Предлагаю закопать вентилятор

саме так - ходячі шлунки. в них голосує телевізор та холодильник. 75% уйобкам вже відповів Разумков від імені ЗЕ... хуй їм а не дешевий газ, хуй їм високі пенсії та хуй на всю рожу замість низької комуналки, так це ще їхня залупа навіть не президент, а їм вже хуїв насовали за обидві щоки.:D
Фу, з пісюнами якось забагато аналогій.:D
Хоча я відразу і казав, що нічого Зеля не робитиме. Критикувати Пороха то одне, там тілько самі гнилі участь не приймали. А от щось здійснити своє... Провести реформи...:D
 
смотрите, ну такие вопросы уже давно решаются....
Если есть несколько кокурентов, то устраивается конкурс....
Ага Прозорро, знаємо. Але є маленькі нюанси. Це військова техніка. Будь який етап тут - це державна таємниця. Від креслення до виробництва. Таке в Прозорро не викладеш. Якісь окремі деталі можна.
Далі, не факт, що через прозорро буде дешевше. Навіть дорожче. Бо на таку партію влазити під виробництво з нуля... А я наголошував - треба ж оснащення. І з головним болем в особі військового представника...:D
Если кандидат один, но назначают квалифицированную комиссию, которая шерстит всю калькуляцию....ИМХО
Така комісія існує ще з радянських часів. Називається Представництво замовника. Шерстять так, що гай гуде. Податківці поряд з ними добрійші весельчаки.:D
 
Ну дивіться: матеріал+технологія виробництва (нормочаси)+електроенергія+комплектуючі та матеріали+логістика+адміністративні витрати+податки+прибуток
Більше всього може тягнути нормочаси та електроенергія, звісно ж і матеріали з комплектуючими. Для особливо віддалених від виробництва: гранатомет - це не просто труба зварена з іншими запчастинами. Це складний технологічний процес. Я технологією н володію, але можу прикинути: вирізка листового матеріалу, згинання, зварювання, термообробка, чорнова мех обробка, стабілізація, напівчистова мехобробка, термообробка, фінішна мех. обробка. І це тілько щодо деталі труби. І не кожна написана мною дія відповідає ОДНІЙ механічній операції. Їх може бути навіть більше десятка. І окрім самих опрерацій і відповідно нормогодин, затрачених на їх виконання, ще є потреба в оснащенні. Бо просто так деталь не покладеш на робочий стіл верстата. ЇЇ потрібно закріпити, витсавити відносно базової поверхні, не допустити деформації та пошкоджень в процесі виробництва. А що таке оснащення? А це ще цілий пласт роботи і витрат: проектування, закупівля необхідного матеріалу та комплектуючих, механічна та термічна обробка, контроль та складання. Досить часто оснащення в процесі освоєння нового виробу необхідно або переробляти, або модифікувати, або взагалі починати з нуля - з нового проектування. Що ще? А ще інструмент. Для виробництва потрібен інструмент. Зараз більшість виробництв використовують імпортний ріжучий інструмент. А він від курсу доляра залежить і досить не дешевий. Далі. І в процесі виробництва і по його закінченню необхідно контролювати якість виконаних робіт, деталей, вузлів. Тобто знову ж таки потрібне або якесь контрольне покупне обладнання, або виготовлене власними силами. І знову по колу: проектування, закупівля необхідних матеріалів, механічна + термічна обробка, контроль та складання.
І ще основне. Такі вироби дуже жорстко контролюються військовими приймачами. Називаються вони Представництво замовника. Там працюють військові спеціалісти які контролюють КОЖЕН момент виробництва. Від проектування, до контролю. КОЖЕН. Особливо докопуються до кожної копійчини. Дуже прискіпливо вивчають і перевіряють надані їм виробником розрахунково-калькуляційні матеріали. В яких виробник розписує кожну копійчину, з яких складається вартість виробу.
Ну а адептам зелі звичайно.... можна за 100 баксів міномет зробити.:браво:

+ кілька гарантійних бригад на передку, котрі працюють.

А ще 8 знищених мінометів, тільки щоб доказати дебілам, що 99,9% - підрив труби при подвійному заряджанні.
 
Ага Прозорро, знаємо. Але є маленькі нюанси. Це військова техніка. Будь який етап тут - це державна таємниця. Від креслення до виробництва. Таке в Прозорро не викладеш. Якісь окремі деталі можна.
Далі, не факт, що через прозорро буде дешевше. Навіть дорожче. Бо на таку партію влазити під виробництво з нуля... А я наголошував - треба ж оснащення. І з головним болем в особі військового представника...:D

Така комісія існує ще з радянських часів. Називається Представництво замовника. Шерстять так, що гай гуде. Податківці поряд з ними добрійші весельчаки.:D
ну согласитесь, что это проблема грамотного составления условий конкурса....ну так это уже давно работает.
Как это делается в Америке...Пентагон формулирует условия конкурса..и несколько фирм включаются вплоть до постройки и испытаний готового самолета...
Почитайте как Ф-35 принимался....
Боинг построил летающий конкурент х-32..наверно тоже деньги умеет считать...
 
Я про "прохоботов" и "зедебилов". Ну надоело... Как дети малые, а ведь большинству тут 40+.

Это уже тянется с нового года! Последний месяц просто пиздец! Надоели! Достали!!!

Выборы были честные. Зеленский победил. Майдана никакого нет. В реали знаю много тех, кто голосовал и за Порошенко и тех кто за Зеленского. Нормальные люди. Одинаковые взгляды по поводу Украины, Донбасса, Крыма, Путина и т.д.

Есть люди с "русским миром" в голове, ну так их давайте вынесем в отдельную категорию. Давайте хотя бы не будем больше использовать выражения "прохобот" и "зедебил".

А просто украинцы :україна:

а зебилі и зедебилі одно и то жє7
 
ну согласитесь, что это проблема грамотного составления условий конкурса....ну так это уже давно работает.
Ви українську мову розумієте?
Я вам ще раз пояснюю головний нюанс - це ВІЙСЬКОВА техніка. А це означає військова таємниця. А це означає в свою чергу дуже ОБМЕЖЕНЕ коло людей, що має право на ознайомлення з кресленнями та технологією виробництва. Який тут може бути конкурс? Ви про що взагалі?:рл:
І навіть щоб провести конкурс щодо окремих, скажімо не секретних деталей чи вузлів, необхідно спочатку виробнику предоставити свої калькуляції щодо ціни. І вже від затвердженої військовими ціни йде конкурс. Ні на копійчину вище.
Как это делается в Америке...Пентагон формулирует условия конкурса..и несколько фирм включаются вплоть до постройки и испытаний готового самолета...
Це інше. Пентагон формує Технічне завдання. Це вже дуже клопітка та складна робота. На яку потрібні гроші, людські ресурси тощо.
Далі, Пентагон ОПЛАЧУЄ всі дослідницькі роботи, ОПЛАЧУЄ всі проектні роботи, ОПЛАЧУЄ всю підготовку виробництва, та ОПЛАЧУЄ виготовлення дослідних екземплярів. І вже післа проведення тестувань, обирає найкращий варіант. І не завжди наприклад найкращим варіантом є більш боєздатний. А частіше економіка попереду.
Все впирається в КОШТОРИС, В України зараз повірте немає реальної можливості оплачувати декільком різним підприємствам проведення проектних, підготовчих та виробничих робіт ОДНОГО виробу. Якого до того ж потрібно не так як Пентагону тисячі чи десятки тисяч одиниць, а лише сотні.
За умови виконання ваших хотєлок вартість готових мінометів була би щонайменше в два рази більша за теперішню.
Почитайте как Ф-35 принимался....
Боинг построил летающий конкурент х-32..наверно тоже деньги умеет считать...
Вміє. З держ.бюджету. Я вам відкрию очі, але Боінг дуже великі кошти отримує з американського бюджету саме по військовій тематиці. В ЄС свого часу навіть звинуватили США в такому прихованому лобіюванні Боінгу. Поцікавтеся темою.:D
 
Так это я нагло вру? Где и когда говорил "эксперт", про "беркут" и что Порошенко должен на коленях простить прощения? Ничего не путаешь?

