своїх союзників по Альянсу, які неодмінно дорікатимуть його за зустріч із президентом Росії Владіміром Путіним, призначену в Гельсінкі лише за кілька днів після саміту НАТО. Європейці знають, що російський президент передусім прагне послабити Альянс. Мало хто вважає Трампа аж таким наївним, щоб за намовлянням Путіна відмовитися від навчань НАТО, урізати бюджет на оборону чи ще якось зашкодити Альянсу. Однак багато хто побоюється, що володар Кремля схилить його до скептичного ставлення до НАТО й переконає США зосередитися на інших напрямах.


Цілком імовірно (і деякі країни, особливо Україна, тривожаться щодо цього), Трамп прагне домовитися з Путіним про «велику угоду». Йдеться про повернення до плану, який обговорюється вже рік: Росія зробить усе можливе, щоб вивести іранські війська, розташовані в Сирії, і допоможе тиснути на Тегеран стосовно ядерної програми, а Трамп натомість не вимагатиме повернути Крим Україні та скасує деякі санкції США проти росіян. За цей план уболівають Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати та Ізраїль — країни, що підтримують тісні відносини з американським президентом і поділяють його настороженість щодо Ірану. «Велика угода» приваблює і Трампа, і Путіна, адже допоможе зрушити з мертвої точки в багатьох питаннях. Та це стане прокляттям для України й країн Східної Європи, бо таким чином буде виправдано окупацію Криму росіянами.
Одразу після саміту в Брюсселі Трамп подався на довгоочікуваний візит до Великої Британії, який тривалий час відкладався. Та в цій країні він викликав ще більше збентеження. Візит збігся із серйозною політичною кризою у Великій Британії. Уряд Терези Мей ніяк не переконає Кабінет Міністрів і Консервативну партію підтримати свіжі пропозиції щодо Brexit — набагато м’якіші, ніж вимоги, про які йшлося в більшості кампаній за цей процес. Фактично йдеться про економічну прив’язку Великої Британії до Митного союзу та єдиного ринку, а також про інші зв’язки з Брюсселем.

Прихильники виходу з ЄС обурилися новим планом, тож Девід Девіс, міністр, що відповідав за переговори з ЄС, і міністр закордонних справ Боріс Джонсон подали у відставку. Тереза Мей намагається уникнути подальшого розбрату, проте є велика загроза, що її компромісні пропозиції парламент таки не підтримає, і тоді Велика Британія полишить ЄС у березні без жодної угоди.


Прибувши до Великої Британії, президент США сказав, що пропозиції Терези Мей про Brexit нічого не дадуть і не сприятимуть підписанню двосторонньої торговельної угоди між його країною та Британією. Прем’єрці лишалося тільки робити недолугі спроби залагодити суперечки, а Трамп ще й відмовився від своїх слів, назвавши колишні заяви (які були записані) фейковими новинами. За таких обставин серйозних політичних переговорів із британцями не вийшло. Натомість глава Білого дому зробив те, що йому найбільше кортіло: почаював із королевою у Віндзорському палаці. І тепер має фотографії, якими можна хизуватися вдома.


Потім Трамп полетів до Гельсінкі на найсуперечливішу зустріч за всю європейську подорож — з Путіним. Союзники американців змучені після цього візиту й тепер геть розгублені, бо не знають, як далі взаємодіяти з лідером США. Під обурені звинувачення в державній зраді президент Дональд Трамп у понеділок вилетів назад до Америки. Він здивував і розсердив високопоставлених республіканців і представників власної Адміністрації, бо не засудив президента Росії за втручання у вибори в США, у яких той підозрюється. Попри інформацію американських спецслужб, Трамп заявив, що, на його думку, Кремль не мав підстав втручатися у вибори. «Путін украй переконливо й твердо заперечив сьогодні такі закиди», — повідомив він на прес-конференції. А також сказав, що відносини США з РФ змінилися після «високопродуктивного діалогу» між двома лідерами. Вони домовилися співпрацювати, щоб припинити громадянську війну в Сирії, у якій підтримують супротивні сторони. Однак про «велику угоду» з Путіним щодо України та Близького Сходу не йшлося. Немає також інформації про те, чи обговорювалося скасування американських санкцій, запроваджених проти Росії через анексію Криму та участь у бойових діях на Сході України.


