Из сети: Самопомощь самое большое разочарование для меня

darsvel, что-то мне подсказывает, что это тот же известный форумчанин, что по незнанию английского языка, назвал себя "идейный борец ты идиот";) (который после бани перешел на рускоязычную челюсть).

вроде не похож. тот идейный под упырем пишет. Может новенького взяли ?:D

А нет, похож.
 
вроде не похож. тот идейный под упырем пишет. Может новенького взяли ?
от чортиняка! вгадав таки. Це ж треба таку конспірацію розкрив на раз-два! Орел! Вирушай за орденом прямо у крємль! Заслужив, чорт забирай. Ви там мене ще бити не передумали, зрадофіли? швидше вирішуйте хто перший, я ж чергу на олівець виписую.
 
Ви там мене ще бити не передумали, зрадофіли?
заметь ведь про драку ты сам написал. Я ж не просил адрес чтоб к тебе приехать, не требовал встречи. Просто спросил - твоя храбрость только когда собеседник по другую сторону экрана? Впрочем ты и так уже неплохо ответил.
Про кремль смешно. Если отвечать в твоем стиле - иди продолжай хуйлу сосать/лизать или что ты там любишь с ним делать. Приплел же...
Неужели ты и правда артемка? Челюсть я так понимаю уже срослась?
 
Неужели ты и правда артемка? Челюсть я так понимаю уже срослась?
не ну не падлюка? ну "не в бровь, а в глаз". Чорт забирай, б"є, прям чьотко так. Вирахував мене в 3 секунди. (В цей час я беру і знімаю з себе таку гумову маску, як у Фантомаса в кіно, а під нею той самий артьомка, з подвійною щелепою. З під шкіри виглядають сервоприводи. Один в один - Термінатор). Не ну їй бо, ти сам не міг цього зробити, не інакше як ФСБ-ГРУ-КГБ допомогло, усю агентурну мережу підняли, а все таки мене артьомку викрили. Сволоцюги, я так не граю, так не чесно:(
 
Не ну їй бо, ти сам не міг цього зробити, не інакше як ФСБ-ГРУ-КГБ допомогло, усю агентурну мережу підняли, а все таки мене артьомку викрили. Сволоцюги, я так не граю, так не чесно
толи поумнел, толи с грибов слез. Все я сдаюсь, я хз кто ты.
 
толи поумнел, толи с грибов слез.
Хто? ти? тобто ти до кінця не впевнений чи ти порозумнішав чи лише з грибів зіскочив? Чи це одне й те саме? А, чорт, це ти в мене питаєш? вибач, подвійна щелепа зтягнута апаратом Єлізарова, а гвинти сам знаєш на голову тиснуть і думати заважають.
 
Хто? ти? тобто ти до кінця не впевнений чи ти порозумнішав чи лише з грибів зіскочив? Чи це одне й те саме? А, чорт, це ти в мене питаєш? вибач, подвійна щелепа зтягнута апаратом Єлізарова, а гвинти сам знаєш на голову тиснуть і думати заважають.

Я так и понял
 
Назад
Зверху Знизу