Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Kira
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 06.01.2005
Повідом.: 395
11 февраля МПК ....

Посилання видалено
приходим, слушаем, сие мероприятие обещает быть интересным;)
Инфа о группе:
Посилання видалено

"Банальні фрази про те, що якісь-там музиканти так чи інакше вкладають в свою музику частину себе - це просто слова... Sтерео цього не говорить........... Відчуйте цей ковток свободи, підійміться на рівень вище набридливої дійсності, зрозумійте себе...себе справжніх, живих!

По наших венах тече звук, він витікає нестримним поривом емоцій і гітарних рифів, розбиваючи скелі стандартів. Він тече до вас, до справжніх особливостей, які відрізняють небезпеку втрати кожної хвилини свого життя, від небезпеки розчарування неспробованного."
 
Я оч-оч ЛЮ 2 Дня.. :) одна из моих любимых и самых пиздатых групп Харькова!!! чесна наверно приду ради них.. а еще грят они в Каховке этим летом играли с 2мя дудками.. так что у меня теперь мего желание увидить их:)
 
Назад
Зверху Знизу