Критики Трампа в США питають, що взагалі принесла одноденна зустріч. Жодних документів не підписано. Немає свідчень про відчутний прогрес у таких питаннях, як контроль над озброєннями, проблеми на Близькому Сході, та й у будь-яких інших, що спричиняють суперечки між Росією та Заходом. Натомість Трамп завзято вигороджував Путіна, відкидаючи звинувачення у втручанні в президентські вибори 2016-го. Він звалює провину на демократів, передвиборчу кампанію Гілларі Клінтон та діяльність Адміністрації Барака Обами, які довели американсько-російські відносини до такого стану.

У Вашингтоні це викликало хвилю обурення. «Жоден інший президент США не принижувався так перед тираном», — сказав Джон Маккейн, сенатор-республіканець і колишній кандидат у президенти. Пол Раян, теж республіканець і спікер Палати представників США, сказав: «Президент має враховувати, що Росія нам не союзниця».


Трампова поведінка спантеличила й багатьох європейських союзників Америки. Їх обурило, що президент назвав Європейський Союз ворогом напередодні зустрічі з Путіним. Зате європейці зітхнули з полегшенням, коли він не сказав нічого такого, що послабило б НАТО, і більше не висловлював критики на саміті Альянсу в Брюсселі.


На думку союзників США, сам факт зустрічі в Гельсінкі та її тривалість (переговори велися набагато довше, ніж заплановані 90 хв.) завжди лишатимуться перемогою Путіна. Тоді як країни Заходу звинувачують російського лідера у втручанні в їхні вибори, дестабілізації на Сході України та отруєнні британських громадян нервово-паралітичними речовинами, Трамп завзято потискає йому руку. І росіяни не можуть не сприймати це як досягнення: Путін показав, що їхня країна не в ізоляції.


Спершу зустріч двох лідерів видавалася напруженою. Пізніше, на спільній прес-конференції, Трамп і Путін були розслабленішими, хоч останній говорив мало й відмагався, коли його спитали, чи має Росія компромат на президента США. Зі свого боку, лідер Америки як міг відкидав будь-яку критику на адресу РФ і її лідера.


Тепер удома Трампові доведеться якось переконати скептично налаштованих республіканців та обурених демократів, що зустрічі в Європі були успішними. На думку багатьох людей, відносини США із союзниками стали гіршими, ніж були до цього турне, а тимчасом нічого значущого європейська подорож не дала.

Матеріал друкованого видання № 29 (557) від 19 липня

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179542
пилят последние бабки из общака :D "диды" Великой Отечественной закончились, теперь взялись за Первую мировую...

Минобороны потратит 700 млн руб. на сайт об участниках Первой мировой войны
Минобороны РФ разместило тендер на наполнение и развитие интернет-портала, посвященного участникам и истории Первой мировой войны.

Как пишет "Интерфакс", на наполнении развитие сайта "Памяти героев Великой войны 1914-1918 гг" выделено 700,16 млн рублей. Работы должны быть завершены до 30 ноября 2018 года.

Сайт содержит в себе базу данных погибших и награжденных участников Первой Мировой. Кроме этого, на портале собрана информация о мемориалах и воинских захоронениях, архивные документы и исторические сведения о конфликте: мультимедийные материалы, хронология событий и справочный материал о событиях того времени.

В марте прошлого года министерство разместило несколько тендеров на наполнение и оптимизацию онлайн баз данных "Память народа", "Подвиг народа" и "Мемориал". Всего необходимо было обработать более 56 миллионов документов о потерях, ранениях и наградах участников Великой отечественной войны. На эти цели было выделено 1,26 млрд рублей.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179543
Філософія «святих» меншин

Автор: Ігор Лосєв

Як боротьба за ексклюзивні права дискредитує ідею рівності

Суспільство незрідка живе сформованими протягом певного часу стереотипами й забобонами, що сприймаються громадською свідомістю та керівними структурами як неспростовна істина. Часто ці стереотипи формуються природним шляхом, а інколи бувають штучно нав’язані. Далеко не завжди соціум та інтелектуали раціонально усвідомлюють природу таких стереотипів, що мають велику організуючу силу й поступово набувають значного потенціалу примусовості.