Поэтому даю совет эксперта, см. приложение.

attachment.jpg


Еще раз: дай ссылку на первоисточник Борового с этой х...ней, что ты притянул на форум?
 
ми його (топор) не відкопували і закопувати не збираємось
 
Я половину уже удалил. Не забанил, а удалил обратно. bmv58 и т.д. Не помню ники.
Остался Ад-др. Так он турок :)

Эээ, турка трогать не надо. Без него хф не хф будет. Кто ж нам из турции вещать будет про то шо там такой х нет!?
 
Оказывается 75% баранов в обществе - грех не положить хуй на них всех.

Наполеон из 4-й палаты тоже считает, что все кроме него - идиоты...

Это я не тебе. Ты не поймешь. Так. Мысли вслух...
 
Я про "прохоботов" и "зедебилов". Ну надоело... Как дети малые, а ведь большинству тут 40+.

Это уже тянется с нового года! Последний месяц просто пиздец! Надоели! Достали!!!

Выборы были честные. Зеленский победил. Майдана никакого нет. В реали знаю много тех, кто голосовал и за Порошенко и тех кто за Зеленского. Нормальные люди. Одинаковые взгляды по поводу Украины, Донбасса, Крыма, Путина и т.д.

Есть люди с "русским миром" в голове, ну так их давайте вынесем в отдельную категорию. Давайте хотя бы не будем больше использовать выражения "прохобот" и "зедебил".

А просто украинцы :україна:

его нужно не закопать
а переплавить
в Топор Мармагелона
 
Я про "прохоботов" и "зедебилов". Ну надоело... Как дети малые, а ведь большинству тут 40+.

Это уже тянется с нового года! Последний месяц просто пиздец! Надоели! Достали!!!

Выборы были честные. Зеленский победил. Майдана никакого нет. В реали знаю много тех, кто голосовал и за Порошенко и тех кто за Зеленского. Нормальные люди. Одинаковые взгляды по поводу Украины, Донбасса, Крыма, Путина и т.д.

Есть люди с "русским миром" в голове, ну так их давайте вынесем в отдельную категорию. Давайте хотя бы не будем больше использовать выражения "прохобот" и "зедебил".

А просто украинцы :україна:

Мысль здравая, на удивление.
Но порохоботы должны покаяться и попросить прощения за свое говно, которое они выливали на достойных людей.

А главное надо сделать вывод - что людей с ватой в голове в обществе огромное количество. :(
 
Видео какие-то начали постить :рл:
 
Я б ещё добавил, что никто не сделал больше для мобилизации электората Зеленского, как порохоботы, вкрай потерявшие берега насчет массовой травли хоть сколько-нибудь несогласных с генеральной линией партии и вождя.
 
Я б ещё добавил, что никто не сделал больше для мобилизации электората Зеленского, как порохоботы, вкрай потерявшие берега насчет массовой травли хоть сколько-нибудь не согласных с генеральной линией партии и вождя.

А хз, на кого вони(найбільш агресивнні) працювали. Бо фрази один у один з хуйлоботами на рашафорумах. Так що...
 
Продам топор (для зарытия). Предложения в личку :ги:

bdcf1j.jpg
 
Я про "прохоботов" и "зедебилов". Ну надоело... Как дети малые, а ведь большинству тут 40+.

Это уже тянется с нового года! Последний месяц просто пиздец! Надоели! Достали!!!

Выборы были честные. Зеленский победил. Майдана никакого нет. В реали знаю много тех, кто голосовал и за Порошенко и тех кто за Зеленского. Нормальные люди. Одинаковые взгляды по поводу Украины, Донбасса, Крыма, Путина и т.д.

Есть люди с "русским миром" в голове, ну так их давайте вынесем в отдельную категорию. Давайте хотя бы не будем больше использовать выражения "прохобот" и "зедебил".

А просто украинцы :україна:

А ты Зебил или Порохобот?:D
 
А хз, на кого вони(найбільш агресивнні) працювали. Бо фрази один у один з хуйлоботами на рашафорумах. Так що...

Там таких совпадений было - предостаточно. От предвыборных лозунгов до не раскачивайте лодку и если не Порох/хуйло, то кто?
 
Назад
Зверху Знизу