NaikS Статус: Офлайн Реєстрація: 18.10.2008 Повідом.: 1542 07.10.2011 🟢 23:55 Відбій повітряної тривоги #21 Опа) Вот это интересно. Отписал
s-8 Статус: Офлайн Реєстрація: 04.10.2010 Повідом.: 68 22.10.2011 🟢 23:55 Відбій повітряної тривоги #22 ап
s-8 Статус: Офлайн Реєстрація: 04.10.2010 Повідом.: 68 04.11.2011 🟢 23:55 Відбій повітряної тривоги #23 ап