Альфа й омега сучасного західного демократичного дискурсу — це особливий статус і права різноманітних (соціальних, етнічних, релігійних, сексуальних, расових тощо) меншин. На відміну від класичної схеми демократії, — влада народу, себто більшості, — тепер в основі визнання чи невизнання того або іншого суспільства демократичним є меншини, їхнє благополуччя, вплив на країну. Хоча насправді не так уже рідко йдеться про забаганки лідерів цих груп, такої собі меншинної номенклатури, що від імені цих спільнот виступає, звично розглядаючи їх як свою власність, як «постамент» своєї бурхливої діяльності.

Формування нинішньої «меншинної» філософії почалося доволі давно й має власне історичне коріння. Ще в середні віки в певних верствах побутувала ідея, запозичена з Біблії, про те, що радше верблюд пролізе крізь вушко голки, ніж багатий потрапить до раю. Тоді у свідомості багатьох адептів християнства саме незаможні маси розглядалися як духовний вищий прошарок, як «сіль землі», на відміну від розбещеної верхівки. У той період вельми привабливим для широкого загалу й для численних релігійних дисидентів був ідеал «євангельської бідності».
Реформація реабілітувала чесно зароблене багатство й поставила підприємця в моральному сенсі вище за бідного неробу, жебрака й «клієнтів», як у Древньому Римі називали всіляких утриманців. У ті часи заможність справді асоціювалася з меншістю, а бідність із більшістю.
Уже в добу поширення марксистської ідеології Західною Європою, а над усе після завоювання марксистами (реальними, звичайно, а не кабінетно-ідеальними) абсолютної політичної влади в Російській імперії, серед європейських ліберальних і лівих кіл популяризувалася ідея (більш чи менш вербалізована й раціоналізована) про те, що саме незаможна більшість є носієм моральних чеснот, а освічена й заможна меншість — зосередження хиб і розпусти. Життя постійно спростовувало ці штучні схеми, виявилося, що у сфері моралі бінарна опозиція «більшість — меншість» працює погано. Цікаво, що, як кажуть дослідники кораблетрощі «Титаніка», найшляхетніше під час трагедії поводилися пасажири першого класу, а найжорстокіші сцени особистого порятунку будь-якою ціною розігрувалися саме поміж простих людей.

Проте приблизно з кінця 60-х — початку 80-х років ХХ століття повільно, але неухильно заможність, освіченість і соціальна відповідальність стають завоюванням уже не обраної меншості, а більшості населення розвинених країн Заходу. І тут маркери (у середовищі лібералів і лівих інтелектуалів передовсім) змінюються.

Тепер уже маргінальні меншини стають носіями соціальної «святості», а благополучна більшість, основа існування суспільства, розглядається (за умовчанням) як від початку гріховна супроти соціальних маргіналів і завжди за визначенням винна перед ними. Саме її коштом мають розв’язуватися будь-які проблеми меншин. Той факт, що меншини також далеко не ідеал і не взірець, якось не брався до уваги й боротьба за їхні права на практиці перетворювалася на забезпечення їм привілейованого статусу. У реальному світі не можна заперечити те, що існують доволі агресивні меншини, які вважають своїм правом атаки на права та інтереси більшості. На жаль, практично під забороною перебуває питання про захист більшості від меншинної агресії. Наприклад, у Франції місцеві вегетаріанці — вегани — нападають на м’ясні крамниці й ресторани, вчиняють погроми. За рік розтрощили 15 таких крамниць, протестуючи проти вживання м’яса. Федерація м’ясників Франції звернулася до уряду країни з вимогою захистити їх від цього терору.


