27.08.14 вторжение войск РФ

Інформація про те, що співробітники поліції грабували будинок у Княжичах, а поліція охорони їх упіймала і почалася перестрілка - брехня, - Геращенко
Верю, вот Антону верю. Он инсайдом владеет и может до окончания следствия сказать, что брехня,а что нет
 
ппц, ну и кто из здравомыслящих людей осмелится покупать это барахло:confused:


совсем скоты там страх потеряли, еще и тут начинают почву прощупывать


:підстолом:
191c160538fa06583605c7f57395d7f7.jpg


За бесценок и не нужно.
А вообше, нужно скупать газ у кацапов и перепродавать его дальше потребителям, в ту же гейропу.

Это было бы выгодно всем.
У ЕС деньги, у РФ газ ..., - у нас ,- идея! Бггг....
Пошли на Центр рынок курагу перепродавать? У покупателей бабло, у барыг,- курага! У нас,- идея...

От газовой наживы вообще надо уйти,- не наше это. Пора учиться жить по другому. И не зависеть ни от кого. Рашики то дадут элите торгануть, не вопррс,- найдут кандидатур. Вопрос,- что взамен ресурса? Лобби их вопросов?
 
У ЕС деньги, у РФ газ ..., - у нас ,- идея! Бггг....
Пошли на Центр рынок курагу перепродавать? У покупателей бабло, у барыг,- курага! У нас,- идея...

От газовой наживы вообще надо уйти,- не наше это. Пора учиться жить по другому. И не зависеть ни от кого. Рашики то дадут элите торгануть, не вопррс,- найдут кандидатур. Вопрос,- что взамен ресурса? Лобби их вопросов?
Не зависеть ни от кого? Это как?
 

У них своих ресурсов ограниченное количество и внешние рынки сбыта, и это считается "не зависят от кого либо"?! Даже в упоротой Северной Корее зависят от контрабаса из Китая.
 
The Washington Post: У ЦРУ есть доказательства содействия Москвы победе Трампа

По данным источников The Washington Post, в ЦРУ доказали, что РФ поставила цель добиться победы Дональда Трампа на выборах президента США и вмешалась в ход предвыборной кампании.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


...Так и хочется спросить: и шо дальше??
 
The Washington Post: У ЦРУ есть доказательства содействия Москвы победе Трампа

По данным источников The Washington Post, в ЦРУ доказали, что РФ поставила цель добиться победы Дональда Трампа на выборах президента США и вмешалась в ход предвыборной кампании.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


...Так и хочется спросить: и шо дальше??
А это как посмотрят.Вот если Вики.ру прочтут,то всё поймут.Рашка доиграется.
Интерве́нция (лат. interventio — вмешательство) — военное, политическое, информационное или экономическое вмешательство одного или нескольких государств во внутренние дела другого государства, нарушающее его суверенитет.
Интервенция может быть военной (одна из форм агрессии), дипломатической, информационной, экономической. Все виды интервенции несовместимы с Уставом ООН и запрещены международным правом.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Интервенция
 
Ранок добрий, всім!:україна::пиво:
От приснилась така херня.:D досих пір відійти не можу:D

b8a119a14982.gif
 
интересно, а когда эта тенденция достигнет нас? Скорее всего, когда поколение нынешних младшеклассников станет средним возрастом.

Достаточно обложить покупку недвиги охуеннейшим налогом. А аренду упорядочить и поставить под контроль.
 
Дмитро Вовнянко
Я маю нові "Талани" - коричневі. Я ношу їх вже три місяці. Я щодня взуваю їх коли виходю на пробіжку (4 км кроком-бігом). Я занурював їх у воду по щиколотку, лишав на годину, потім паперовою серветкою протирав всередини кожен черевик, аби знайти протіки. Серветки лишилися ідеально сухі. "Талани" - НЕ течуть.
Я носив "Талани" на тренуваннях, на полігонах, на фронті. Я тонув у них в розчинених водою жирних донецьки черноземах. Я бігав у них по морозу до -11 (хоча берці - демісезонні). Я не захворів, не підхопив нежить та кашель, не замерз і не перевзув зимові берці, які в мене були. Взгалі свої зимові Keds подаровані мені колись волонтерами, я передарував знайомим прикордонникам - мені вже не треба, у мене - "Талани".
Так само я бачив нові сухпаї від Центру Марченко. Я бачив якість їхньої упаковки. На мої очах Серж Марко на упаковці з картоплею з м'ясом стрибав всією вагою. Я не пробував ці сухпаї сам, але я знаю людей які їх пробували (і думці яких я цілковито довіряю) - і люди ті казали, що це смачна поживна їжа, безперечно краща за те, що в нас називалося сухпаєм досі.
Повторюю. Я - ношу. Я - бачив. Я - знаю.
Вважаєте, що я брешу? Справа ваша. Не маю про шо з вами балакати, якщо так.
Так от, читаючи кожну нову зраду про нові "Талани" та про сухпаї від Центру Марченка, я розумію лише одне - розумію які гроші стоять на кону і які прибутки ламають комусь виробники нових "Таланів" і сухпаїв. Їнших пояснень я немаю.
Так, "Галь балуваних" яким гірше все за БілліВіллі і за сухпаї USArmy в нас не бракує. Але ну неможе бути так - що я відчуваю і бачу одне, а маси критиків - цілком протилежне.
Тим більше що й критиків - далеко не маси.
І кожен - зі своїми інтересами.
 
