27.08.14 вторжение войск РФ

:yahoo:

МОК пожизненно дисквалифицировал еще пятерых российских спортсменов/
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Згідно з документом, Вільнюс може передати Києву понад 7 тис. автоматів Калашникова, близько 2 млн патронів, понад 80 кулеметів, протитанкову зброю та іншу військову техніку.

В Украине на складах автоматов, ну что бы так без фанатизма, со всеми потерями 14-15-х годов, ну миллион еще, это точно.
 
Ось диви, зараз беруть хабарі приблизно 30% особового складу і кількість таких буде збільшуватися, бо за це не карають.
А для чого туди іти шоб хабарі брати чи служити Країні, яка скривавлена ворогом?
 
Согласен. Хотя напирают на буржуйские исследования, доказывающие шо при ДТП на 50-ти гибнет в два раза меньше пешеходов.

таки да... законы физики пока никто не отменял... снижение скорости с 60 до 50 автоматически снижает энергию удара при столкновении почти в 1.5 раза, т.е. тело человека имеет все шансы пострадать меньше в 1.5 и более раз
 
Збройні Сили України - Українські Воїни - АТО
12 мин. ·
"Житомирський бронетанковий завод" "Укроборонпрому" завершив всі заводські випробування БМП-1УМД

ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершив повний цикл заводських випробувань БМП-1УМД. Бойова машина, яка є глибокою модернізацією БМП-1, оснащена сучасним бойовим модулем, цифровою системою управління вогнем, німецьким двигуном Deutz та іншим передовим обладнанням.
https://www.facebook.com/voin.ato/?...iBmC72io0DJoluOfGyCb_E0IRpbCS4gg3-eiThMJfHcrM

Видео: ...а видео то не вставляется. Я думаю, почему у Паука так много в постах пустых мест! Или это только у меня?
 
hd6cgc.jpg
 
Кинологам со служебными собаками сегодня пришлось проверять Черемушкинский и Зюзинский суды после анонимных звонков о заложенных бомбах. Были также эвакуированы около тысячи посетителей торгового центра «Охотный ряд» и более 700 человек из Центрального детского магазина на Лубянке. Специалисты обследовали и находящийся неподалеку Сретенский храм, рядом с которым проходила конференция с участием патриарха Кирилла. Все сообщения о бомбах оказались ложными. Анонимные звонки были зафиксированы сегодня не только в Москве. В Пскове был прерван концерт Стаса Михайлова. Сотни зрителей ждали на улице, пока в зале местной филармонии полицейские искали возможную взрывчатку.
 

этот идиот явно понятия не имеет о шахматах... если ты уже тайком вовсю поставляешь оружие и при этом не можешь добиться никакого успеха, то когда твой противник начнет получать еще и военную помощь, то каким образом ты его собираешся победить?:D пришлешь в Дыру свои МиГи и Су? ответный ход - у ВСУ появляются "Рапторы" и "Стелсы" :D засылаешь в Дыру "Искандеры" - в ответ идет 2-3 электромагнитных удара, и вся россия (страна-террорист) погружается в каменный век... стратег, хуле!:іржач:
 
таки да... законы физики пока никто не отменял... снижение скорости с 60 до 50 автоматически снижает энергию удара при столкновении почти в 1.5 раза, т.е. тело человека имеет все шансы пострадать меньше в 1.5 и более раз

Е, не забувайте таку херню шо всі їдуть,де 60,70-80,а де 50,60-70.
В нас радари з камерами настроєні +- 10км,но по останнім відомостям сказали шо будуть перестроєні на +-2км.А так чи ні ніхто не знає, а ті шо вже знають мовчать.
 
А для чого туди іти шоб хабарі брати чи служити Країні, яка скривавлена ворогом?

От саме тому ті, хто не хоче брати хабарі- звільняються, самотужки систему здолати важко. Дуже. А хабарі , на превеликий жаль, у нас на генетичному рівні. Мужики на роботі обурювались, що поліція - такі ж пі*ри , як і міліція, за незначні порушення ПДР беруть 50 грн. І ні одна ж гнида не сказала:" А я хабар не давав, а заплатив штраф".
 
От саме тому ті, хто не хоче брати хабарі- звільняються, самотужки систему здолати важко. Дуже. А хабарі , на превеликий жаль, у нас на генетичному рівні. Мужики на роботі обурювались, що поліція - такі ж пі*ри , як і міліція, за незначні порушення ПДР беруть 50 грн. І ні одна ж гнида не сказала:" А я хабар не давав, а заплатив штраф".

А чому даєте,ви самі себе ганьбите.А чому звільняються шо десь більше платять.
 
Вот не помню, кто у нас тут по три кило сала в неделю поедает?:D

c4efde.jpg


---------------------------------------

Путін грає зі США в «дипломатію Кабукі» стосовно України - WP
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
#перемога

Японія з нового року спрощує візовий режим для українців.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
І ще на рахунок поліцаїв,в Литві поліцаю хабара не дасиш бо камери +звукозапись і ше саме головне,коли він тебе зловить на дачі хабара екіпажу премія,скільки не знаю.
 
А для чого туди іти шоб хабарі брати чи служити Країні, яка скривавлена ворогом?
Служити можна і в ЗСУ(я туди зібрався), алє поглинання поліції міліцією мене не влаштовує, бути там білою вороною? ИМХО, ще рік чи трохи більше і патрульна буде копією ГАЇ та ППС.
 
Назад
Зверху Знизу