За даними соціологічних досліджень 2016 року, вегани становлять 3% населення Франції, проте ця меншина намагається силоміць, не переконанням, не агітацією, а насильством нав’язати свою позицію 97% відсоткам французів, змусивши їх відмовитися від традиційної національної кухні. Є меншини, які вважають своїм «святим» правом крадіжки, пограбування, шахрайство, соціальний паразитизм тощо. Є меншини, які вважають своїм етнічним звичаєм дикі бузувірські ритуали, наприклад жіноче обрізання (у середовищі деяких мігрантських громад Європи)… А в громадах вихідців із Туреччини досі практикується так зване «вбивство честі», геть несумісне з цивілізованим правом. Це коли неповнолітньому підліткові доручають убити родичку за її «неправильну» поведінку, що ганьбить родину. Неповнолітній за такий злочин за гуманними європейськими законами матиме мінімальне покарання. Це той випадок, коли демократична європейська більшість, спираючись на Конституцію, без жодних ліберальних комплексів повинна жорстко нав’язувати меншинам, які живуть у Європі, таки ж європейські норми поведінки.
Чомусь вважається, що в захисті більшості немає жодної потреби, бо, мовляв, вона захищає себе вже тим, що є більшістю.

Хіба це завжди так? Якщо згадати історію колоніальних імперій, то в колоніях саме етнічна меншина колонізаторів була гнобителькою етнічної більшості корінних колонізованих народів, що незрідка не могла захистити себе від колонізаторів.

На вітчизняних теренах за всіх колоніальних режимів українці становили більшість людності, але це не допомогло захиститися. Навіть нині, незважаючи на незалежний статус держави, українці в багатьох регіонах своєї країни залишаються жертвами мовно-культурної дискримінації. Оскільки деякі колонізаторські меншини, які збереглися з радянських часів і досі орієнтуються на Кремль, сконцентрувавши у своїх руках гроші, владу й вплив, контролюють інформаційний, культурний і мовний простори України, нав’язуючи мову, культуру й інформацію «русского мира». У постколоніальній Україні доводиться захищати дискриміновану етнічну більшість від упривілейованих етнічних меншин, переваги яких були засновані ще за часів Російської імперії та Радянського Союзу. Тому самими цими меншинами сприймаються як природні та вічні. Історично довгий час влада меншості над більшістю вважалася несправедливістю. Проте тепер у багатьох західних країнах диктат меншин не сприймається як аномалія, як відхилення від норми. До речі, кримінальні злочинці — це також, на щастя для суспільства, не більшість, а меншини. Себто зводити всю складність і різноманітність функціонування суспільства до вбогої дихотомії «більшість — меншість» неправильно.


Увагу правозахисників не привертає та обставина, що на практиці часто йдеться не про боротьбу за рівні права тих чи інших меншин, а про лобіювання якихось ексклюзивних меншинних прав через обмеження прав і можливостей решти суспільства. Себто йдеться фактично про привілеї, а це навряд чи сумісно з рівністю.

А вже зовсім «єретичним» вважають різноманітні правозахисники, коли їхні опоненти порушують питання про захист більшості від якихось агресивних виявів меншин. Здебільшого це викликає істерику ліволіберальної громадськості, яка вирізняється феноменальними виявами соціального дальтонізму, здатного в будь-якому громадському чи етнічному конфлікті бачити лише одну сторону й одного винуватця… Тоді представники меншин є для них виключно жертвами, що потребують захисту й підтримки, а інші учасники конфлікту — апріорі винними й мають виправдовуватися та посипати свої голови попелом.


То чи не наближаються деякі суспільства до ситуації, коли класична формула «влада народу» (демократія) має поступитися своїм місцем новому поняттю, що містить у собі таке визначення, як «влада меншин»?
Нехай неформальна, нехай тіньова, нехай лише фактична, а не юридична, але влада? Звісно, це призведе до «коперніканського перевороту» в усіх соціально-політичних уявленнях європейців такими, якими вони склалися, починаючи з древніх Афін, із Демосфена й Перикла. Тільки чи буде то різновидом (дуже особливим) демократії чи все ж таки диктатури? Модерної, специфічної, нечуваної та небаченої раніше, але все ж таки диктатури?