Достаточно обложить покупку недвиги охуеннейшим налогом.
Тут я не згоден с тобою,а як люди які беруть кредити,на ту саму недвигу.
В нас зробили інакше перша недвига за 5 років куплена не обложується податком.
Но якщо ти продав або купив недвигу в проміжку 5 років тоді жопа,заплатиш.Значить ти бізнесмен.

А аренду упорядочить и поставить под контроль.
Це давно працює,в нас,ніхто не хоче остатись без грошей за оренду.
:D:D
6cccd34fce7b.jpg
 
Не зависеть ни от кого? Это как?
Это спокойно

Ранок добрий, всім!:україна::пиво:
От приснилась така херня.:D досих пір відійти не можу:D

b8a119a14982.gif
Нормально...

Достаточно обложить покупку недвиги охуеннейшим налогом. А аренду упорядочить и поставить под контроль.
То есть рынок в ступор??
 
Верю, вот Антону верю. Он инсайдом владеет и может до окончания следствия сказать, что брехня,а что нет

Ты веришь Геращенко ?
А я нет. Я верю только исключительно Фельджандарму и Инге. Они на Райберте ошиваются, знают всё до мелочей, раньше Геращенка, и более полная информация исключительно у них.

---------------------------
У ГПУ розпочато провадження за фактом ухилення від податків проти нардепів Шуфрича, Демчака, Бобова, Супруненка та Костянтинівського, - Луценко. ВIДЕО
У Генеральній прокуратурі України зареєстровані кримінальні провадження стосовно народних депутатів із числа тих, хто задекларував понад $ 100 тис. готівкових коштів, для проведення їхньої позапланової перевірки щодо ухилення від сплати податків.

Як передає Цензор.НЕТ, про це генпрокурор Юрій Луценко заявив під час брифінгу, запис якого розмістила Генпрокуратура в You tube.

За його словами, відкриті справи щодо нардепів фракції "Опозиційний блок" Нестора Шуфрича, фракції БПП Руслана Демчака, групи "Відродження" Геннадія Бобова, позафракційних Олександра Супруненка і В'ячеслава Костянтинівського.

Дивіться також: "Я лише роз'яснив суть підозри. Я не вручав самої підозри", - Луценко про допит Януковича. ВІДЕО

"І щойно я направив ще одне доручення щодо пана Журжія (нардеп фракції "Самопоміч" Андрій Журжій)... Щодо останнього ще не зареєстровано провадження, але, очевидно, це буде найближчими днями", - заявив Ю.Луценко.

"Звертаю увагу, що тут депутати практично всіх фракцій... Це не полювання за політиками . Це полювання за податками", - підкреслив він.
 
bf01ff6f97a51b04fef05eb20be3375c_120x0.jpg
Понравилась картинка.:)

россия (страна-террорист) ветировала декларацию по Украине на конференции ОБСЕ
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Баба яга против.:відстій:
 
Ты веришь Геращенко ?
канешна, как ему не верить, он же столько книг прочитал в детстве, о ведении войны.
И он советник МинМВД! А до этого работал на Кернеса.Святой человек

Я верю только исключительно Фельджандарму и Инге.
а у них своей церкви нет, им можно верить тоже
 
То есть рынок в ступор??

То есть в ЕС рынок в ступоре?



Тут я не згоден с тобою,а як люди які беруть кредити,на ту саму недвигу.
В нас зробили інакше перша недвига за 5 років куплена не обложується податком.
Но якщо ти продав або купив недвигу в проміжку 5 років тоді жопа,заплатиш.Значить ти бізнесмен.


Це давно працює,в нас,ніхто не хоче остатись без грошей за оренду.

На заході, люди купують лише коли на пенсійному рахунку аккумулюються значні кошти, тобто під кінець життя. Саме для того, щоь на старість не залишитись надворі. Молоді орендують. І у відчай ніхто не впадає. Найбільшим покупцем нерухомості є інвестиційні фонди та банки. Вони і є орендодавцями. І це всіх влаштовує. Вже не першу сотню років. І лише в нас квартира, машина і доси залишається омріяним статком, на який працюють все життя. Так не повинно бути. Свою молодість людина повинна витрачати на навчання, подорожі та розваги, а не чахнути над златом. Хоча нас ще довго треба переробляти
 
Останнє редагування:
И он советник МинМВД! А до этого работал на Кернеса.Святой человек
Все когда то с кем то работали .И Тарас Чёрновил работал с Януком, и Порох с Януком работал когда то. Это не показатель
А про то, что Геращенко работал с Кернесрм, тем более НА Кернеса - я в Гугле не нашёл.

------------
Штаб новоизбранного президента США Дональда Трампа раскритиковал доклад ЦРУ, в котором сообщается о вмешательстве России в выборы в США. Об этом пишет газета The Washington Post. "Доклад написали те же самые люди, которые утверждали, что у Саддама Хусейна есть оружие массового уничтожения", - говорится в заявлении команды Трампа. Там также добавили, что выборы "закончились давно" и "сейчас время идти вперед" и "снова делать Америку великой".
Полный текст читайте здесь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу