Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 17

ОХУИТЕЛЬНЫЙ ЛУГАНСК @100007182042214 · 1 мин
Лугандоны массово забирают луганчан с улиц и отправляют на рытье окопов. Сейчас, в основном, везут в приграничные районы.
 
EvaKamila, дуже приємно, що Харківский форум читають навіть у Івано-Франківську. Пишіть тут частіше. Дуже важливо підтримуваті зв"язок один з одним. Якщо цього не робити, нас знову поділять, як баранів, на "східняків" та "западенців". Ми будемо думати, що ви нас не любите за те, що ми розмовляємо російською. А ви вирішите, що ми тут усі за Росію. Було б добре зробити спеціальну тему на цоьому форумі, де харків"яни могли би спілкуватись с жителями інших регіонів, розповідаючи одне одному про житєві речі, побут, проблеми і так далі. Треба, щоб війна нас не розділила, а, навпаки, згуртувала. Бо ж ми єдині, ми всі - українці в душі. Навіть тоді, коли батькі - етничні руські :)
Оса,ви абсолютно праві.В нас на форумі існувала така думка,про Харків,допоки я не попала на ваш форум і не почала переконувати їх в зворотньому,цитуючи дописи ваших форумчан:клас:
 
А, зачем массовость? Кто хочет, пишет на украинском и все его понимают:) Мне трудно быстро написать свои мысли на украинском, думаю по-русски.

мне тоже трудно писать на мові:rolleyes: я стока ошибок сделаю шо мама не горюй:confused::D:D:D:D
 
Были у вас недавно.
Впечатлило
Це вже друга фотомозаїка,перша була ще більша,на цілу стіну але її.на жаль.пошкодили.

мне тоже трудно писать на мові я стока ошибок сделаю шо мама не горюй
Так і не важливо на якій мові ви пишете чи спілкуєтесь,головне те ,що у вас не має ненависті до української мови ,чи презирства.
 
"Айдар". Передова біля Металіста
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Что за фигня? Только что в новостях сказали что в Изварино уже те кого называют "зелёные человечки".Опять без опознавательных знаков...
 
Так і не важливо на якій мові ви пишете чи спілкуєтесь,головне те ,що у вас не має ненависті до української мови ,чи презирства.

а как можно ненавидеть мову страны в которой я родилась живу, в которой родились мои дети, и она самая красивая ;) слушаю читаю понимаю легко , но писать не получается:(

Что за фигня? Только что в новостях сказали что в Изварино уже те кого называют "зелёные человечки".Опять без опознавательных знаков...

в смысле?? шо не непонятки ху из зеленые ???:confused:
 
а как можно ненавидеть мову страны в которой я родилась живу, в которой родились мои дети, и она самая красивая ;) слушаю читаю понимаю легко , но писать не получается:(

Нам усім бракує практики тому що місто цілком російськомовне.
Але тут не у мові і навіть не у етнічності питання, вата це не руські і не російськомовні, вата - це такі переконання.
 
Дуже важливо підтримуваті зв"язок один з одним. Якщо цього не робити, нас знову поділять, як баранів, на "східняків" та "западенців". Ми будемо думати, що ви нас не любите за те, що ми розмовляємо російською. А ви вирішите, що ми тут усі за Росію. Було б добре зробити спеціальну тему на цоьому форумі, де харків"яни могли би спілкуватись с жителями інших регіонів, розповідаючи одне одному про житєві речі, побут, проблеми і так далі. Треба, щоб війна нас не розділила, а, навпаки, згуртувала. Бо ж ми єдині, ми всі - українці в душі. Навіть тоді, коли батькі - етничні руські :)

Оса, мы этом году в отпуске были в Карпатах. Честно говоря, неудобно даже было говорить, что из Харькова после всех наших событий. А в Косове (Ив.-Фр.обл.) разговорились с дедушкой в сувенирном магазине, он когда узнал, что харьковчане, разволновался, как мы там "рядом с фронтом". Сказал - вы же умные люди, первая столица, держитесь... До слез тронуло его предложение - если что, приезжайте, живите, денег не надо, мы с женой вдвоем живем, всегда примем, дал телефон.
 