У будь-якому разі реальна проблема співвідношення прав більшості (а досі легітимність влади в західних суспільствах чомусь (!) визначається більшістю) й меншин потребує широкої, чесної та щирої дискусії.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179544
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179545
У вас в ОРДЛО ручное управление. Кукурузу возит близкий к кураторам чел - у него одни "правила".
Персики - не близкий. У него другие "правила".
В этом вся суть.
Верно, но они устаканились какие уж есть.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179546
Ты лучше Викторович скажи, что там народ думает о новом "референдуме", который кремлядь задумала?
Та погоди, какой там референдум? Они пока не разобрались Трамп-чмо или Трамп-наш? Это головоломка похлеще любых референдумов :) На самом деле, я не слышал, чтобы это обсуждали. Думаю - даже слыхом не слыхала половина. По ОРТ не говорили же?
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179547
пилят последние бабки из общака :D "диды" Великой Отечественной закончились, теперь взялись за Первую мировую...

Минобороны потратит 700 млн руб. на сайт об участниках Первой мировой войны
Минобороны РФ разместило тендер на наполнение и развитие интернет-портала, посвященного участникам и истории Первой мировой войны.

Как пишет "Интерфакс", на наполнении развитие сайта "Памяти героев Великой войны 1914-1918 гг" выделено 700,16 млн рублей. Работы должны быть завершены до 30 ноября 2018 года.

Сайт содержит в себе базу данных погибших и награжденных участников Первой Мировой. Кроме этого, на портале собрана информация о мемориалах и воинских захоронениях, архивные документы и исторические сведения о конфликте: мультимедийные материалы, хронология событий и справочный материал о событиях того времени.

В марте прошлого года министерство разместило несколько тендеров на наполнение и оптимизацию онлайн баз данных "Память народа", "Подвиг народа" и "Мемориал". Всего необходимо было обработать более 56 миллионов документов о потерях, ранениях и наградах участников Великой отечественной войны. На эти цели было выделено 1,26 млрд рублей.

Ну с этим сайтом, допусти, все понятно.Поскольку в Первую Мировую войну для награждения нижних чинов существовали всего две номерные награды (Георгиевский крест и Георгиевская медаль"За храбрость) правда, каждая награда в 4 степенях, то с этм проще. Тем более, что ленинградский коллекционер Патрикеев несколько лет провел в архивах и создал Георгиевскую базу, где написаны фамилии и содержание подвига всех награжденных, и эта база была сначала издана на бумаге, а теперь гуляет по рукам и в электронном виде, то взяв за основу работу ( тяжелую, муторную) Патрикеева и развешав по веткам аксельбанты, козломордые легко построят сайт. Офицеров награждалось мало, по ним информация есть практически полная. Надеюсь, что хоть рудиментные зачатки совести у них есть, и Патрикееву какую то копеечку они заплатят.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179548

 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179549
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179550
То сазан сам в плен сдался ;)

Вынужден признать, что когда я поймал сазана на 13.5 кГ, выражение лица у меня было намного более идиотское.:D Правда, я был молодой, эмоциональный.:іржач:
А поймать дикого днепровского сазана, который свечи на полтора метра делает, это совсем другие ощущения, чем тащить перекормленного, больше похожего на мешок с комбикормом чем на рыбу ставкового коропа. У него и гипертония, и задышка и брюхо как у меня! А дикий - он как торпеда!
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179551
Та погоди, какой там референдум? Они пока не разобрались Трамп-чмо или Трамп-наш? Это головоломка похлеще любых референдумов :) На самом деле, я не слышал, чтобы это обсуждали. Думаю - даже слыхом не слыхала половина. По ОРТ не говорили же?

