З Днем незалежності!

Статус: Offline
Реєстрація: 16.05.2011
Повідом.: 696
З Днем незалежності!

Слава Україні!
 
Да подождите вы...., мы ещё пока от ярма не освободились.:(
 
Нема ярма окупантів! А з українським ярмом та "відяйцяпадаючого" ми розберемось в найближчі роки!:клас:
 
Нема ярма окупантів! А з українським ярмом та "відяйцяпадаючого" ми розберемось в найближчі роки!:клас:

Интересно, кто это ярмо? Небось русскоговорящие украинцы. Где ты видел, что бы меньшенство имело большинство? Скоро русский будет вторым госязыком.
 
Интересно, кто это ярмо? Небось русскоговорящие украинцы. Где ты видел, что бы меньшенство имело большинство? Скоро русский будет вторым госязыком.

Я так смотрю, что на чужбине не вредно помечтать?;)
 
Слава Радянській Україні!!!

У нас. у робітників, не має Батьківщини. Вона в приватних руках, буржуа. Тому нашу Батьківщину, сплюндровану і приватизовану ві А до Я, від Карпат до Краснодону, нам ще потрібно буде відвоювати.
 
:україна: Усіх співгромадян зі святом!!! :україна:

1282655913_x_959c7f25.jpg
 
Слава Радянській Україні!!!

У нас. у робітників, не має Батьківщини. Вона в приватних руках, буржуа. Тому нашу Батьківщину, сплюндровану і приватизовану ві А до Я, від Карпат до Краснодону, нам ще потрібно буде відвоювати.

Я не пойму, ты шо к комунистической революции всех призываешь? Всё, не прошло и 20 годищ, как буржуа уже надоели. Наверно сам Бог не знает, при какой системе украинец заживёт счастливо...
 
Да подождите вы...., мы ещё пока от ярма не освободились.:(
У нас зараз ярмо - минуле і стереотипи. Хтось минулим живе, хтось стереотипами.

Я не пойму, ты шо к комунистической революции всех призываешь?
Я думаю до цього можуть закликати лише ті хто здатин брати на себе відповідальність. А якщо свого часу у СРСР ніхто з відповідальних за рад.систему не заступився, то і зараз нема кому.

Всё, не прошло и 20 годищ, как буржуа уже надоели. Наверно сам Бог не знает, при какой системе украинец заживёт счастливо..
Не думаю Творця цікавить політика...
 
Зі св"ятом, панове!
 
Ще не вмерла Украина!!!
 
Я не пойму, ты шо к комунистической революции всех призываешь? Всё, не прошло и 20 годищ, как буржуа уже надоели. Наверно сам Бог не знает, при какой системе украинец заживёт счастливо...

Не 20 років. Це наша вікова історія, історя боротьби (перемог та поразок) за нашу приватизовану буржуа Батьківщину .


Вперше на теренах України, ми українці - робітники, підняли червоний прапор пролетарської революції проти буржуазії, на барикадах Львова ще в 1848 році під час повстання проти Автро-угорської імперії!

Буржуазія Львова (поляки, вірмени, євреї, українці, росіяни, австріяки - чорний інтернаціонал) тоді виступила проти нас, робітників - українців, під жовто-блакитним прапором і подавивши повстання у Львові, пішла на допомогу австріякам, щоб подавити повстання наших братів по класу в Венгрії.

Так що ми робітники українці знаємо свою історію, і розуміємо, що нашу Батьківщину нам потрібно ще відвоювати .

І Земля - це наша Батьківщина, більша половина якої вже зараз в приватній власності, повина стати виключно націоналним надбанням, ніякої приватної власності на Землю .

Заводи, також нам робітникам. Ми їх побудовали, ми їх відновили після війни. Це наші заводи.

Це переклад з Інтернаціоналу написаного в дні поразки Парижської комуни.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Интер...81.D0.B8.D1.8F.D1.81.D0.B_.D0.BF.D0.B5D.D0.B8

Гнусны при всей кичливой славе
Владыки фабрик, шахт и руд:
Твердят о долге и о праве,
А сами жадно грабят труд.
У них наш труд лежит по кассам,
Залитый в золото хитро,
Пускай вернут рабочим массам
Назад народное добро!

Цари нам голову дурманят,
Мы — мирный труд. Война — царям;
Пусть стачка армий грозно грянет:
Из строя прочь и — по домам!
И пусть посмеют патриоты
В нас пыл разжечь для их атак, —
Мы сразу наши пулемёты
Направим в собственных вояк.


Ще не вмерла Україна!
 
Я так смотрю, что на чужбине не вредно помечтать?;)

Ну ты загнул! Вы,свидомые,хотите,чтобы мы,русскоговорящие граждане Украины чувствовали себя,как на чужбине???Охуел,товарисчь! Показать дорогу к Говерле???:D:yahoo:

Ще не вмерла Украина!!!

"Ще не вмерла???" Но идёт агония! А к рулю рвутся одни пидоры.Порядочные люди не лезут в политику!
Это я про современное государство-Украина коммуняк-воров и грабителей.

А Родина-Украина,единое с Россией целое,будет жить вечно!:D:пиво:
 
Условие освобождения рабочего класса Украины есть уничтожение всех классов.

«Битва или смерть; кровавая борьба или небытие. Такова неумолимая постановка вопроса». (Жорж Санд.)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Коммунист Грач устроит поминки в трагичный для него День Независимости
Это заявления лидера КПРС размещено на его официальном сайте.

«Не может человек радоваться тому, что угроблена его Родина, в которой он родился, которая дала ему возможность стать человеком, которая социально обеспечивала. От чего независимость? От голода, от холода, от беды, от катастроф? От того, что украинская молодежь сегодня занимает 1 место по пьянству? Для меня это трагичный день. Я помяну, как говорится», - сказал Грач.
 
:україна: Усіх співгромадян зі святом!!! :україна:

1282655913_x_959c7f25.jpg

Чудова країна Україна! Чудова її солов"їна мова, культура, унікальна нація ...

Зі св"ятом, панове!

І тебе зі святом! Українці - пани в своїй країні, святкують це велике свято. Люди ж без громадянства зубами скрегочуть, особливо це помітно по деяких постах на цьому форумі.:)
 
Чудова країна Україна! Чудова її солов"їна мова, культура, унікальна нація ...



І тебе зі святом! Українці - пани в своїй країні, святкують це велике свято. Люди ж без громадянства зубами скрегочуть, особливо це помітно по деяких постах на цьому форумі.:)
Недовольны как раз граждане Украины!

При Совке были тоже свои холуи-писаки,которые воспевали "прекрасную жизнь в СССР".

"Унiкальна нацiя!"-нам до срацi радiацiя!:іржач:
 
Назад
Зверху Знизу