Оса,ви абсолютно праві.В нас на форумі існувала така думка,про Харків,допоки я не попала на ваш форум і не почала переконувати їх в зворотньому,цитуючи дописи ваших форумчан:клас:
Можете на мене пальцем показувати, бо ж я - етнічна руська, стовідсоткова. Але ж народилася я на цій землі, Україна - моя Батьківщина. Так чому я повинна відстоювати інтересі іншої держави, яка на нас пішла війною.

Ви скажіть землякам, що велика кількість етічних руськіх зневажають росіян набагато більше, ніж українці. Чому? Все дуже просто. Можно сказати, що россіяні для українців - двоюрідні брати по крові. Для етничних руських россіяні - це, так би мовити, рідні брати і сестри. Якщо двоюрідному, навіть теоретично, можно простити зраду, то рідному такі речі не забудуть ніколи.

Ватники думають, що вони кидають образи в "хохлов". Ці ідіоти не розуміють, що їхні мерзенні дописи читають руські українці. Таким чином вони багато нового узнають про своїх "нібито братів", розуміють, як люди однієї з ними національності відносяться до всіх жителів Україні. Вибачте, що багато слів. Але за ці місяці в мене вже накипіло.
 
Нам усім бракує практики тому що місто цілком російськомовне.
Але тут не у мові і навіть не у етнічності питання, вата це не руські і не російськомовні, вата - це такі переконання.
вот и я о том же , от того что я говорю на русском не значит что я русская в душЕ , блин хоть бери и учи мову :rolleyes:
Lica,зачем нам куча людей с пропутинскими взглядами.У них нет генетической памяти,это уже полноценная вата,нам что проблем мало?

:rolleyes: падажди , еще нихто никаво не забирает, может они сами к нам придут:rolleyes:

Кадровые военные Мордора.

вот оно шо, ну и нахрен они сюда приперлись, и с собой рефрижератор привезли???:rolleyes:
 
а как можно ненавидеть мову страны в которой я родилась живу, в которой родились мои дети, и она самая красивая слушаю читаю понимаю легко , но писать не получается
Lica,повірте мені на слово,таких недоукраїнців є багато.Моя рідна сестра живе у вашомі місті вже 9 років,то її .колишня вже,сусідка страшенно зневажала українську мову,називаючи її бидляцькою,ненавиділа майдан і т.д.,правда зауважу,що її ненависть різко пропала 3 березня,коли вона плакала і казала:"Тебе хорошо,ты на свою Западную уедишь,а я не хочу в Росию"
 
2 вертолета, 2 беспилотника и реактивный самолет влетели из России в Украину

Украинские пограничники продолжают фиксировать нарушение воздушного пространства со стороны России.
Об этом заявляют в Государственной пограничной службе Украины.
Согласно сообщению, за сутки 2 беспилотника пересекли границу на участках Луганского и Донецкого отряда.
Кроме того, 2 вертолета влетели на территорию Украины на участках Луганского и Сумского отрядов и один реактивный самолет на участке Сумского отряда.
Согласно информации, продолжается передислокация подразделений России к государственной границе Украины.
"Продолжается жесткое противостояние за восстановление контроля на госгранице. Значительно выросло количество, продолжительность и мощность обстрелов позиций пограничников, подразделений армии и Нацгвардии по всей протяжности секторов обороны границы", - сказано в информации.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
2 вертолета, 2 беспилотника и реактивный самолет влетели из России в Украину


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

ну и нахрен фиксировать?? почему они к нам домой летают просто так , почему по йайкам им не надавать:confused:
 
2 вертолета, 2 беспилотника и реактивный самолет влетели из России в Украину


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

ПВО как бы нет?
Пиздливый парубий слюной брызгал про "ще раз и будемо сбивати".
 
Кстати о птичках... не пора ли нам, ув. харьковчане, перейти в этой ветке на украинский язык. Посмотрим, как кремлеботы будут продираться через наши "дописи".

Не пора :)
У кремлеботов автоматический перевод страницы стоит, если шо...
 
Назад
Зверху Знизу