27.08.14 вторжение войск РФ

Информирование)))
Пришлют, пойду, никогда не прятался
но:
1. почему не отвечаете на другие вопросы
2. странно что персонально меня уведомили
3.остальные нах не нужны? Обращение то персональное
 
Там, где есть ты - больше никто не нужен!
 
И немноно таки новостей:
 
“Поки що не томос”. Представники Константинополя привезли Порошенку послання.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

========================

Карнавал мракобісся пройшов вулицями столиці.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



 
Не плачь, мой мальчик, у тебя голова круглая! Какую я примочку сегодня у китайцев купил! Не знаю, зачем она мне, меня еще покойный отец научил разным узлам, но сильно захотелось!
 
Ого! А ОЛЬХистам и ГРОМистам свои орудия возмездия будут выдавать?
 
Тут нашёл старое видео (2015г с Притулой у Маши Ефросининой). На досуге можно посмотреть с 18:30. Там о волонтёрстве, мотивации и любви к Украине. Ответы на многие вопросы за 10 минут.

 
https://www.facebook.com/

Andriy Tsaplienko
25 липня о 21:12 ·
І нібито помітно неозброєним оком, що фейк. І вже розібрали цей примітивний ролик по кадрах. А, тим часом, відео, розміщене на якомусь YouTube-каналі "Павло Пабло" набирає переглядів. І обговорень. На відео нібито "спецпідрозділ СБУ" роззброює добровольців. Кілька слів про авторство цього "екшену".



Кулі свистять. Бійці ховаються за БТР. Не ховається тільки відчайдушний оператор. До речі, відео "перестрілки" зліпили з двох дублів. Бо в першому оператор знімає спокійно, як "паркетний" сюжет. І це викликає запитання. Михаил Кузнецов помітив це, зауваживши, що український прапор на БТРі то з'являється, то зникає. Мабуть, режисерів хтось в ході зйомки попередив, що під час штурмових дій прапор на техніку не вішають. Прес-секретар Служби Безпеки Гітлянська Олена, як то кажуть, "на пальцях" показала невідповідність уніформи людей в кадрі та уніформи справжніх бійців "Альфи". Мене особисто насмішили жовті стрічки на обидвох рукавах, які я з кінця 2015-го не бачу на фронті. Волонтери Кузьма Тутов та Roman Burko переконливо вказали на замазані нашвидкуруч фарбою тактичні позначки та номери на бронетехніці. Ну, й удар коліном... Без коментарів.

Але спробую висловити припущення, хто ж той режисер, який заслуговує на "Оскар". На початку цього року контррозвідка СБУ затримала досить привабливу молоду даму на ім'я Еліна Борозенна. Її "прийняли" в Херсоні, а їхала вона з Криму, аби зробити... український паспорт. Бо безвізовий. Про її творчість нагадує YouTube-канал "ТСН".



Еліна була співробітницею спеціального підрозділу "МГБ ДНР", який займався, зокрема, зйомкою пропагандистських фейків. Баришня була й актрисою, і автором сценарієв. А от режисером був її чоловік. Тепер вже колишній. Іван Борозенний.

У Івана тепер майже все колишне. Колишній офіцер МВС України. Колишній слідчий. Навіть ім'я "Іван" в нього колишнє. Тепер він називає себе Даліант Максимус. Справжне в нього лише зрадницьке сьогодення. Іван-Даліант агент ФСБ "на зарплаті". Автор сумнозвісних відеофейків про бойовиків ІДІЛ в лавах "Азова". Про те, що за пожежами в Росії в 2017 році стоять українськи "екстремісти". Про те, що українці паплюжать Коран та священні символи мусульман. Про криваві ритуали українських добровольців. Більшість цих "фільмів" знято на "кіностудії ФСБ/МГБ", на яку Борозенний з компанією перетворили донецький арт-центр "Ізоляція". Про це можна прочитати в статті на веб-сайті "BBC".

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Перший свій фейк Іван поставив у 2012 році. І поставив якось одразу масштабно. Із зірками першої величини. 12 серпня 2012 року в Керч прямував Віктор Янукович. І тут до чергової частини МВС телефонує слідчий Ваня Борозенний. Каже, виявив бомбу. Прибули "беркути". Бачать, Ваня лежить на бомбі з колотим пораненням. Бомба знешкоджена. Герой. Рапортує, побачив підозрілого чоловіка. Той нібито попервах кинув пакет з бомбою, а потім повернувся, щоб потикати чимось дуже гострим в пильного міліціонера.
Вибухівка виявилася учбовою. Зловмисника так і не знайшли. Втім, сценарій навіть після серйозного апгрейду вказував на первинне авторство Шарля Перро. Подальші його фейки були і є значно більш аутентичними. Ймовірно, що й до цього має відношення режисер Борозенний. Сподіваюсь, OSINT-розвідка незабаром зможе відповісти на запитання, де саме знято це кіно. Не здивуюсь, якщо на задрапованій маскувальною сіткою "Ізоляції". Додам, що на жодній базі наших українських добровольців я не бачив таких потужних стін та парканів. Єдине, що справжнє на цьому відео, це вигук: "Е&@ные бандеровцы!" Бо нас, українців, вони ненавидять по-справжньому. Десь так, друзі.
 
Крючковяз? Вы это серьезно?! На сазана?!
Блин, я бы тех,кто польэуется "крючковязами" лишал бы не только права рыбу ловить,но и всех гражданских прав!
 
Какой-то вчерашний день рыболовства. Ловушки, крючки, удочки, сети..
Руками надо рыбу ловить!
Руками же удобнее.
Рыба уже почищеная, порезаная, аккуратно в пакетики вакуумные раложена.
Берёшь её прямо голыми руками и в корзину.
Всё!
Это я понимаю- рыбалка!
 

&t=0s