очевидно экспромт советников хуйла. Но раз не разжевуют по зомбоящику, то сольют в унитаз.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179552
очевидно экспромт
Я думаю, то была попытка отыграть взад. Откатиться на позиции лета 2014г и начать снова оттуда. Тогда вариант обмена Крыма на Донбасс мог быть. Ну, - а вдруг? Но не сейчас. Мир немного изменился и роль РФ в нём - тоже. Это как пытаться искать "мировое соглашение" после суда в Стокгольме.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179553
На российских каналах предлагает ограничить показ (американских) западных фильмов. В первую очередь, речь идет о зарубежных блокбастерах таких как "Аватар".Законопроект может быть внесен в Госдуму РФ после осенних выборов и принят сразу же в осеннюю сессию.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179554
Широкая практика, это когда не заключают трудовой договор

Да мутно у нас пока оно всё. Не имеешь права законно оформить на работу, если то не через биржу. (или то нас тут не местах дурят?) Я проживаю в сельской местности. Соответственный и вид деятельности. Зимой у нас типа спячки. Самому не понятно чем заняться. Пару месяцев хлопчына под забором нет , нет и появляется. Типа возьмите на работу. Весной взяли. На язык, клэпаный. А как до работы не понятно. Но тем не менее, работает, гайки крутит. Я ему, типа, да ты ж почти спец, пойдёшь со мной на комбайн на уборку. А он говорит, шо не, не пойду , бо у меня на пыль алегрия. Так ты ж на току, зерно лопатой горнуть тогда будешь. А он мне: "та то ерунда, тут на месте ,я в аптеку сбегаю, таблеток прикуплю, если шо."
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179555
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179556
Судя по сообщениям, госгорпромнадзор уже таки отрефармировался в держпрацю и таки начал работать.
))) да оно и раньше у нас работало. Только ловили меня ( как мелкого предпринимателя)на мелочах шоб было чем за проделанную работу отчитаться. Дело , для порядку, даже до судов доходило. В итоге, кроме волокиты и возбуждения нервенного состояния оно ни чем не кончалось. А если по сути. То по современному законодательству, если хочешь всё по белому( т.е по закону), то чем белее хочешь - тем больше можешь при проверке иметь проблем.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179557
То по современному законодательству, если хочешь всё по белому( т.е по закону), то чем белее хочешь - тем больше можешь при проверке иметь проблем.
Вот тут можно в двух словах раскрыть мысль? Что было и как стало? А то я как-то уж совсем выпал из этого инфопространства. Знаю только, что за ненанятого работника штрафы большие.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179558
Вот тут можно в двух словах раскрыть мысль?
Викторович. Штрафы за неоформленных рабочих ,стали ещё больше. По бухгалтерии, надо вовремя начислять выплачивать обязательно аванс с перечислением всех налогов, вовремя зарплату, аванс не может быть меньше чем пол зар платы за месяц( это мне недавно бухгалтер объясняла) , на что я спросил типа, так у нас хлопцы когда в поле работы нет, то типа на ставке, а когда есть - то на сдельщине, не может быть аванс половину зарплаты за месяц( если это не от оклада), а кого волнует? В селе работа больше сезонная. Бывает, что хотя бы на пол дня его работой обеспечить надо, чтобы как то удержать его на месте, но налоги в пенсионный ты обязан платить как за полный день. Да много дуристики даже в том , что начислить тот же аванс и зарплату надо по календарю так и не иначе( я толком это объяснять не буду, то больше бухгалтера работа) иначе претензии штрафы и т.п.
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179559
Это я понимаю. Аванс ещё до войны появился. Мы тогда, чтобы 2 раза не вставать, стали платить (показывать по налоговой) всю зп в виде аванса. Я имею ввиду - что сейчас с инспекциями по труду? Раньше только налоговая могла прийти и посчитать по головам работников. Но до этого не доходило - заканчивалось то выпиской журнала, то небольшим плановым штрафом, то ещё какой-то мелочью. Сейчас, как я понимаю, всё изменилось?
 
  • 🟢 18:06 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #179560
Пишут, шо в Овальном Кабинете был кипишь. Где наши "англичане"-переводчики?
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу